Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1113246, vloženo 19.11.2019 13:20:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítel a můj ples
Mám v únoru maturák a mám i přítele. Já ráda tancuju, on "neměl čas" na taneční a neumí to. Když jsme loni několik plesů jen proseděli na baru (a já občas šla tancovat s některým kamarádem), slíbil mi, že před tím mým si na podzim projdeme taneční pro dospělé a on se tam základy naučí.
Já na to, abych učila kluka jeho kroky, schopnosti nemám (a on se ani odemě učit nenechá). S pohybem problém nemá, sportuje, rytmus i docela slyší.

No a podzim pomalu končí a nikam sme se nepřihlásili, vždycky byl nějaký důvod proč to zrovna nejde. Ve třídě nacvičujeme předtančení, myslím, že to bude super, ale zároveň mám pocit, že to bude můj poslední tanec na vlastním maturitním plese. Nechat tam přítele sedět a chodit na parket s jinými nechci, nutit ho taky nechci a nemůžu. Tak se mi na ten ples ani už moc nechce.

 MalMam Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.11.2019 20:45:28
Zřejmě máte ráda tanec. I přesto jste si vytvořila umělý zákaz tancovat s kýmkoli jiným nežli jedním jediným "tanečníkem", a o což hůř – s neschopným buranem, který to neumí a nechce umět. Tím vzniká ideální spor, který rovněž přesouvá těžiště problému k Vám.

(Můžete, chcete-li, začít argumentovat, že jste s ním za nekonečného úsilí vygenerovala takzvaný vztah, že s ním pravidelně souložíte a že ho máte vlastně i ráda, ale svému paradoxu se nevyhnete.)
Smajlík  ROP Jihozápad
19.11.2019 15:20:39
OMG, tak prostě kluk netancuje a nechce se mu do toho. Jestli je to pro tebe středobod Vesmíru, tak mu to řekni a jděte od sebe. Určitě je nějaký důvod, proč si s ním začala chodit, tak si na něj vzpomeň (pokud to teda nebyla ta klasika, že byl jediný, kdo projevil zájem a to stačilo). Co děláte, když nejsou plesy?

Pajcaa: Mě bys brala? Mám 195 a holky co se nebojí fakt vysokých podpatků (12cm a víc) mě děsně berou ;)
 Tommik
19.11.2019 15:15:42
Mám taky letos maturák a především ti závidím že tam budete mít taneční kapelu. U nás si to organizujeme sami a většina spolužáků rozhodla, že nám bude hrát taková šílená, co je spíš na vesnické tancovačky, kdy jedou celý večer songy od Kabátů atd.

Sama přítele nemám, ale nedovedu si představit, že bych začala chodit s nějakým, který vůbec netancuje. Nemusí mít vychozené speciálky, ale aspoň základy určitě. V sezóně oblezu minimálně 10 plesů a kde to jde, tam tancuju. Naštěstí mám kamaráda, jehož partnerka taky není zrovna na tancování, tak chodíme spolu. ale nevím, jak dlouho mu to bude ještě dovolovat... pochopila jsem, že dost žárlí. Taky nechápu, proč s ní je, ale to je je jiné povídání.

Jo, podpatky ... ty bych taky ráda nosila i s košem, jen mě to zase nedovoluje mamka a ne přítel :D

Jak píšou ostatní - asi popřemýšlej, jestli tohle není jen vrchol ledovce a nemáte těch rozporů víc.
 Hrmta
19.11.2019 15:04:31
Proč chodíš s takovým neotesancem, co neumí ani základní kroky?
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
19.11.2019 14:47:30
Asi bych se zeptala, jestli máte nějaké jiné společné koníčky a to tancovani bys obětovala, nebo je to jen další kamínek do mozaiky neshod?
Mám totiž podobnou zkušenost jako pisatelka niz a zpětně nechápu, proč jsem v takovém vztahu byla tak dlouho. Včetně zmíněného zákazu nošení podpatku, když předtím jsem chodila na 12cm i vynest koš.

Ale jestli vám to jinak vyhovuje, tak se jeden maturak prostě zkousne a život jde dál.
 Pajcaa
19.11.2019 14:12:20
Já bohužel měla taky takového přítele, který neuměl základní kroky a já tanec miluju. Nikam se mnou nechtěl kvůli tomu chodit a když už jsem ho "ukecala", pak akorát seděl a pil a byl naštvanej, když pro mě nekdo přišel a já jsem šla a byla vděčná za každej tanec. Navíc jsem si nemohla vzít ani podpatky, poněvadž jsem ho v nich přečnívala. A já jich mám plnej botník.
A maturák? Jedním slovem "děs". Místo snažení a zkoušení raději celej večer pil a pak byl zlej a protivnej a když jsme jeli domů, přirozeně já řídila, on byl namol, mi ještě vyčítal, že jsem hloupá ženská, která ani neumí řídit ( trošku to klouzalo ).
Trvalo mi dva roky si uvědomit, že nám to nemůže fungovat ( to jeho pití a pak, že kvůli mně nikdy nic neudělal ).
Teď mám partnera, kterej miluje tanec stejně jako já a hrozně si to užívám.
 taky poučená
19.11.2019 13:49:51
Nechce tančit, ok, ať netančí. Současně ale bych se nenechala omezovat v tom, že si já tedy tančit budu - a s kým chci já.

Dotaz - a jak o vidíš dál? Chceš chodit někam tančit, baví tě to? Pokud ne, tak jeden večer vydržíte. Vydržíš. Mně by to omezovalo. Díky bohu, že manžel je skvělý a nadšený tanečník.
 Hodislava Žena42 Kategorie
19.11.2019 13:40:39
Takže se hraje taneční hudba celý večer.
MalMam

Hm, tak to celkem závidím... :-) Tak aspoň zaploužíte na ten waltz a blues, případně rumbu... :) Hele, když si to tam půjdeš užít, tak si to užiješ. Jestli si to tam půjdeš odtrpět, tak si to tam odtrpíš. Je to jen na tobě.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
19.11.2019 13:36:47
Muad*Dib: Ploužák ok, místo nějakého blues nebo waltzu, ale spíš jen budeme na parketu překážet ostatním. Nevím, jak na jiných školách, ale u nás maturák platí škola a je to reprentační akce školy, je tam pozvané vedení města, absolventi atd.. Takže se hraje taneční hudba celý večer.
 MalMam
19.11.2019 13:35:39
Nutit přítele absolvovat taneční kvůli 20 minutám na nějakém plese, to není moc ohleduplné, co?
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
19.11.2019 13:30:08
Ale prosímtě. Tančit se dá i když žádný kroky neumíš. Na jakoukoliv pomalejší písničku si můžete zatančit normální ploužák, ne? Nemluvě o tom, že jak znám ty plesy, tak ono se tam po pár úvodních klasických tancích stejně nic jinýho než normální ploužáky hrát nebude.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
19.11.2019 13:27:18
Kašlite už na tie tradície. Prečo chodiť s triedou na ples, keď môžte ísť za tie prachy v rámci maturáku na kratšiu dovolenku k moru celá trieda aj s hosťami. Niektorí to tak už robia. Ja tiež nerád tancujem a ani by som nešiel, aj keby ma nútili. Však sa aj tak stalo na svadbe mojej sestry. Tancovanie je trápne. Ži a nechaj žiť!!!
 ChicanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk