Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118399, vloženo 14.01.2020 05:47:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejsem si jistá
Nejsem si jistá, jestli už jsem ve stresu nebo nevim co... Vždycky jsem byla optimistická a všechno bylo ok. Jenže poslední týden to jde všechno z kopce. Když myslím na školu, tak mi je zle a občas i pláču, nemůžu usnout a taky prý jsem z toho údajného stresu chytla nějakou nemoc. Vždy jsem hůře zvládala stres, ale to se dělo jenom při písemkách z matiky. Teďka mám tem hnusnej pocit kdykoliv myslím na školu. Nevíte, jak se s tím nějak do příjmaček můžu o samotě vypořádat?
 NemámVplánuTiToŘíct Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2020 16:41:20
Jak říká Davidred, prostě blbý školský systém chce ať člověk umí všechno dobře.
Ber to tak, že důležité je prostě prolézt a mysli jen na své oblíbené předměty.
 timtim Muž31 Kategorie
14.01.2020 10:50:51
Já zjistila, že můj strach z neúspěchu nejlépe vyléčil až skutečný neúspěch, protože obvykle ty důsledky z něj plynoucí nebývají ani z poloviny tak devastující, jak si představuješ.
 Királynő Žena20 Kategorie
14.01.2020 10:29:18
Zkus si přesně definovat, co ti vadí, čeho se bojíš, že se pak tak cítíš. Jsou to vztahy s učiteli, vztahy se spolužáky, strach z učiva, ? Když najdeš příčinu, můžeš pak udělat nějaké nápravné opatření, které to bude eliminovat.

Co přesně ti vadí?
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
14.01.2020 07:43:19
Njn, pololetní písemky, to znám :-( Mně vždycky pomáhalo procítit si ono pověstné: Když nejde život, jde o H **** :-) Bývala jsem hrozný stresař, na výšce mě to postupně přešlo. Vždycky mi pomáhalo učit se čátečně se spolužáky (hlavně s nej kámoškou). Dala jsem si nějaký cíl - třeba projít si všechny příklady v sešitě a pochopit je - ideálně sama a když jsem se v tom plácala, tak s pomocí spolužáků nebo dědy - ten mi pomáhal. Taky většina učitelů jede při písemkách podle určitého schématu - někdo dává převážně příklady ze sbírky, jiný zas probrané jen obměnou čísel. Když na tohle přijdeš, případně se ti podaří sehnat materiál, ze kterého učitel čerpá, máš napůl vyhráno. U mě tedy - když to srhnu - pomohla strategická příprava v kombinaci s tím, že jsem si představila nějakou skutečně vážnou situaci, v porovnání s níž byla nějaká pololetka jen sranda.
Smajlík  Kobra 22
14.01.2020 06:19:45
S tim se nevyrovnas, protoze to patri k veku. Sam si vzpominam jak me pisemky z matiky stresovaly, protoze jsem vzdycky dostal ctyrku, i kdyz jsem se matice venoval vic, nez svym oblibenym predmetum.

To je totiz blbost ceskeho skolstvi, ktere nuti deti stresovat se necim, co v zivote nebudou delat, misto toho aby je podporoval v tom, v cem jsou dobri a v cem muzou udelat karieru. Ale to je na uplne jinou debatu...

Cili, bud v klidu. Az budes na vysoke, budes to vnimat uplne jinak
 davidred Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk