Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118366, vloženo 13.01.2020 18:26:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém, jak jej vyřešit?
Ahoj,

můj kamarád má problém. A to ten, že neví, jestli jeho mamka přijde o práci.

Problém je v tom, že za ni dělal práci, (uklízel), ale klíče měl, věděl o všem, jak se dělat má. Dokonce i párkrát s ní uklízel za jejího doprovodu. Problém je v tom, že jej viděl někdo samého, a řekl to těm lidem, kterým ten prostor patří.

Jeho matka dostala seřváno, ale neví, jestli ji vyhodí nebo ne. Jakože jestli dostane výpověď. Dokonce ten, co jej viděl, mu ještě řekl: "v pohodě, nic se neděje". Tak jak může "lupič", si nalít vodu do kbelíku a uklízet stoly, vyhazovat odpadky?

Vysvětlí mi to někdo logicky?
Ta paní, co ji seřvala před lidmi to zbytečně jenom nafoukla, dalo se to řešit i jiným způsobem, a to domluvou pro příště, že už se nesmí takové věci opakovat. A ne ji shazovat ještě před lidmi.

Pro Boha, o co jde? Tak prostě šel uklidit no. Příště už takovou věc neudělá. Chtěl ji jenom pomoci, ale vypadá to tak, že ji uškodil. Nebo nevím, jak to jinak pojmout. Nechápu ty lidi poslední dobou, jsou úplně mimo, to, co se má řešit se neřeší, a co se má, tak se neřeší.

Co si o tom myslíte Vy? Děkuji za komentáře (rady), apod.
 tmo123 Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2020 04:39:49
'To je hrubé porušení pracovní kázně vstoupit do prostor, kde nemám co dělat.'
Vzhledem k tomu, že ten kluk neměl podepsanou žádnou smlouvu, tak zákoník práce opravdu porušit nemohl:D
 Vsjsj
14.01.2020 04:37:44
Kdyby se mu něco stalo, tak určitě by z toho měl majitel problémy.(ironie) samozřejmě, že reálné neměl, protože by řekl, že tam ten kluk neměl co dělat.
Podle mě je to zbytečné nafouklé a některým lidem na zpovědnici jako obvykle chybí špetka empatie.
Nevím, jestli ji vyhodí. Můžou si vzít čas na rozhodnutí. Ale sehnat hned někoho nového není úplně nejlehčí. Spíš by ji mohli případně propustit na dohodu a nedělat zbytečné problémy.
 Vsjsj
14.01.2020 01:55:55
Co když se mu v práci kde nesmí být ani jako návštěva něco stane? Co když tam bude hořet a on tam zahyne? A těch možností je mnohem víc.

Jako zástupce firmy, jako majitel, nebo zodpovědný za chod té firmy:

Okamžité ukončení prac. poměru a postih. O tom snad není ani nejmenších poochyb. To je hrubé porušení kázně. Vniknutí do prostor kde nemám co dělat.
 Monopost
13.01.2020 19:46:09
Ano, rozhodně se to mělo řešit jinak - z obou stran. Ten kamarád by za ni neměl dělat práci, na kterou je najata ona.

To je klasika. Řekne ti, že je všechno v pořádku, ale myslí si své a typický práskač se pak projeví, to je také relikt od socíka, kdy se na uličním výboru všechno hlásilo.

Pravděpodobně ji nevyhodí - kdyby to chtěli udělat, udělají to hned. Takhle by se akorát ztrapnili, že ani nevědí, co vlastně chtějí udělat. Ale na druhou stranu by to mámě toho kamaráda možná pomohlo, protože by se dostala do práce, kde nejsou bonzáci a kde vedení řeší případné potíže s chladnou hlavou.
 Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk