Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114454, vloženo 02.12.2019 22:43:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Posílala jsem životopis s chybou
Jsem blbá. Jsem fakt blbá. Vždycky jsem si říkala, jaký idiot si může nezkontrolovat životopis před odesláním a poslat ho s chybou. Hm, teď jsem zjistila, že já už to tak dělám nevím jak dlouho - pravděpodobně celou dobu, co je posílám. Co je to za chybu - mám tam výčet vzdělání - střední škola, rok 2014-2017 a bakalář 2014-2017. Přitom u střední mělo být logicky 2010-2014. Asi jsem to kopírovala a prostě to nepřepsala. Kontrolovala jsem to snad milionkrát a prostě jsem to tam nikdy neviděla.
Myslíte, že tahle chyba může být důvodem proč se mi doteď moc neozývali? Nebo to je přehlídnutelný, tolerovatelný? Achjo, blbá blbá jsem já.
 Tosesinzenyr Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.12.2019 23:14:34
Tohle není důvod, proč se ti neozývají. Ten překlep. Neozývají se ti, protože máš napsaný určitě celý životopis špatně. Měla bys tam mít konkrétní věci, které umíš, kde jsi pracovala je lidem putna, ale kolik jsi toho v dané firmě odpracovala a co konkrétně jsi dělala, to už je zajímá. Když napíšeš zaměstnavatel XY, nebo praxe tam a tam, tak je personalista líný si dohledat info o tom, v jaké firmě jsi pracovala a co jsi tam dělala. Když napíšeš, pracovala jsem ve firmě XY na pozici bla bla bla, kde jsem vedla tým 15 lidí a za dobu mého působení jsem zvedla prodej výrobků o 120 %, tak pak se ti budou personalisté ozývat. Jo, taky personalisté nemají rádi překvalifikované lidi, pokud se hlásíš někam, kde inzerát chce střední vzdělání s maturitou a ty do životopisu napíšeš všech pět svých doktorátů, tak je jasné, že se ti z žádné firmy neozvou. Jo a pokud ještě máš rozstudováno, a hledáš práci, tak nepiš, že ještě studuješ. Firmy neradi přijímají ještě nedostudované. To je v kostce, proč se ti neozývají. Kdybys chtěla, můžu se ti mrknout na životopis a poradit ti ještě detailněji.
 Dogmatička
02.12.2019 23:01:57
No kdyby to bylo před víc jak 10 lety, je to šumák. Někdy je moda udělat drobnou chybu, tam kde o nic nejde...to dělají macha a machyně.

Takhle si třeba řeknou..je to jedno, ale přečíst si to po sobě mohla...
 matouch2 Muž48 Kategorie
02.12.2019 22:59:57
Bazíroval by na tom jenom blbec - bystrý rekrut pochopí, že ses uklepla a měl by to přejít. Možná záleží na co se hlásíš, být to analytik nebo finančník, kterej se mě pak uklepne v částce peněz není dobrý. Nejdůležitější jak zapůsobíš na pohovoru beztak.
 kolínka
02.12.2019 22:46:49
Střední škola u VŠ nikoho nezajímá. Stejně jako později nikoho nezajímá čím se člověk živil před pěti lety a déle. Opravené pro příště už to jistě máš, pusť to z hlavy.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
02.12.2019 22:45:56
Jo, udělat tohle v životopise je hrubá chyba. To si pak personalita nepomyslí nic dobrýho, když ani životopis nezvládneš bez chyby. Budiž ti to poučením pro příště.
 BíDžejPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk