Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118397, vloženo 14.01.2020 02:52:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sama
Nádech,výdech. Monotónně. Bez života. Jediná osoba, která to se mnou vydržela ze všech nejdýl už tady pro mě není. Nezvedá telefon a já vím, že je naštvaný. Už tu není nikdo. Povrchní známosti, se kterými občas prohodím pár zdvořilostních frází. Je mi nanic z toho, jak se cítím sama.
Přítel se zase celý den ani neozval a já nebudu pořád ta první. Asi bych to měla rozseknout a odejít od něj. Ale to už mi nezbyde doopravdy nikdo. Já vím, jak je to hrozně sobecké, ale i když cítím, že to není ono, tak aspoň občas tu je. Mám koho obejmout. Bez něj bych se v tý propasti prázdnoty asi totálně utopila a to i přesto, že si čím dál víc uvědomuji, že k sobě prostě nepatříme. On sice říká že ano. A po rozchodu to byl on, kdo přišel s tím, že mě miluje a chce se vrátit. Ale vlastně nevím proč. Znám přesně typ holky, se kterou by asi byl šťastný a to já nikdy nebudu. Vždycky budu ta divná nemluvná holka, která když má projevit nějakou interakci s okolím zrudne jak rak, srdce jí div nevyskočí z hrudi a zadrhává. A ne, nevím co s tím dělat. Nejde to ovlivnit.
Dřív jsem aspoň malovala nebo se snažila psát něco do šuplíku. Nic extra, ale bavilo mě to. Ale teď jakoby se mi všechno vykouřilo z hlavy. Inspirace není už asi dva roky. Prostě to nejde. Vlastně neumím asi nic. Tak chodím do práce a z práce a po nocích občas brečím, protože se mi chce zvracet nad vlastní sebelítostí. A chtěla bych to změnit, ale jak když nedokážu nic. Je to jak bludný kruh a já prostě nevim kudy toho ven.
Za chvíli mi bude 30 a nemám vztah, kterým bych si byla jistá. Nemám pořádné bydlení, nemám nic. Všichni kolem mají rodiny a je mi nanic, že já to nikdy nezažiju. Nikdy jsem dítě nechtěla, ale tak posledním rokem se občas nachytám, jak o něm uvažuji. Že třeba pak by můj život dostal smysl. Asi začaly tikat pověstné biologické hodiny. Jenže pak mě zas přepadnou pochyby, že stejně pořádně o dětech nic nevím a určitě bych tomu malýmu zničila život svoji neschopností. Asi se mi rozskočí hlava.
Nečekám názory, jen děkuji, že aspoň tady jsem to mohla ze sebe nějak vyventilovat.
 Cora Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2020 21:10:31
Potrebuješ mať nejaké koníčky ktorým sa budeš venovať a ktore ti budú robiť radosť a hlavne zamestnajú tvoju zmysel takže ani nebudeš mať čas rozmýšľať nad tým či si sama alebo nie.

Hľadáš zmysel života ? Nechceš si ho nájsť v Bohu ? Ak sa stanes veriacou a svoju vieru v nebo si naplno posilnis potom budeš zažívať eufórie radosti z toho že večný v nebi s Bohom existuje. Hovorím z vlastnej skúsenosti.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
14.01.2020 14:42:00
Hodně je toho tady už napsáno, přidávám jen pár drobností.

Je zbytečné nervovat se kvůli zítřejším problémům. Některé z nich možná ani nevzniknou.
Svoje okolnosti někdy změnit nemůžeš, ale můžeš změnit svůj pohled na ně.

Jedna hezká myšlenka, která mi přijde, že by Tě mohla povzbudit:
„Dělat si starosti s plněním svých povinností je jedna věc. Ale přehnaná úzkost je něco úplně jiného. Je to s ní jako s houpacím křeslem. Zaměstná tě, ale nikam tě neposune.“ (Katherine)
 AnMag
14.01.2020 13:03:44
Chtělo by to nějaký osobní restart. Začít nejdřív u sebe a nečekat, že tě udělá šťastnou něco okolního ..

Takové krize má čas od času snad každý. Já jsem sice spoustu základních věcí vyřešil, ale pak jsem si taky říkal, co teď dál? A měl jsem takovou chvilkovou krizičku. A pak pomohla taková blbost, že jsem začal chodit na jedno skupinové cvičení do fitka, dělám něco pro svoje zdraví, je tam spousta bab, dala se tam se mnou do řeči jedna mladá, moc hezká holka, takže pohoda. Není to žádný velký smysl života nebo cíl, ale člověka to dokáže nakopnout.

Prostě to chce opustit svou komfortní zónu a zkoušet. A když něco nevyjde, tak zkusit něco jiného. A ono se najde něco, co tě chytne a čemu se budeš chtít věnovat .. Jenom se k tomu prostě odhodlat a nenechat se rychle něčím odradit, když to nějakou dobu nebude fungovat ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.01.2020 10:45:45
Tenhle prostor je k tomu přímo určen, to ze sebe dostat...
To, co máš, je klasická depka :)
Jasně, spoustu věcí nemáš a ani nevidíš jak bys mohla získat, když doteď to nešlo.
Ale určitě je toho spousta co máš. Aniž by ses musela nějak snažit: Takže máš kde bydlet. Máš patrně příjem, máš nějakou rodinu okolo sebe, která za tebou stojí. A kde vždycky můžeš nalézt útěchu. Máš co jíst a máš co na sebe.... to je slušný základ, nemyslíš? Když si to i procítíš tu vděčnost za všechno co máš, tvůj pocit se obrátí -> z deprese na spokojenost, ....

Holka která ztuhne, celá zrudne a nedokáže ze sebe vysoukat slovo, je znakem holky, která ti bude věrná, hodná a použitelná pro celoživotní vztah. Já bych sám sebe tak neshazoval, tak jak to děláš ty.
V 30ti jsi teprve na začátku. Oh jaké já jsem byl ucho ve třiceti, pár let navíc a člověk je zase někde úplně jinde. Říká se že život teprve začíná ve 30ti, a ono je to pravda.
Dobře druzí mají třeba rodiny, X vztahů za sebou, ale co z toho? jen do toho vlítli a beztak to taky nemají bez problémů, polovina z nich se rozvede a na krku děcka, hypotéky.... víš co nemáš se vlastně zas až tak špatně.
A pokud něco fakt budeš chtít změnit, tak až přijde ten správný čas a budeš připravena, tak to změníš.
Hlavně klid a mít se více ráda.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
14.01.2020 09:46:41
víš jaká žena by byla vhodná pro přítele ? A ty jsi ta hrozná nevhodná ?
Chlap je schopnej milovat o takovou, která dejme tomu není užvaněná a sebejistá ... nebo jaký že to ideál si u žen představuješ ... Chybí ti sebevědomí a co ? Zkus věřit tomu, že jsi hodná lásky.
A nemysli si, že to že se chlap neozve každej den něco znamená. Nebo snad musí ? Milovat někoho sice znamená na něj myslet, ale někdy se holt nezadaří a ač si vzpomene tak nestihne nic moc dalšího. Pokud ho s tím budeš prudit, tak tomu nepomůžeš. Maximálně bych někdy v klidu řekl že jsem rád když se to podaří se i přes to že toho máš hodně alespoň krátce ozvat.
 tomek
14.01.2020 05:01:26
Jestli k němu nic necítíš tak to neprotahuj. Sama musíš cítit zda Váš vztah má budoucnost. Dítě to určitě nezachrání.
 TTXX
14.01.2020 04:29:52
Tolik chyb. To je ta autokorekce, snad to alespoň trošku dává smysl. :D
 Gskeh
14.01.2020 03:49:57
Dítě jí, brečí, kaká. Je třeba jej teple obléknout a povozit v kočárku. Vobčas přebalit plínu. Co víc potřebuješ vědět?

Když si přitel vybral tebe, tak asi důvod měl. Tak spolkni ty svoje nesmyslné emoce a trochu se v tom vztahu taky snaž.
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
14.01.2020 03:36:02
Prokaz přiletí alespoň trošku úcty a nech rozhodnout jeho o tom, koho miluje a do koho se zamiloval. Příjmu fakt že někdo by tě milovat mohl. I když zrudnes jako rak.nekomu to může přijít milé.
Určitě maluje krásně, ale do ničeho se nenut.
Co se týká miminka, tak dítě má vzor v otci i matce. Od otce může pochytit asertivitu. A od tebe cit, lásku k umění.
No a co že ve 28 nevis. Zjistis za pochodu. Ale nepodceňuj se.
 Gskeh
14.01.2020 03:18:57
Klid, ono to nejak dopadne ;-)
Smajlík  Sajmonses Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk