Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114387, vloženo 02.12.2019 01:07:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Měl bych si zaplatit prostitutku?
Je mi 22(ne19), jsem furt panic a šance že si najdu holku se mi zdá čím dál víc vzdálenější čím jsem starší. Nevypadám podle mě nějak zle, vím že sem se i holkám líbil ale moje nudná, divná a sociálně trapná osobnost pokazí každou šanci kterou sem kdy měl. Sem prostě ten týpek se kterým se holka možná baví jen když kolem sebe nemá nikoho lepšího a to v lepším případě, jinak radši odejde někoho lepšího hledat. Ani popravdě nějak extra "vyvynutej" v jistejch důležitejch partiích taky nejsu takže bych od normální holky odešel max s jejím výsměchem. Tak sem si říkal jestli za to nezaplatit rovnou, ať aspoň vím jaký to je a nebudu muset lhát před lidma a kámošema kteří by takovou situaci nikdy nepochopili, protože mají kolem sebe milion holek bez žádnýho snažení. Tak mě zajímá jestli někdo má podobný zkušenosti a tak. Opakuju, já chápu proč mě holky nechcou a vím že se to nikdy nezmění takže bych se rád vyvaroval odpovědím typu "jsi ještě mladej" "jsi chlap tak něco dělej" "to přijde časem samo" a podobný kecy.
 Akalem Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.12.2019 11:40:14
to je ten problé žwe jen z rukou kup si umělou vagínu a dále to neřeš
Smajlík  No jo no2
03.12.2019 16:40:31
Prostitútku si nevybavuj, však čo ti osozi keby aj celý svet získaš ale svojej dusi by si uškodil ?


Hľadaj si šťastie predovšetkým v Bohu a máj i nejaké koníčky a nebudeš sa už viac trápiť preto že si panic. Hovorim z vlastnej skusenosti.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
03.12.2019 00:49:38
Záleží čo od toho očakàvaš. Podľa môjho názoru to nie je ideálne riešenie, ale ak si už fakt frustrovaný z nezdarov a nedostatku sexu mohlo by ti to pomôcť.Ja si myslím že sex a láska by mali ísť ruka v ruke a však chápem tvoju situáciu. Medzi náhodným sexom v bare a prostitútkou vidím len malé rozdiely. Ak do toho pôjdeš aspoň sa oťukáš, možno sa ti podarí získať nejaké to sebavedomie. Byť panic v devätnástich nie je žiadna tragédia. Prajem ti hodne zdaru nech sa rzhodneš akokoľvek
Smajlík  Belzebub
02.12.2019 19:57:33
Jen chci napsat že jsem na tom stejně, už jsem se díval i na holky co to nabízejí v okolí ale pořád váhám. Nejvíce mě odrazují nemoci, bez nich bych to už asi udělal. Přeju hodně štěstí
 Tenstejny
02.12.2019 19:46:37
Asi patříš mezi chlapy, pro které není až tak důležité seznámit se s nějakou dívenkou , ale hlavně se s ní vyspat. Já když byl panicem, tak jsem ani náhodou neuvažoval o tom navštívit nějakou prostitutku. Ani kdyby to bylo zadarmo, tak by mi na tom nezáleželo.
Pro mne vždy bylo nejdůležitější seznámit se s nějakou milou dívenkou, do které bych se zamiloval a která by se zamilovala i do mne. Aby náš vztah měl svou budoucnost. Bohužel ne vždy se tohle člověku splní a pak vzah skončí.
 Researcher Muž81 Kategorie
02.12.2019 16:46:51
Akalem: V Praze ji na 99% taky nepotkáš ;)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.12.2019 16:29:40
MožnáNesmrtelný: Moje hodnoty i nároky na život upadají každým rokem.

Frank Drebin: To jo ale zase v zahraničí máš jistotu že je už nepotkáš :D Navíc třeba v Nizozemsku kde to je legální to bude mít třeba taky jinou úroveň.

*MileynQa*: Neřikám že bych za něma chodil každej den. S rukou sem to přežil do teď a dál to půjde taky. Třeba jen jednou za rok takový menší dovolená někde, abych si vždycky potom připomněl jaký to je. Smutný to je ale to je život, tahle to prostě funguje. Někteří to mají bez práce, jiní to nemají nikdy.

leafroller: Souhlasím jak píšeš s tou bezpečností, dneska nevíš nikdy. Některý holky se kurví možná snad i víc s tím rozdílem že si to nenechávají platit.

Dělník: Rozhodně ne tady, radši si zajedu fakt do toho Nizozemska kde mě nikdo nepozná a se slečnou se už neuvidím. Blbej nejsu bez ochrany bych do toho nešel. A jednodušší než se seznámit normálně to rozhodně je, aspoň pro mě. Ja su pro baby buďto vzduch a nebo je začnu nudit po chvilce, pokud se teda stane zázrak a vůbec se ru chvilu bavíme. Bejt panic nebo norník nebo co to už je mi asi šumák, a v nebe nevěřím.
 Akalem Muž19 Kategorie
02.12.2019 16:00:44
V pořádku, taková odpověď mi stačí. A jistě se nebudeš divit, že po ní v této konverzaci nemá cenu pokračovat.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
02.12.2019 15:55:34
Jestli myslíš mě? Tak nemám žádnou zkušenost, ale mám mozek a dokážu dopředu myslet ne něco udělat a pak myslet. Vím třeba že oheň pálí a proto si do něj nevlezu, max. v nehořlavém oblečení.
Smajlík  Dělník
02.12.2019 15:46:53
Očividně máš s prostitutkami a s provozem nevěstinců bohaté zkušenosti. Řekneš nám, kolik jsi jich už navštívil? Podpořilo by to tvou věrohodnost.
 leafroller Muž46 Kategorie
02.12.2019 15:44:50
A ty asi víš že v posteli po klientovi nezůstal nějaký vir, třeba ekzém, HPV, stačí bolestivé bradavice... Kontakt s prostitutkou není jen o pohlavních nemocech, ony se netestují jak pod skenerem na úplně všechno aby byly jak ze sterilního prostředí. Navíc ten kdo jde za prostitutkou je nazýván místo panice zase Norníkem. Takže to je ještě horší. Takhle má synek ještě šanci být svatý a jít do nebe.
Smajlík  Dělník
02.12.2019 15:38:02
"nejistotu jestli sis neodnesl i nějaký z hromady nebezpečných virů".....to je ta největší kravina, jakou jsem slyšel. Z hlediska nemocí jsou prostitutky naopak velmi "bezpečné". A mnohem snáz něco chytíš od nějaký holky v baru, která ti dá zadarmo.
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
02.12.2019 15:34:50
Zamysli se nad tím jak si chceš opatřit onu lehkou děvečku. Třeba privátky v panelácích jsou ostře střeženy místními obyvateli kdy všichni budou vědět kam jdeš a možná i pokřikovat. Nebo chceš vlézt do nočního baru a hned tě bude sledovat několik osob co sedí u stolů? Nebo chceš riskovat escort domů aby tě někdo známý viděl? Jít za prostitutkou není taky jednoduché. Navíc po aktu budeš mít nejistotu jestli sis neodnesl i nějaký z hromady nebezpečných virů.
Nevím jestli to je jednodušší než se seznámiti normálně.
Smajlík  Dělník
02.12.2019 14:38:09
MožnáNesmrtelný, co má sex s prostitutkou společné s "žebříčkem hodnot"?
Smajlík  leafroller Muž46 Kategorie
02.12.2019 14:37:02
Smutné je, že normální holka na tebe ani nesáhne, tak si to musíš zaplatit, tak hodně štěstí v životě, ať jedou platby jak mají, abys s takovou nezkrachoval. Takže šetři, šetři, když tě normální holka nechce/nemáš na to. To bude makačka takhle žít celý život.
 *MileynQa* Žena23 Kategorie
02.12.2019 14:20:52
Akalem: To nemusíš, ty pěkný ze zahraničí jsou tady :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.12.2019 14:13:08
Jak chceš. Je to na Tobě. Sám zvaž pro a proti, máš nějaký žebříček hodnot.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
02.12.2019 14:12:00
Bsksj: se sebevědomím mi nic dělat nejde, pokaždý když něco zkusím tak mi to sebevědomí max srazí, a jak vidíš tak víc už ho srazit nepotřebuju.

Kolemjdoucíí: Vidinu vztahu sem opustil už dávno, já baby odpuzuju, i holka se kterou sem se bavil dlouho a byla skoro stejná jako já povahově mě nechtěla. Nakonec sem ju nudil už tak že už se přestala bavit úplně. Vzhled je úplně k ničemu pokud nevypadáš fakt hodně dobře. Socializovat se můžu chodit jak chci, ale to nezmění že baby se semnou nechcou bavit.

Qwertz: Nevím, moc iluze nemám, už jen kvůli tomu že nejspíš budu stát za hovno a vydržím max pár sekund :D a když to tak vezmeš, tak nevíš jestli v sobě nějaká baba neměla kde koho pokud ti to sama neřekne. A v dnešní době to tak u hodně slečen bejvá :D Ale já nesoudím.

BizonskaHortice: Zajímavý, nevím jestli by mi to zvedlo sebevědomí, spíš ne ale aspoň mám názor někoho kdo to zažil. Lásku sem zažil jednou, samozřejmě neopětovanou, nikdy víc. Nevěřím ani že by tohle holka ke mě mohla vůbec cítit. Můžeš tomu říkat jak chceš, neochota, lenost, já tomu říkám přijmutí reality.

IceBox: To já vím že chybí ale stím nic nenadělám, jak su starší tak je to horší. To vím že to je "placení za divadlo" ale zase pro mě by to bylo lehčí, ona nevykecá všem svejm kámoškám jak su špatnej, a nebo vykecá ale stejně nebude znát jméno. Jinak vím o dost holkách co se rozcházeli kvůli velikosti a ještě týpka pomlouvali. Pro ně je 17 třeba nejmíň co chcou.

Vegas: Ja nevěřím ani v něco co by moji situaci zlepšilo, jen bych chtěl vědět jaký to je. A ono není problém tolik najít holku který bych se aspoň trochu líbil, problém je že kvůli mojí osobnosti to dál stejně nikdy nepůjde protože su prostě nudnej a divnej.

Frank Drebin: Já lžu furt, kamarádům, i rodině ale myslím že máti mě prokoukla. Možná taky počkám třeba ještě nějakej rok ikdyž vím že se nic nezmění. Vydělám si a pojedu za nějakejma pěknejma do zahraničí. :D

Doldas: Baba o to muže přijít kdy chce popravdě. Stačí jít do klubu, bejt povolná a věř mi, týpci kolem ní budou poletovat hned.

Alessandra111: Věř mi, že jediný co sem kdy fakt chtěl v životě dosáhnout je mít ženskou a zdravou rodinu. Ale to mít prostě nikdy nebudu, ani krátkodobej vztah ne. A já sem s tím smířenej, jen prostě chci zažít aspoň tohle když už nic.

Ave Já: Ty maš asi velkej problem..a to sem myslel že ho mám já.. xD

Odpočinek: To já držím svoje vymyšlený "historky" pod kontrolou abych věděl o čem sem mluvil a zbytečně se do toho nezamotával. Jinak, jako chápu každej máme svoje úchylky ale zvířata mezi moje fakt nepatří :D. Nemám ani dvorek, ale dík za tip.

Maizena: Moje velikost, je asi nejmenší z mejch problémů. Prostituka se na to dívat nebude a jak už sem psal předtím, znám až moc holek co tohle řeší a ještě týpka pomlouvají. Tohle já nepotřebuju. Roztomile se jako panic rozhodně necejtím, a stejně ikdyby se mi nějakým zázrakem povedlo o to přijít normálně tak bych to ty holce neřekl. Stál
 Akalem Muž19 Kategorie
02.12.2019 12:28:52
Jeden prasák mi kdysi řekl: "Pokud se mi nepostaví, tak se z toho vylížu." :D
Ženu lze totiž uspokojit různými způsoby... Takže bych až tak neřešila nádobíčko. Pokud se do tebe holka zamiluje, tak dokáže přimhouřit oči nad ledasčím ;-)
 Maizena
02.12.2019 12:18:51
Co je to "málo vyvinutý"? Řekněme, že pokud je holka dole úzká, tak ani nepotřebuje kluka s velkou kládou. Mluvím z vlastní zkušenosti :D
Úzkou vagínu mívají holky, co jsou drobné nebo hodně sportují (díky pevným pánevním svalům - např. jezdkyně na koních :-)).
Jinak mně by panic připadal roztomilý. Nevadilo by mi někoho "zaučit". Pokud bych teda nebyla zadaná...
 Maizena
02.12.2019 11:32:50
Taky jsem zamlada v práci a kamarádům lhal o sousedkách, až se hory zelenaly - neměli mít kecy, za trest mi pak ještě i záviděli (aniž bylo co).

"ať aspoň vím jaký to je"

Chyť si na dvoře slepici, bude to stejné, ale s milováním to nebude mít společného absolutně nic.
 Odpočinek Muž50 Kategorie
02.12.2019 10:26:40
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
02.12.2019 09:56:05
Alessandra111: Já jsem třeba chtěl vždycky vztah, byl jsem vždycky spíš takový rodinný typ, ale když už je bez toho sexu člověk opravdu dlouho a jen slyší kolem sebe, jak je to super, tak to chce aspoň jednou zažít. A určitě ten sex je dostupnější a snazší mít aspoň touhle formou, než najít plnohodnotný a spokojený vztah ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.12.2019 09:48:24
Je to ale smutný, že takto uvažuješ. Jestli chceš sex bez vztahu a lásky, tak si ho zaplať. Pokud je tvojí prioritou jen sex, tak to je asi chyba. Zamyslel jsi se nad tím co vlastně chceš? Chceš jen uspokojit fyzickou potřebu nebo chceš něco víc? Zkus na sobě zapracovat a něco změnit, bude to určitě k lepšímu.
 Alessandra111 Žena20 Kategorie
02.12.2019 08:03:11
Jestli to chceš, tak klidně, myslím si, že to nějak nepoškodí tvoje sebevědomí, ani nijak zvlášť nezvýší. Klidně bych si to rozmyslel, to můžeš udělat kdykoliv, na rozdíl od holky, kde když člověk prováhá, tak pak už je pozdě.
 Doldas
02.12.2019 07:58:02
To já jsem klidně lhal, že už jsem holku měl, abych se zbavil těch dotěrných otázek, jestli jsem už někoho měl. Nejen od kamarádů, ale hlavně od rodiny (otec, brácha). Když jsem byl ještě ve 29 letech panic, zařekl jsem se, že ve 30 půjdu taky do bordelu, ale naštěstí jsem to stihl přirozenou cestou.

Takže podle mě máš taky ještě čas. Jinak zajít do bordelu není až taková ostuda, když to prostě jinak nejde, tak místo aby se člověk stresoval a cítil nějaké tlaky, tak to může vyřešit i takhle ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.12.2019 07:17:50
Za stávající situace zůstaneš loserem i tehdy, když si zaplatíš tu prostitutku - tvé povahové a sociální vlastnosti to nijak nevylepší.

Dříve nebo později se nějaká holka, které se budeš líbit, objeví. Jen si to ovšem nesmíš pokazit. Na nic si nehrát.
Smajlík  Vegas Muž27 Kategorie
02.12.2019 06:02:20
Chybí ti sebevědomí a odvaha, což nevím, zda ti zvedne prostitutka? Jedno vím jistě sex za peníze je něco jiného než klasika. Dalo by se říci, že si platíš divadlo. Rozhlédni se kolem sebe, horší, ošklivější mají sebevědomí větší, mají partnerky. Myslím si, že celé to pramení z mindráku z malého přirození. Kdybys sexuálně žil, dávno víš, že zase tolik holek neprahne po velkých ptácích. Průměrná velikost se pohybuje od 13 do 17 cm. Až ti bude tolik co mě, budeš vědět, že ženský nějakého ptáka neřeší, to jen my, kdy si myslíte, že kvalita sexu a uspokojení ženy se odvíjí od velikosti přirození.
 IceBox
02.12.2019 01:33:01
"já chápu proč mě holky nechcou a vím že se to nikdy nezmění"

Tenhle výrok dost smrdí leností a neochotou se změnit a přizpůsobit. Úplně nevím jestli takhle svůj gen rozšíříš :D
 BizonskaHortice
02.12.2019 01:31:36
Jinak jako sex s osobou co miluješ je samozřejmě v porovnání s tím nebe a dudy, a rozbouralo mi to celkem iluze o sexu, ale jo proč do toho nejít dobrej nápad
 BizonskaHortice
02.12.2019 01:29:54
Já jsem to udělal ve 20 a jsem za to rád, dobrá zkušenost, bylo potom i jednoduší s opačným pohlavým navazovat vztahy, protože jsem měl tu zkušenost, což mě přirozeně činilo sebevědomějším. Jinak udělal jsem to (zatím) jen jednou a bylo to právě moje poprvý, šlo to úplně v pohodě, neříkal jsem jí, že jsem to ještě nedělal, a celkem jsem si to i užil. Btw. taky ho nemám největšího tak asi žádnej strach
 BizonskaHortice
02.12.2019 01:29:10
Je to jedna z možností, jak to vyřešit. Pokud se nestydíš a nejsi líný tam zajít, proč ne... A pokud ti nevadí, že ta prostitutka už v sobě měla kde koho (mě to třeba trochu odpuzuje). Já jsem to měl v plánu taky, když jsem byl dlouhodobě panic, ale nakonec jsem o to přišel s normální holkou. Je třeba podotknout, že ten sex není zas až tak super skvělý zážitek, jak si ho panic představuje. Pro tebe je to teď něco "nedosažitelného", a proto můžeš mít v hlavě iluze, že to musí být nebessky skvělé. Ne. Upřímně, když já jsem byl ještě panic, myslel jsem, že až budu mít poprvé sex, bude to něco extrémně úžasného, budu se cítit jako v sedmém ráji, ale jen jsem to přeceňoval. Ty iluze a velká očekávání dělá jen tvá nadrženost a ty hormony. Ztratil jsem sice panictví, ale bylo to s holkou, kterou jsem viděl první den, bylo to po pařbě v klubu. A musím podotknout, že jsem byl docela zklamaný. O sexu jsem si asi jako každý panic dělal velké iluze. Byl to sex s holkou, kterou jsem znal první den. Nebyla v tom žádná láska. Jsem si jist, že pokud holku opravdu miluješ a máš s ní sex i se všemi city, které k tomu patří, musí to být nádherný zážitek. Ale tohle jsem já ještě nikdy nezažil. Proto se pořád cítím jako panic i když jím vlastně už nejsem. Měl jsem to s ní nakonec dvakrát a podruhé jsem se jen ujistil v tom, že sex bez lásky se vyrovná obyčejné masturbaci. Žádné větší vzrušení. A sex s láskou ti prostitutka nabídnout nemůže. Ale pokud se chceš opravdu jen zbavit svého panictví, jdi do toho. Aspoň se jen ujistíš v tom, co píšu a nebudeš mít tak hluboký pocit, že o něco přicházíš.
 Qwertz
02.12.2019 01:28:53
Hádám že hledáš víc než jen zásun, párkrát tam a párkrát ven. Vztah jak má být se vším všudy ti žádná prostitutka nenahradí. Jen vyhodíš svoje peníze za něco co tvůj osobní pocit ještě zhorší. Copak se to k nám chlapům hodí aby jsme si museli platit za něco jako sex ? Aby ženy takhle profitovaly jenom proto že ony tam mají vagínu? Jsme chlapi, jsme úžasní, jsme stvořili této civilizace, máme na víc. To si jednou na konci života řekneš: dokázal jsem „zaskórovat“ jen tehdy když jsem si za to musel zaplatit? Udělej všechno proto aby jsi na tomto konci svého života byl sám před sebou čistý, budeš si moct říct že jsi pro zlepšení svojí situace udělal maximum, nebudeš si říkat co by kdybych se přece jenom snažil tehdy víc. Jak už o sobě víš, jsi pohledný kluk, to je sakra dar, který se na každého nedostane. Využij toho co ti bylo dáno, zapomeň na to že jsi něco min než ostatní jen proto že jsi panic, protože je to absolutně zcestná pitomost. Svoji povahu už časem dopiluješ, musíš jen chtít se socializovat. Hlavně se neboj neúspěchu, ten sem tam zažije každý. Ale je třeba se z nich učit, protože neúspěchy jsou žebříkem k našim cílům. Samo to opravdu nepřijde, tak hodně štěstí.
 Kolemjdoucíí
02.12.2019 01:23:52
Co po nás chceš? Pokud nehodláš nic dělat se svým sebevědomím, nezkusis holku pozvat na rande ani flirtovat(flirtování je zábava, dost si upirate lidi!), tak si ji zaplať.
Já bych ty prachy tedy využila jinak a pokud nutne potřebuješ sex, tak je to tvá věc.
 BsksjPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk