Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113228, vloženo 19.11.2019 07:51:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém se vztahy
Zdravím, nechci si tu nějak stěžovat nebo být ukňučenej, spíš jen znát názor jiných lidí, protože v téhle věci si nemám s kým promluvit nebo se osobně zeptat na jeho názor. Potkal jsem slečnu, jsme spolu dva měsíce a můžu říct, že ji opravdu miluji, je úžasná, rozumím si s ní, jen mám v sobě takový problém. Všiml jsem si toho už dřív, když jsem někoho měl opravdu rád, tak když došlo na nějaký neshody nebo třeba i hádku, prostě vychýlení od těch chvilek, kdy to je krásný, začal jsem cítit obrovskej strach, že toho druhého ztratím, že mi prostě řekne “no tak jdi do ha**lu” a nechá mě být. Takže jsem radši tak nějak ustoupil, aby to bylo zase dobrý a urovnalo se to. Vím, že ve vztahu to vede k tomu být podpantoflákem, ale když na takovou chvíli dojde, tak mi to připadá jako nejlepší řešení. A tak to mám ve vztahu i teď, vím, že mě taky miluje, ale i když tím asi vyvracím to, co jsem řekl, tak prostě nějak nevěřím, že když to třeba bude těžší, tak to vydrží a nenechá mě být. Nevim co o sobě v tomhle myslet nebo jak to vyřešit, ale vim, že mě to teď drtí a je to asi blbý, ale řikám si, jestli by nebylo lepší nemilovat a žít jen pro sebe. Asi to ve vztazích zatím moc neumím. Za gramatické chyby se omlouvám.
 Tavor21 Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.11.2019 17:55:54
"ale řikám si, jestli by nebylo lepší nemilovat a žít jen pro sebe."

Partnerské vzťahy nie sú hriech, ale treba sa ich naučiť brať len niečo ako bonus a neorientovať do nich svoje štastie. Dokážeš to ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
19.11.2019 15:51:07
Anela, děkuji.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 15:40:10
Nenechej si nakukat, že hádky jsou ve vztahu normální. Po dvou měsících chození dvou zamilovaných lidí nejsou!
My jsme se s mým nastávajícím nepohádali za 7 let chození ani jednou. Až po svatbě jsem zjistila, že je vlastně cholerik a začala pravá Itálie, ale to už je jiná kategorie. Nedokážu si představit, co by bylo po 7, 10, 25 letech, kdybychom se hádali už druhý měsíc chození.
Takže byste oba měli udělat maximum pro to, aby k hádkám nedocházelo. Vyhnout se první hádce. Pak nenastane ani ta druhá. Našim to takto fungovalo celou dobu, než otec zemřel.
Ale snažit se o kompromisy musí oba, nikoli jen jeden. Když je něco přes čáru, hezky v klidu to slečně vysvětli. A vlastně to děláš pro její dobro. Je to sexy!

Zbytek viz Hodislava - lépe než ona bych to nenapsala.
 Anela
19.11.2019 14:21:17
Znám ty případy ustupování a nějak si nevybavuju žádný, který by v dlouhodobém horizontu dopadl dobře. Od trvale potlačované nespokojenosti přes náhlý, na oko bezdůvodný rozchod, nevěru až po sebevraždu, v extrémním případě.
Hranice je třeba si umět vytyčit a hlídat. I vůči milovaným. Jasně, nesnažit se tvrdou palicí projít zdí, ale ani se sebou nenechat orat, že.
 #tekíla# Žena30 Kategorie
19.11.2019 11:55:40
Hádek bych se nebála, pokud jsou slušné a hraješ podle fair play. Ano, pokud se budeš chovat jak nezřízený magor, může tě opustit, ale když je to fakt jen jednou za čas tak ani to nemusí znamenat konec.
Tady hraje roli určitý boj o moc, jak moc je ona dominantní a jak moc jsi dominantní ty. Někdy je prostě lepší jít dál...
 pattrola
19.11.2019 09:36:50
To je snadné řešení, ne? Prostě se nehádej.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 09:26:10
To je individuální. Některým holkám to tak vyhovuje, že její partner udělá to, co ona chce, některé potřebují cítit dominanci. Ale podle mě obecně platí spíš to druhé, když se to nepřehání.

Jinak nemůžeš při první příležitosti, když to není ideální, si hned představovat to nejhorší. Žádný vztah není ideální a k občasným hádkám nebo nedorozuměním prostě dochází. V takovém případě je důležitá komunikace a na tom problému a obecně vztahu pracovat.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
19.11.2019 08:44:22
Ešte ste spolu len dva mesiace, ešte ste pred sebou ani poriadne neukázali, akí ste (lebo to hráte dobrých a pekných v zamilovanosti-nadržanosti) a už si niekoľkokrát ustúpil. Okamžite sa vzchop a stoj si za svojím, ak to tak cítiš, že už by ti to škodilo. Tvoja baba si už teraz trochu zvykla, že ustupuješ a bude to využívať čoraz častejšie. Za dobrotu na žebrotu, dal si prst a bude sťahovať celú ruku. A keď to neurobíš teraz, tak to aj tak raz už nevydržíš a vybuchneš a ona ti bude potom vyčítať, že predtým si bol iný. Neboj sa, decko!
 Maková zmrzlina
19.11.2019 08:31:20
Nikdy nepotkáš 100% partnerku, ani ty nejsi pro žádnou 100 %. Vztah je o kompeomisech, oba musíte dělat ústupky. Nikdy však vztah nevydrží, když bude ustupovat jen jeden! Takže ty hádky ke vztahu patří, pak je však potřeba promluvit si o tom. Pak záleží, kdo jakou má hrdost, povahu..., aby ten krok vzad udělal. Pokud se bojíš, že ji ztratíš, budeš kvůli tomu dělat ústupky, později zjistíš, že se dusíš. Buď budeš chtít utéci nebo chtít získat zpět svojí částečnou dominanci. A tady narazíš, protože jsi byl celou dobu jiný, teď to chceš změnit!
 Kukačka
19.11.2019 08:24:29
Ono není špatně ustoupit - ostatně, říká se, že moudřejí ustoupí. Je třeba být připraven na to, že určité ústupky se ve vztahu musí dělat. Co polknout. Ale současně je třeba si uvědomit, směrem sám k sobě, čeho se nevzdáš, co je proti tobě, co je už za čáru. Co prostě už ne. Co je důležité. Pro tebe. Ono se to stává, že se lidé scházejí a rozcházejí, ale tvoje sebeúcta musí být vždy výš. To je tvá hodnota, pro kterou by si tě ona měla vážit natolik, že v tomto bodě ustoupí zase ona. No a nebo ne - ale tady je třeba si uvědomit, že holt není ta pravá, a pokud bys ustoupil ty jí, popřeš sám sebe a dostaneš sám sebe někam, kde stejně být nechceš a kde budeš nespokojený. Resp. prostě neshodli byste se v tom zásadním - tzn. shodnout se na tom, co je důležité - pro vás oba. Můžete se lišit v názorech na maličkosti - to se stává, to jsou ty hádky a dohady, bez kterých to ostatně někdy nejde. Ale na důležitých hodnotách se musíte shodnout. Resp. ještě takhle - pokud se shodnete, bez výhrad, pak by vám to mohlo klapnout.

Po dvou měsících ještě nemáte šanci se vidět tak jak jste - jste zamilovaní - tahle etapa poznávání přijde později a budete možná oba v šoku. Nastanou dohady, hádky, nesrovnalosti. Nesoulad, třeba v sexu. Buď na to připraven. Srovnej si včas v hlavě, co vlastně chceš, kým jsi, v čem jsi ochoten ustoupit, chápejme, co jsi ochoten udělat ty pro ní na svůj úkor - a co zásadně ne - a neustupuj jen proto, aby ona byla vždy spokojena. To je jen dočasné řešení - ale rozhodně ne na životní vztah.
 Hodislava Žena42 Kategorie
19.11.2019 08:21:38
Až pochopíš, že ten šálek, ze kterého tak rád upíjíš, je už dávno rozbitý, začneš si opravdu užívat jeho přítomnosti.
Smajlík  bitch please Muž99 Kategorie
19.11.2019 08:12:40
Nejspíš máš nízké sebevědomí, kdyby sis sebe víc vážil, tak by ses tak nebál, že Tě tvá drahá polovička opustí a pravděpodobně si ji taky nebral jako středobod vesmíru. Za každou cenu ustupovat, to máš pravdu, že z tebe udělá akorát podpantofláka. Výsledkem potom není to, že by si tě žena více vážila, ale spíš opak. Jsi chlap, tak si stůj za svým, popř. hledej kompromisy.
Doporučuji se také věnovat více svým koníčkům a nehledat smysl života pouze ve své druhé polovičce (tak trochu ji "hodit na druhou kolej"), případný rozchod tě tolik nerozhodí.
 WRC Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk