Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118351, vloženo 13.01.2020 16:04:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přehnaná bezdůvodná žárlivost
Ahoj všem,
prosím o radu, co se týče žárlivosti.

Nikdy jsem nebyla člověk, co by měl štěstí na vztahy a i když jsem moc chtěla, vždy to skončilo a většinou špatně pro mě :) takže špatných zkušeností mám víc než dost :D Nikdy mě vyloženě nikdo nepodvedl nebo o tom aspoň nevím, ale většina mých vztahů/vážnějších známostí skončila zprvu bezdůvodně a pak jsem zjistila, že v tom např byla jiná holka.. že si třeba dopisovali a tak

No a teď k problému. Před rokem jsem si našla přítele a je to tedy můj první takhle dlouhý a vážný vztah. Moc ho miluji a vím, že s nikým jiným být nechci. Náš vztah nemá žádnou chybu až na moje žárlení..
Z ničeho nic mě začaly přepadat černé myšlenky - píše si s někým? (toto si myslím, že je opravdu kvůli mé minulosti, protože přítel mi nikdy nedal záminku abych si myslela, že si s někým píše, nemám žádný důkaz ani nic podobného.. když jsme spolu telefon vezme do ruky opravdu vyjímečně, jinak na něm vůbec není - když spolu ale nejsme tak právě na soc.sítích vidím, že je aktivní.. to mě taky zneklidnuje - ze semnou na tel není vubec a kdyz spolu nejsme tak furt - to mě hlodá myšlenka zda tedy předemnou něco neschovává?)
Když vidím, že je online na fb, instagramu nebo whatsappu (což neustále kontroluji..) je mi z toho neskutečně úzko. Chápu, že si může psát s kamarády, kolegy apod.. ale já hned myslím na nejhorší a je mi zle. Bojím se, že si s někým píše a já zase dopadnu jako vždy a budu za krávu, že jsem si myslela, jak mám krasný vztah a on si přitom vypisoval jinde... no, a to nemluvím o tom, že mě napadají i horší scénáře než je jen dopisování.
Prostě za vším něco hned vidím a hledám..
Nechci si myšlenkami zkazit jinak úžasný vztah, protože myšlenky mi samozřejmě ovlivnují náladu a přítel si toho ihned všímá...
Několikrát jsme se spolu o tom bavili a vždy mě ujistil, že mě miluje a nikdy by nic takového neudělal. Jenže jak tomu věřit..?
Nevím, jak z toho ven!

Prosím o rady.. děkuji :)
 blackthoughts Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.01.2020 19:22:17
Kdo se bojí, nesmí do lesa.

Na jednu stranu tě chápu, taky jsem byl deformovaný předchozími vztahy, kdy mi ty holky lhaly, jedna podvedla atd.

Ale ta další je v tom nevinně. Takže jestli nemáš žádné indicie, že by byl stejný jako ti předchozí, tak si to zbytečně nekaž. Nervy máš ty, ale kazíš to i jemu .. A zbytečně ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.01.2020 18:02:13
Jestli ti nedává záminku žárlit, tak je to opravdu zbytečné. S tím se dá poprat, horší je, když si s holkama vypisuje, žertuje i na sexuální témata, flirtuje. Nevím co bys dělala pak. Ty fakt asi důvod nemáš, tak to nenarušuj, ten problém je na tvé straně. Zkus literaturu, psychologa, s někým si o tom promluv.
 Vybersisama
13.01.2020 17:11:18
Cituji: "kdyžtak stihnu něčemu zabránit a odejít dřív než by mi někdo zas ublížil víc než bych chtěla..."

Takže raději spácháš demonstrativní sebevraždu a vezmeš tvého přítele sebou coby nevinnou oběť než aby tě náhodou někdy přejelo auto?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
13.01.2020 17:01:11
Zadej "Pojednání o životě" do vyhledávače YouTube a naběhne ti to jako první. A jestli můžu radit, tak si udělej 2 hodinky jen pro sebe a v klidu se na to podívej. Sjíždět to jako background u jiné činnosti není dobrý nápad.
Smajlík  leafroller Muž47 Kategorie
13.01.2020 16:52:27
leafroller: Jo, to si taky říkám, že vlastně chyba nemusí být u mě, kdyby se někdy něco nahodou stalo z toho čeho se bojim..
No knihy od pana Duška jsem četla ale můžeš mi to ještě raději napsat? :D:)
 blackthoughts
13.01.2020 16:49:11
Ale to, že tě vymění, přeci neznamená, že nejsi dost dobrá. Nebo že jsi udělala chybu. Třeba je to tím, že je to blb. Nebo že je nedospělý. A i když je to v tomto případě poněkud drsné, neměla by sis to brát osobně. Znáš Pojednání o životě od pana Duška?
 leafroller Muž47 Kategorie
13.01.2020 16:44:47
No, přesně tak.. že mě vymění.
Ve mně to vyvolává strach, že prostě pro nikoho nejsem dobrá a za nic nestojim. Zas další člověk, co by mě nepotřeboval.. Vím, že svoji hodnotu určuji na základě toho, jak se ke mě chová okolí.
Když mám kolem sebe lidi, co mi dokazují, že mě mají rádi a ukazují mi zájem - jsem spokojená a sama si o sobě myslím dobré věci.. jakmile kolem sebe nemám nikoho takového nebo se cítím ohrožená, tak sebe podcenuji, co nejvíc to jde a říkám si kdo o mě bude stát?.. je hrozné tezke to zmenit když uz takto funguji dlouho
 blackthoughts
13.01.2020 16:29:06
A proč myslíš, že by ti někdo mohl ublížit? A čím? Že se s tebou rozejde? To bych v takovém případě bral jako službu a ne ublížení.
 leafroller Muž47 Kategorie
13.01.2020 16:26:06
leafroller: Je mi jasné, že to ničemu nepomáhá.. ale tou kontrolou mám takový pocit, že kdyžtak stihnu něčemu zabránit a odejít dřív než by mi někdo zas ublížil víc než bych chtěla... i když z toho, že vidím, že je online nic nepoznám.. já vím, ale prostě je těžké to přestat dělat :D :( ten strach je silnější
 blackthoughts
13.01.2020 16:24:14
1.) I kdyby si psal s jinou tak co? Na psaní nic špatného není.
2.) Žárlení je nemoc, která rozhlodává vztah zevnitř. Staví mezi vás neviditelnou zeď. Nedáš pak do toho vztahu to co tam máš dát a proto ten vztah pak zanikne na tom, že si najde takovou, která tohle neřeší. Nemusí to být nutně vědomé, prostě vycítí podvědomě že tam nejsou ty zábrany a napětí. Musíš věřit a všechny tyhle blbosti hodit za hlavu pokud to má mít smysl.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
13.01.2020 16:13:04
Vypadá to, že máš nízký sebevědomí. Začni na tom pracovat a tyto myšlenky se redukují nebo úplně zmizí.
 cocaineismyhobby
13.01.2020 16:10:47
A myslíš, že to tvé žárlení něčemu pomáhá? Že to žárlení třeba zabrání rozchodu?
 leafroller Muž47 Kategorie
13.01.2020 16:07:11
Musíš to překonat a začít mu věřit. Taky může nastat den, kdy mu to začne vadit, že mu nevěříš a pude vztah do kopru. Je to těžký v dnešní době, ale musíš to zkusit.
 Snapiczeq Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk