Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113213, vloženo 18.11.2019 22:50:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Biologie-studium při práci
Nevíte někdo, dá se nějaká přírodní věda vůbec studovat v kombinované formě při práci ? Myslím bakaláře a následně i magistra.

Práci si určitě nechám, protože to je má vysněná práce a bylo těžké jí získat. Ale vysokou školu studuji tentýž obor a poněvadž tu práci už mám, defakto jí nepotřebuji.
Opravdu mě ale zajímají přírodní vědy- vesmír, fyzika, biologie, mozek- ten mě opravdu fascinuje. Rád bych se takové věci učil a získal o nich větší, vysokoškolský přehled.

Nevíte tedy o nějaké škole, která studium takovýchto předmětů při práci nabízí? Máte nějakou zkušenost.
Na zdar!
H
 MusicianFit Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 07:43:34
Díky za info. Samozřejmě že ty informace se dají získat i jinak než na VŠ . Akorát bych v tom oboru pak nemohl pracovat.
Moje práce je Hudba Hradní stráže a Policie ČR . Miluju tu práci! Ale nevím, zda mě bude bavit celý život, a zda obecně hudbu bych poté chtěl dělat celý život. Protože mě právě zajímají i jiné věci, tak abych se v nich, v případě že bych s hudbou seknul, mohl uplatnit. Protože vzdělání zatím nemám jiné než hudební (konzervatoř, HAMU)
 MusicianFit
19.11.2019 01:33:36
Co děláš za práci?
 Hskskv
18.11.2019 23:49:21
Jestli se tim nechceš živit, je titul ztráta času. Všechny informace jsou dostupný. Jedinou výhodu, kterou vidim ve vejšce (pokud pracuješ v jinym oboru), je to, že se dostaneš do nějakej informačních střetů a možná se k tobě dostanou témata, na který bys jinak nenarazil. Ale jinak se všechno můžeš naučit sám.
 ProMěJá Muž25 Kategorie
18.11.2019 23:37:44
Studuji fyzikální školu a musím říct, že člověk se tam jenom učí a na nic jiného mu moc nezbude. Všechny školy takového rázu mají obrovské časové požadavky a člověk tam má mimo přednášek i cvičení, které jsou povinné. Aspoň co se ČVUTu a UKáčka týče.
Pokud vás to zajímá, radši občas zajděte na nějakou přednášku, protože studium na takových školách je časově a psychicky náročné.
Na internetu je dost videí na tato témata.
 vysokoškolák1Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk