Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113240, vloženo 19.11.2019 11:23:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šikana, postavení se proti ní a trest
Rád bych všem povyprávěl svůj příběh.
Přes 2 roky mě ve škole šikanuje jistý spolužák a to jak psychicky, tak mě i mlátí. Učitelé s tím nic nedělali, problém se jen stupňoval. Po roce a půl šikany z jeho strany, kdy že mě málem udělal trosku, která se bála jít do školy jsem se svěřil otci. Ten mi hned domluvil (no to fakt pomohlo, sch jo) a přihlásil mě na box. Nejdřív se mi moc nechtělo, ale po pár měsících jsem získával sebevědomí. Po půl roce jsem měl nějakou fyzičku, techniku a dost sebevědomí, abych se ubránil kdekomu. Problém byl v tom, že tento spolužák do mě zasel takový strach z něj, že ačkoliv jsem se nebál silnějších než on, tak jeho jsem se bál pořád. Jednou jsem si ale řekl dost a v šatně, když mi schoval boty a pak mě strkal, když jsem mu řekl, že je č**ák a začali jsme se prát. Popravdě díky tomu boxu jsem mu pěkně namlátil a ostatním byl pro smích. Spadl ze mě obrovský kámen ze srdce, strašně se mi ulevilo, jenže jen na chvíli.
Samozřejmě z toho byl humbuk a já z toho velký problém. Jelikož to bylo ve škole, tak jsem dostal 2 z chování a hrozilo mi vyloučení ze školy. Otec alespoň zachránil to, že mě nevyhodili, ale 2 z chování a podmínku mám pořád. Je mi teď hrozně špatně z celého školského systému a do školy se mi zase nechce. Popravdě se cítím jako znásilněný. Prostě zmetek, špína co se neučí, nic neumí jen ubližuje ostatním nemá žádný problém a já, který byl dlouhá léta oběť šikany a škola to věděla dostanu takový trest! Proč?! Jediná pozitivní věc je, že rodiče jsou na mé straně a nemám ještě trest doma. :(
 Zhnusenysystemem Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2019 21:23:22
https://www.youtube.com/watch?v=VjJGzYkvj_YCo
Co dodat školní systéma spravedlnost jde do sraček pak že se střílí v USA ani se nedivím když jen buzerace a nic neřeší
Smajlík  Máš pravdu
20.11.2019 17:30:02
Neoplácaj sa zlému zlým. Ak ta bude znovu provokovať jednoducho ho ignoruj a nedaj na sebe poznať že jeho šikana ťa ničí, jeho to potom prestane baviť. Modli sa za neho pretože je nevedomý a v živote nespoznal tú pravú cestu poznania. Súd prenechaj Bohu, ty nikoho neodsudzuj a nesúd.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
20.11.2019 06:22:28
Nemáš se zač citit špatně. Šikanoval tě, prosil jsi ve škole o pomoc a nikdo s tím nic neudělal. Tak sis pomohl sám a 2 z chování to není tak hrozné. Nikdy předtím a předpokládám že i potom s tebou nebudou problémy.
Alespoň vidíš jak je svět nespravedlivý. Ty jsi byl přehlížený a nevěděl jak z toho ven, musel sis pomoci sám a za to máš být potrestán? Ten hajzl jen sklidil co zasel a ještě žaluje. Je vidět že šikanovači jsou pěkní zbabělci.
Smajlík  LADI Muž40 Kategorie
20.11.2019 05:10:40
Dr bacil: + polovina anonymních odpovědí...
 BadMax Muž55 Kategorie
20.11.2019 04:51:23
Také tam vypráví K. Nowak Jak byl šikanován, stal se z něj rváč a pak se s tím vypořádal skrze Ježíše.
Z těchto šikanovaných lidí se pak stávají rváči. Další varianta života je třeba u pana Kajínka, který byl také šikanován a také se naučil dobře bít.
 Positive plus Muž Kategorie
20.11.2019 04:05:05
Doporučuji svědectví Kornelia Nowaka, jak Bůh zasahoval v jeho životě. Dělal i vyhazovače na diskotéce a Bůh ho nadpřirozeným zásahem ochránil.

https://youtu.be/Ik-DnQuybsk

https://youtu.be/e0fCfRXelEk
 Positive plus Muž Kategorie
20.11.2019 03:46:58
>*Pragmatix I*

Tak to se ve všem neshodneme.

Boj proti zlu je v Novém zákoně v duchovní rovině.

Bůh má vše pod kontrolou. Vlastní obranu nepotřebuji. Smrtí bych byl povolán na pravdu Boží.
Rodinu a podobně bych chránil, ale to je jenom hypotetická situace.
Když Bůh zakryje svojí tvář a to pak ti stejně nic nepomůže.
 Positive plus Muž Kategorie
20.11.2019 01:00:34
Hochu dvojka z chovani je naprosto v pohode, kdyz vis za co to ve skutecnosti je.

Pokud by se sikanator jeste ozval a neco zkusil, byt jenom vyhruzku, bez to nahlasit ucitelce a rediteli a zavolej policii a zavolej taky na skolni inspektorat a nebal bych se to zverejnit, tj. Zavolat mediim, do novin nebo televize... a poradne jim zatopit... klidne pak muzes jit na jinou skolu, nejvetsi problem vidim v ucitelich a rediteli. Klidne bych na ne pripadne podal trestni oznameni.

Kazdopadne pokud sikanator da pokoj, tak jsi vitez a nic uz resit nemusis.
Smajlík  Tricet7
20.11.2019 00:28:49
Positive plus: V pořádku, každý může mít rozdílné názory. Já ti tvé neberu.
Naopak je mi vždy milejší každý slušný věřící než sprostý ateista.
V praxi je ale fakt pro děti lepší, když se umí dobře bránit, než když neumí a jsou šikanovány. Tak, jako je to lepší i pro dospělé na ulici a pro jejich rodinu, kterou dokáží ochránit. Když na tebe někdo zaútočí, musíš odpovědět adekvátním protiútokem. Je už jedno, jestli jde o tebe, tvé blízké, nebo o tvou vlast.
Dokud jsou tady chlapi s mým přístupem, můžou tu být i muži jako ty - kdyby tady nebyli ti první, tak ty druhé a jejich rodiy někdo dávno vyvraždil.
Na nastavování druhé tváře agresorům k další ráně nevěřím, na tom právě končí celá západní civilizace. Kdybych to udělal já, dávno bych byl mrtvý, ulice žádnou slabost neodpouští. Zažil jsem rvačky v sebeobraně proti jednomu i třem, tam nemáš na nějaké milosrdenství prostor, jde ti o život nebo tvým blízkým nebo někomu slabšímu, koho napadli a ty ho chráníš. Slušný a milosrdný můžeš být jen na slušné lidi, ne na agresivní psychopaty a na nepřátele, co tě chtějí zničit.
Bránit se zlu je správně a jak už řekl jiný přede mnou, Bible se tím nijak netají.
Já nejsem klasicky věřící ani klasický ateista, mám svou vlastní sbírku hodnot, tak se na to dívám vcelku objektivně.
A nevěřím, že bys nechal mlátit vlastní ženu nebo dítě a díval se na to nebo odešel.
To rozhodně Ježíš neučil a nic tak nemyslel, tím jsem si naprosto jist.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
19.11.2019 22:55:04
> gfdgd25g

Ty tomu nerozumíš.
 Positive plus Muž Kategorie
19.11.2019 22:33:59
Kdyz o tom tak premyslim, podle me by se na povesti skoly nedobre projevilo, kdyby jsi do toho dokazal zapojit media - ze skola dlouhodobe toleruje sikanu a jeste tresta toho kdo se uspesne ubranil.
 gfdgd25g
19.11.2019 22:31:32
Bracho, respekt, zachoval jsi se spravne. Mas super rodice, vaz si jich, moje se me nikdy nezastaly.

Kdysi prezident Putin, kdyz jeste chodil do skoly, prisel na stejne reseni jako ty - akorat to udelal chytreji. Sikanovala ho nejaka banda a on si mimo skolu na kazdeho z nich postupne (jednotlive - byl sam vzdy s jednim clenem bandy) pockal a zrezal je tak dusledne, ze uz mel do konce skolni dochazky navzdy pokoj.

Obrana neni pomsta, zlu je potreba se postavit, o tom je cely Novy i Stary zakon. To by pritomni pobozni meli dobre vedet.
 gfdgd25g
19.11.2019 22:26:29
Nebylo správné správné nazývat ho tím hanlivým výrazem, i když se nezachoval správně. Jenom jsi ho vybudil k hněvu a vznikla bitka.
Měl si se s ním v klidu přátelsky bavit bez zlosti a vysvětlovat, co dělá špatně.
Schování bot není zas takový problém, aby z toho vznikla bitka.
Je třeba pochopit, že člověk, který má takové chování obvykle něco nechápe, něco mu uniká.
 Positive plus Muž Kategorie
19.11.2019 22:11:10
>*Pragmatix I*

Já prostě nesouhlasím, s tím co píšeš.

"Na slušné slušně, na špatné a zlé tak, jak zasluhují." - Ne, ne. Na špatné musíš také slušně, jinak jsi stejný jako oni. Zlo zlem nevyřešíš!
Něco jiného je bránit zlu, ale to nemusí být vždy hrubou silou, jak jsi psal. V první řádě se to má řešit osobní komunikací, pokud to nezabírá a je to tak vážné, tak hlásit to dál, rodičům, rodiče a dál, řešit se školou a když pořád nic, třeba i s policií.
 Positive plus Muž Kategorie
19.11.2019 20:51:10
Proč mi přijde pragmatix a positive plus jako jedna osoba co si povídá sám se sebou? :D
 Dr bacil
19.11.2019 20:38:47
Positive plus: Proč překrucuješ má slova na opak a vytrháváš něco z kontextu?
Proč mám pak zbytečně psát znova, co jsem jasně řekl?
Takže - neřekl jsem, že je to jediné řešení ani že se musí používat vždy ani na všechny. NAOPAK. Přečti si to znova.
A pokud ty chceš mít šikanované děti, tak jiní ne. A pokud ty jim vynadáš nebo namlátíš, když se budou bránit útočníkům, tak jiní ne a pochválí je.
Chápu, že tvá připomínka pramení z tvé víry. Ale připomínkuješ nesprávného člověka.
Já věřící a víru respektuji, ale přesně tohle je důvod, proč na vás v podobných situacích oprávněně někdo útočí, když radíte nesmysly. To je celé o nepochopení obratu o nastavení druhé tváře - on to totiž autor myslel ve skutečnosti úplně jinak a zhruba tak, jak jsem řekl. :,) Na slušné slušně, na špatné a zlé tak, jak zasluhují.
Protože jinak zabijí tebe, tvé děti a tvou ženu znásilní. A to žádná rozumná víra ani dobrý Bůh radit svým věřícím nebude. Leda, že by tu víru definovali jejich nepřátelé, ale tak hluboko už to nebudeme rozebírat.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
19.11.2019 20:37:58
Nebuďte takový pesimista! Tenhle člověk ani nikdo jiný si na Vás už nedovolí a rodiče jsou na Vaší straně. Vedení školy Vám možná nedůvěřuje a někteří lidé z Vás mají strach, ale obojí je spíše jejich problém. Pakliže jste dostal do rukou sílu a udržel jste si svoje hodnoty, řekl bych, že máte vyhráno...
Smajlík  ROP Jihozápad
19.11.2019 19:21:48
>*Pragmatix I*

Není pravda, že jediné řešení je vždy hrubá síla.

Obrana a pomsta je přece jenom rozdíl.
 Positive plus Muž Kategorie
19.11.2019 19:00:53
Udělal jsi naprosto správně. Na svině platí jen a pouze hrubá síla. Drž se toho celý život. I proto, že se to rozkřikne a málokdo si něco dovolí. Taky díky schopnosti sebeobrany ochráníš nejen sebe, ale jednou svou ženu a děti. Školu ani pošuky v ní neřeš. Za pár let se budeš nějakým známkám ve škole, učitelům spolužákům smát, pro život to nemá vůbec žádný význam. Trojku z chování a vyhazov měl dostat agresor, a ještě doma od rodičů pořádně přes hubu. Tak to fungovalo dřív a zase časem bude. Ano, žijeme dnes bohužel dočasně ve společnosti, kde se z napadaných a obětí systémem na všech úrovních dělají agresoři a z agresorů oběti. To platí ve školách, v zaměstnání, na ulici, na všech českých webech. To ale vůbec neznamená, že to slušní lidé nemůžou společně rychle změnit a tento zvrácený stav napravit. Primární agresor/provokatér je ten, kdo má být systémem vždy a všude tvrdě pro výstrahu potrestán. Nikdy ne ten, kdo se brání, i kdyby agresora zabil.
Neboj, to se časem zase takhle nastaví. Jsi v právu, udělal jsi dobře a jsi správnej chlap. Vždy tvrdě proti sviním braň sebe, své blízké, i slabší a napadané. Když to udělá každej dobrej chlap, bude tady zase pořádek. Co ti poradím - musíš se ale naučit, jak někoho zpacifikovat, ale nezmrzačit ani nezabít (to je na místě až proti přesile, kde nen í na humanitu prostor). Na komplexní boj ti nikdy nestačí jen box, potřebuješ umět bojovat i na zemi. Každý, kdo umí boxera dostat na zem a umí to na ní, ho tím zničí (pokud ho on včas nesestřelí nahoře). Zkušení rváči na ulici jen neboxují, ale strhnou tě na zem a nandají ti tam. Ideální kombinace je tedy ovládat základy boxu a mma, a zvládat kvalitně tzv. úchytové zámky, kdy protivníka v nějakém zámku zcela znehybníš, přidusíš ho, on se začne bát o život, začne prosit, abys přestal a tím je boj ukončen. Abych nezapomněl - příště dávej přes hubu mimo území školy. :,)
Vsuvka - nejlepší rvačka je ale vždy ta, co nikdy nevznikne. Optimální je, abys budil takový respekt a měl takovou pověst, že si nikdo nic nezkusí. Doporučuji začít k bojovému sportu pořádně posilovat, aby bylo vidět, že jsi kus chlapa.
Co je hlavní - rodiče stojí na tvé straně. Co si myslí cizí debilové nebo nějací vyšinutí kokoti ve škole, tě nemusí vůbec zajímat. Máš dobré rodiče a toho si važ. Já bych jako otec naopak situaci šikany řešil tak, že bych zašel za otcem šikanátora, dal mu přes držku a tuto proceduru bych opakoval tak dlouho, dokud by se jeho syn nezačal chovat jako člověk. Ale lepší je prevence, aby k takové situaci vůbec nedošlo. Své děti sám naučím základy boxu a mma, které ovládám, takže hned po první zkušenosti s nimi každého ve škole i jinde rychle přejde něco zkoušet. No a školu a sociálku pošlu i se svým právníkem do prdele a zažaluju naopak je, že ohrožují na zdraví děti. Na hovada platí jen tvrdý protiútok, aby se báli tebe i tvých dětí a měli jste klid.
Máš každopádně můj respekt a jsi frajer, jen tak dál.
Smajlík  *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
19.11.2019 18:55:11
Násilí bych doporučil použít jen k přiměřené obraně.

Tohle je názorný příklad, že pomsta se nevyplácí.

Pomsta náleží Bohu.

S lidma je zapotřebí dobře komunikovat.
 Positive plus Muž Kategorie
19.11.2019 17:41:25
Vyser se na dvojku z chování. Získal si mnohem víc - zdravé sebevědomí. Dvojka z chování je jen písmenko, zkus si jí přepsat do binárního kódu a budou to jen nuly a jedničky.
Smajlík  afddf
19.11.2019 17:19:24
Leafroller > aha, no to bych se ani nedivil. Troll no.

Každopádně všem moc děkuji a snad můj příběh někomu alespoň trochu pomůže...
Smajlík  Zhnusenysystemem
19.11.2019 17:17:42
Není to kantorka, je to stejný uživatel, co se před tím podepsal "Kolik".
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 17:17:09
Fr0gy > :D Dobrý vědět. :)
 Zhnusenysystemem
19.11.2019 17:14:27
EvangelinaJK > a jen pro tvojí informaci, on se neozval. On měl viditelné zranění způsobené mnou. Já jsem měl na těle max pár modřin, které jsem si mohl způsobit sám že. Nemám důkaz, že mi to udělal on.

Takže pokud jsi kantorka, měla by ses nad sebou zamyslet.
 Zhnusenysystemem
19.11.2019 17:13:16
Doklepej to do maturity a pak pošli učitele a ředitele do prdele. A obtáhni jim klíčema auto. Hodně lidí ti řekne, že se ti neuleví, ale věř mi, uleví se ti. A je to lepší než to pak v sobě dusit, protože pak tě to pár let bude žrát a zhroutíš se z toho.
 Fr0gy Muž27 Kategorie
19.11.2019 17:11:17
EvangelinaJK > učitelka o tom věděla. Vědělo o tom celé vedení školy včetně ředitele. A jediné co udělali bylo, že si ho vždy předvolali, udělali na něj bububu tytyty a max dostal poznámku. Později mnoho věcí dokonce ani učitelky neřešily, protože už to bylo tak časté a oni tak neschopné, že nad tím mávly rukou.

Takže když je škola i přes upozornění že strany oběti šikany nečinná, tak poradíš co?

Přesně učitelky s mentalitou jako máš ty mě dohnaly k tomu co jsem udělal.
Smajlík  Zhnusenysystemem
19.11.2019 16:40:37
Kudos! TeĎ se ještě musíš naučit to nejdůležitější - odolnost proti psychické šikaně a právě tomu pošťuchování. Protože podle zákonů se právě můžeš bránit jenom adekvátně útoku. A jelikož děláš bojový sport, tak tě budeš vždycky v nevýhodě (a vždycky tě budou posuzovat jinak).
Takže bych doporučoval k boxu ještě nějaké klasické bojové umění, které tě vytrénuje i po psychické stránce (jiu-jitsu nebo seitedo by tě mohlo zaujmout)
 wxjrtl-hltl
19.11.2019 16:37:54
Ale pravda je, že řešit věci pěstí se mnohdy nevyplácí a že v budoucnu se můžeš za takové jednání se zlou potázat. Jestli si myslíš, že bys něco takového obhájil před zaměstnavatelem, tak ne. Ten ti akorát řekne "ale mě to nezajímá" a vyrazí tě na paragraf a s tím se blbě hledá práce.
 Van Generator Muž30 Kategorie
19.11.2019 16:21:12
trololololo.
 Van Generator Muž30 Kategorie
19.11.2019 16:17:07
EvangelinaJK, to byl hodně trapnej pokus.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 16:05:50
Jako učitelka bych postupovala stejně, protože rozpoznat, co je šikana a co pouhé normální pošťuchování mezi dětmi, které je z obou stran vítané (a tudíž zasahovat do něj, by bylo potlačování přirozeného socializačního procesu), prakticky nelze. Je třeba aby se oběť aktivně ozvala a požádala o konkrétní pomoc (když už si teda není schopná zjednat respekt sama). Pokud to neudělá a jen mlčky schytává ránu za zranou, má smůlu a může brečet na nespravedlivý systém jak chce, protože chyba je pouze na její straně a je to cenná lekce do života říkající, že člověk se musí umět o sebe včas postarat a ne pasivně čekat, až to za něj udělá někdo jiný nebo jemu samotnému prdne v kebuli tak, že to skončí rvačkou. Tvůj spolužák se evidentně ozval, když jsi ho zmlátil, takže je zcela v pořádku, že jsi byl potrestán. Že ty ses před tím nechal od něj šikanovat, držel jsi hubu a krok a pak ti z ničeho nic hráblo a řešil jsi situaci jako opice v pralese, je jen tvůj problém. To vyloučení ze školy mělo proběhnout jak u něj, tak u tebe, protože jinak se ani jeden z vás nikdy nenaučíte, že problémy se řeší včas a civilizovaně. Ale tak se holt nedá nic dělat, až se zase jednou oba (a ono to v životě každého člověka přijde) dostanete do situace, kdy bude třeba, abyste ukázali, že za něco stojíte a je třeba k vám mít úctu a respekt, snad na to půjdete hlavou a intelektem a ne šikanou a pěstmi. Ve škole to totiž ještě jde, ale až tohle chování oba vytáhnete na kolegy v zaměstnání, nebo nedej bože na někoho v baru nebo na ulici, tak už za vás ani učitelka ani tatíček vyhazov či rovnou kriminál nepořeší...
 EvangelinaJK
19.11.2019 15:56:58
Bohužel to může být horší pokud to je grazl.
Někteří tě po tomhle nechají.
Ale část takových se uchyli k vyhruzkam.
Mě osobně se stalo že mi jeden řekl klidně mě zmlat udej příště nebudu sám a sejmou tě kamaradi.
Bohužel někteří lžou a pár takových co to myslí vážně se taky najde.
Bohužel jsem zažil 1 proti 3 a to není fér boj ale co čekat od těch největších grazlu a hyen
Jaký je ten cos zmlatil. Má odvahu nebo se schovává za kamarády? Myslíš že si dá pokoj nebo bude zakernejsi příště atd
 Val
19.11.2019 14:29:27
kolik: Snažíš se být s tím svým názorem nějak zajímavý?
Smajlík  Qwertz
19.11.2019 14:27:02
Všem děkuji.

Kolik > vím moc dobře, že jsi hloupý troll a rozhodně se tebou nenechám vyprovokovat. Ale i trollí názory vycházejí z názorů toho daného člověka, takže jen doufej, že až budeš mít jednou svoje děti, tak nebudou obětí šikany. Tvoje rada totiž pro ně bude určitě mít velkou hodnotu a budou tě mít mnohem radši. ;)
Smajlík  Zhnusenysystemem
19.11.2019 13:49:55
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
19.11.2019 13:07:09
kašli na tú dvojku, keby každý šikanovaný z toho vyšiel len s dvojkou zo správania, niekedy si to vyžiada aj život... si obdivuhodný, postavil si sa svojmu strachu, dal si do toho psychickú aj fyzickú silu, vybojoval si si tú slobodu, si slušný človek, svoju povesť si očistíš poroste tým, že sa budeš slušne správať, snáď už žiadna bitka nebude potrebná, že ten tyran to už pochopil... ja ozaj nechápem tých učiteľov, tvária sa že šikana neexistuje a keď si študent poradí sám, tak mu to ešte skomplikujú... no ale nestratíš sa v živote, prešiel si si prvou skúškou a zvládol si to perfektne, pre mňa si hrdina ;o)
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
19.11.2019 12:21:53
Kdybych byla tvuj otec, tak bych zjebala ty ucitele proc to prehlizeli, mam syna, do skoly nastoupi az za 2 roky a tohle zjistit, ze mu nekdo ublizuje uudelala bych ve skole poradnej humbuk
 Christie
19.11.2019 12:07:59
No jo, takhle to bohužel funguje. Spravedlnost je občas slepá. Ale možná, kdyby škola, učitelka věděla, že jsi dlouhodobě šikanován, třeba by se to vyřešilo jinak. Nevím. Máš oporu u rodičů, a nad tímhle se přenes..vím, že se cítíš blbě ALE dokázal jsi se zbavit škodiče!! už ti nikdy nebude ubližovat, postavil ses tomu, já ti gratuluji a za ten pocit to stálo!
Nějaká dvojka z chování nevyváží ten klid, kdy už ti ten parchant nebude ubližovat.
 zase jsem to já Žena42 Kategorie
19.11.2019 12:02:05
keby si mal v škole svedkov šikany.. by som do toho zatiahol políciu.. učitelia sú ignoranti.. síce neviem ako by to dopadlo ale policajti nie sú ignoranti :)
 don chuan
19.11.2019 11:55:23
Vítej v životě.
 Van Generator Muž30 Kategorie
19.11.2019 11:32:03
Kašli na školu, jsou to idioti. Prostě to nějak překlepej. Hlavně že už si na tebe nikdo netroufne. Jo a na tvém místě bych požádal fotra, ať zajde do školy a někoho tam seřve. To vždycky zabere.
 leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 11:30:54
Udělal si moc dobře. Trest neřeš, všechny výchovné tresty se ruší začátkem nového školního roku. Už tě snad nechá na pokoji.
 lol
19.11.2019 11:27:51
To je pro systém charakteristické.
 SbankapaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk