Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113202, vloženo 18.11.2019 20:46:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stejná práce jiné peníze.
Zdravím,doneslo se ke mě v práci,že jeden z nás na lince co děláme u balícího stroje má větší základ než ostatní. Já mám základ 22000 a jsem tam skoro 5 let. Jeden frajírek co si tam došel tak je tam 2 měsíce i s cestou a když skončil,tak mu hned volali jestli by se nevrátil a šmejd si řekl o 26 tisíc základ přitom tam je nejméně z nás. Nechce se mi tomu věřit,že to má. Ale mám chuť si jít říct o to samé. Jinak končím aby takhle nespravedlivě byl jeden z nás ohodnocený za jednu a tu samou práci.
A přitom on té práci taky moc nedá.
 Mzdovič Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 18:01:44
No to tak často je, klíč je v tom nebát se a dívat se po jiných nabídkách, a případně přijít s výpovědí nebo s proti nabídkou.

Byl jsem na manažerských meetingách, personální běžně monitoruje situaci platů na pracovním trhu, a podle toho firma jedná.

Stejně jako firma se kouká, kolik se platí lidem, je i tvoje práce dívat se po tom, kolik se platí a vyjednávat.

Hlavně tam nechoď s tím, že Franta bere víc, budeš za debila, jdi tam s tím, že ti jinde nabídli víc a že o tom uvažuješ, ale máš firmu rád, tak jestli by s tím nemohli něco udělat.
 petr232
19.11.2019 08:51:10
Jojo, ja se taky cirou nahodou dostal k informaci kolik bere kolega za stejnou praci (krome toho, ze ja odmakam vic, mam sirsi zaber a on nedela to co nemusi). On je sice sluzebne starsi a zaklad mel nejspis zvednuty z jinych predeslych pozic ale i tak... Sjednal jsem si schuzku s nadrizenym a rekl si o vice penez. Druhy den mi donesl novy mzdovy vymer na podepsani upraveny o nemalou (a podle me ferovou) castku.

Nevim jak to je ve vyrobe, ale tady v kanclu kdyz ti lidi vi, ze jsi pracovity a nechcou o tebe prijit, tak ti ty penize daji. Musis si ale rict, nikdo za tebou jen tak neprijde aby ti dal vice penez (vyjma toho, kdy ti konci zkusebka).
 bacha
19.11.2019 08:43:00
Nemáš nárok mít stejnou smlouvu jako jiní. Spravedlnost je jen v tom, že pokud nejsi spokojený, měl ses ozvat. Je to čistě tvůj vztah a tvého zaměstnavatele. Proto je ve firmách zákaz mluvit o penězích. Jestli si dotyčný Franta pustil hubu na špacír, dá se předpokládat, že vás takových, kteří nejste spokojení se svým platem, bude víc, a zkusíte to stejně. Tzn. vyrazíte na vyjednávání za šéfem. Ale to je v pořádku. Nicméně počítej s tím, že pokud budeš vyhrožovat výpovědí, může se taky stát, že ti bude s úsměvem odpovězeno - tak si jí podej. Budeš pak v situaci, že si budeš muset ještě sám setsakra rozmyslet, jestli jí fakt podat.
 Hodislava Žena42 Kategorie
18.11.2019 21:55:29
přesně proto se o mzdách zakazuje mluvit. Oba máte prd ale Franta o jedno hovínky víc, já chci taky. ;)
 PravdaBoli
18.11.2019 21:44:02
Zkusit to můžeš... Co když ti to ale nevyjde?
 Researcher Muž81 Kategorie
18.11.2019 20:54:43
To je důvod , proč se s nikým nebavím o tom ,kolik vydělávám. Co si se zaměstnavatelem dohodneš , to máš. Holá huba , líné neštěstí...pamatuj si to.
 žaludPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk