Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114457, vloženo 02.12.2019 23:21:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde se seznámit?
Název vlákna mluví za vše. Kde?

Těžko hodnotit sám sebe, ale považuju se za celkem normálního, inteligentního a pohodovýho kluka. Studuju, mam docela dost zájmů, netrpím žádnou výraznou výstředností. Nějaký vztahy už mám za sebou, ale teď dlouho nic. Problémem je, že moje volnočasový aktivity v podstatě vylučují dámský kolektiv (Kolik slečen jezdí na motorce? Kolik chodí na střelnici? Kolik se sbalí a jen tak někam na týden vyrazí na kolo?). Škola jakbysmet, žádná technický obor studovat nepůjde.

Nechce se mi prolejzat bary, nechce se mi dávat někam inzerát ani se mi nechce hledat si "koníček" jen proto, abych narazil na babu.

Nějaká ráda od zkušenějších lovců? Případně názor dam, jak na to.. Díky
 OrdinaryLad E-MAIL: qazplmwsxokn@email.cz  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.12.2019 18:24:53
Teoreticky seznámit se dá všude, třeba já se jednou seznámila ve vlaku, když seš ukecanej... Ano, pokud chceš nějakou sbalit, musíš se i snažit a dělat něco nad rámec svých běžných činností. A jestli se ti nechce, tak to tady nikdo nezachrání.
 errie
03.12.2019 15:37:03
"Problémem je, že moje volnočasový aktivity v podstatě vylučují dámský kolektiv"...
Při této větě mě napadá jediné. Hledat jí v práci, protože ve svém volnu asi nějakou těžko najdeš.
 Dalia Žena73 Kategorie
03.12.2019 12:41:37
Pokud na tebe holky neletí samy od sebe, nebo je neumíš ukecat, tak se postav do fronty zoufalců a jim podobných. A čekej na zázrak !!!
Smajlík  Zkušený
03.12.2019 11:26:51
Už vidím ten inzerát "Hledám holku, s kterou bych chodil na střelnici, na fotbal, na box, jezdil na motorce a vůbec pěstoval své dosavadní typické chlapské koníčky.". Hele, pořiď si sekretářku, aby ti třídila ty odpovědi, protože to se netrhnou dveře!

hele, na co ty tu holku vlastně chceš? Vždyť když nehodláš dělat "holčičí věci", tak s tebou žádná (k tvému velkému překvapení, předpokládám) stejně nevydrží! Ale ok, proč by nějaká neměla jezdit na motorce. Proč by nějaká neměla boxovat. Proč by neměla střílet. Ale chápeš snad, že to je tak výjimečná komunita, že tu holku stejně potkáš jenom tady a ne jinde? A jestli ne, tak prostě ... ne?
 Hodislava Žena42 Kategorie
03.12.2019 10:53:51
Tinder
 libik Muž31 Kategorie
03.12.2019 09:30:05
ta posledni cast proste mluvi sama za vse, tobe se proste nechce...aneb, chtel bych byt milionar ale nechce se mi makat, poradte co mam delat?
Smajlík  dsfsdfsdfds
03.12.2019 07:37:35
Až ti tady někdy nrkdo poradí k věci budu vrlmi překvapený a šťastný, v čechách je zvykem psát někomu sracky co nesouvisí s tématem
 Agaaaaaaaa
03.12.2019 00:20:05
Mluvíš týpku jako nějakej jedináček, kterýmu lítali pečení holubi sami do huby..
To hochu není všechno tak easy. Myslíš si, že když sem udáš svůj mail, že ti na něj rázem začnou chodit zprávy od slečen, že si takovýho frajera vždycky přály? Musíš se hochu trochu víc snažit.. teď jsi věnoval 2 minuty svýho drahocenýho času týhle zpovědi a máš pocit, že je to zadostiučinění? Je to jako kdyby jsi dostal chuť na kobásu, která je v lednici 5 metrů od tebe, ale pak sis to rozmyslel, protože se ti nechce vstávat ze židle a udělat těch pár kroků.. musíš těch pár kroků udělat, pokud si chceš pochutnat..
 Joe
03.12.2019 00:11:14
Dole mám moju spoveď "Kde sa môžu ľudia so mnou zoznámiť".
Tak si môžeš niečo prečítať. Obavám sa, že si budeš musieť vybrať jednu zo zlých možností.
 argumentujem rád Muž23 Kategorie
03.12.2019 00:10:25
Tak když se ti nechce, tak je to blbý, chceš teda vůbec vztah ? Já myslím, že v navazování vztahů by měl být aktivní hlavně chlap. Dobrý je si ujasnit také, zda si chceš jen **** a nebo někoho na dýl už.
Smajlík  kájaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk