Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118373, vloženo 13.01.2020 19:28:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Náměsíčnost?
Nevím co to semnou poslední měsíce je, ale prostě a jednoduše se mi při spánku dějí úkostné stavy. To si prostě takhle hezky spím a najednou se vzbudím, vyletím jak opařená z postele, zrychlí se mi dech a jakobych byla strašně vyděšená z něčeho. Přitom si nikdy ani nevybavím žádný sen nebo ani zvuk, co by mě mohl vyděsit.. kolikrát se mi i stane, že kromě zrychleného dechu mám nutkání okamžitě si z prstu sundat prstýnek, odepnout si řetízek, zavřít ventilaci u okna - jakobych měla podvědomě strach že mi třeba někdo tím oknem vleze dovnitř nebo nevím prostě...nejzvláštnější na tom je, že v tu chvíli vlastně spím i Nespím...z části ten mozek funguje a z části sní... a to ta chvíle může trvat maximálně pár vteřin, vždycky to nějak rozdýchám, lehnu si a spím v klidu dál... zpočátku jsem si myslela, že to jsou jen sny, ale ráno jsem opravdu ten prstýnek na prstu neměla a ležel přesně tam, kam jsem ho v tom záchvatu položila... přemýšlela jsem zdali to nehraničí třeba s náměsíčností, ale náměsíční lidé přece ani neví, že náměsíční jsou.. jinak nikdy jsem neměla problémy se spánkem, spím pravidelně, stresy taky nemám. Začínám se o sebe vážně bát. Co když jednou třeba vylezu z baráku nebo něco? V tu chvíli se nemůžu nijak extra ovládat...je to stejně tak těžké jako když si chcete něco přikázat ve snu, je to prostě defakto nemožné.
 Tojekonecna Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.01.2020 17:04:55
To máš opravdu velmi nepříjemné pocity. Kdybych byl lékař, tak bych ti možná poradil ale takhle o tom nic nevím. Kdyby to často potkávalo i mě, tak bych asi zašel za naší obvodní lékařkou a ta by mi snad něco poradila. Nebo by mi doporučila nějaké prášky.
 Abonent Muž28 Kategorie
13.01.2020 23:59:30
Myslím, že je to spíš syndrom podobný nočním děsům, prostě úzkostný syndrom ve spánku. Možná by na to přišel neurolog, asi to chce vyšetření i EEG (zvlášť 24 hod spánkové deprivace). Náměsíčnost mám pocit, že není úzkostná. Náměsíčná slečna si v klidu ve spánku, aniž by o tom věděla, pověsila záclony. Jsou často sobě nebezpeční, protože vlastně o tom ani neví. Zkusím schválně o té náměsíčnosti pročíst v odborné literatuře. Kdyžtak sem dopíšu.
 sambo1987 Žena32 Kategorie
13.01.2020 20:56:05
Přesně tohle se mi stává taky + k tomu mám halucinace. Byla jsem s tím u neurologa a je to náměsíčnost, taky mám spánkové paralýzy. Není čeho se bát. Jen měj zavřené dveře a okna (či si dej do oken síť, kdybys do ní narazila, tak by tě měla probrat). Ale jak píšeš, je to zvláštní stav, člověk jako by byl v mlze a jen koukal co se děje a ráno si na to vzpomínal úplně stejně jako na sen.
 uhel
13.01.2020 20:17:02
A nikdo tě při tom neviděl? Žádné stopy po náměsíčnosti? Zkus to při nejhorším probrat s psychologem, co si o tom myslí on, pokud mu to popíšeš. O to zvláštnější je, že to pozoruješ na sobě sama a že tě na to nikdo nemusel upozornit.
 Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk