Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1114341, vloženo 01.12.2019 17:47:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Každý člověk může změnit celý svět.
Podle mě je i to možné vemte si kdyby člověk třeba zdědil pár milionů, nebo by je vydělal nějakou šťastnou náhodou.
http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/fed.htm tady je například pravda o našem světě a bankovnictví. Kdyby si člověk zaplatil třeba reklamu za několik milionů korun, třeba by se to potom začlo šířit jako lavina, velká část lidí by přešla na kryptomeny a to by byl pro NWo konec. Ale to je jedno většina z vás tady je zaslepená a myslí si že je to jen nějaká konspirační teorie.
 WorldDwfend Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2019 19:48:21
Každý rozhodně ne.
Svět a už i "jen" společnost, svou zem, svůj národ mohou měnit jen osobnostně naprosto výjimeční a charismatičtí muži. A zpravidla se k tomu ještě musí upsat v přeneseném slova smyslu Satanovi, aby na to dostali pořádné prachy, mediální podporu a ochranu kmotrů. Takže pak ani tak nemění svět, ale plní příkazy svých pánů. A jen pokud jsou výjimečně čestní, snaží se v rámci těch povelů udělat něco dobrého pro lidi. Když to přeženou, tak je někdo zastřelí nebo zasebevraždí nebo umřou v nízkém věku na známé nemoci bez zjevné pitevní příčiny.
Svět mění jen tzv. energetické katalyzáory v lidském těle a to nemá leckdo, jen vyvolení. Takoví lidé jsou energetické vlny tsunami, dokáží obrovskou energii šířit i přijímat, jak pozitivní, tak negativní. Jsou tedy potenciální mesiáši lidstva i jeho likvidátoři. A ta hranice je u nich vždy tenká jako ostří gilotiny.
Jen opět jeden z mnoha mezi těmito vyvolenými během stovek až tisíců let má potenciál vzepřít se, odmítnout poslušnost, odmítnout své nízké pudy, projevit své vyšší já, sebeobětovat se pro dobro a zničit Systém a nahradit ho jiným Systémem, mnohem lepším nebo mnohem horším.
Takže nejen každý ne, ale skoro nikdo ne, jen jeden z mnoha miliard za hodně dlouhý časový úsek lidské historie v časoprostoru dostane tento dar a pak je na něm, jak s ním naloží a také na lidstvu, jak ho podpoří v pozitivním konání světlé energie nebo donutí stát se neřízenou střelou temné energie.
Drtivá většina lidí nerozhoduje ani o tom, co si dají k snídani, včetně prezidentů velmocí, natož snad o něčem podstatném a o větších změnách hlubšího významu.
Na to jen peníze ani oficiální moc nestačí, na to musíš být vizionářský katalyzátor schopný udělat cokoliv, dát tomu vše a pro dosažení cílů obětovat i sám sebe.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
01.12.2019 19:24:33
Člověk velmi často nedokáže změnit svůj život, natož aby dokázal změnit celý svět. Takže si nevymýšlej, my se tě stejně nebudeme bát :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
01.12.2019 17:50:19
Žádnej člověk nemůže změnit svět. Ani všichni lidi.
 ProMěJá Muž25 Kategorie
01.12.2019 17:48:11
http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/fed.htm
 WorldfwnedPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk