Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118408, vloženo 14.01.2020 09:40:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám trash kamarády
Mám trash kamarády, možná i fake kamarády. Prostě lidi co nikdy neuznají svojí chybu, budou se hádat do krve i když nemají pravdu a pak začnou urážet. Zároveň nikdy pořádně nepomůžou a pořád něco potřebujou (= využívají mě). Vyčerpává mě to a chtěl bych tyhle trash lidi vyhodit do koše. Ale vyměnit kamarády je extrémně složitý. Tak nevím co s tím.
 tttttt Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2020 00:24:14
Podle toho v jaké společnosti žiješ.
Tam kde žiji já je střední vrstva obyvatelstva a tedy něco úplně jiného než ve středech velkých měst v USA- Zde se také doslova KAŽDÝ jedinec zařadí přesně tam, kam patří. Až na pohybu neschopné jedine, pochopitelně. Proto se každý z nás snaží dostat se na místa skvělá pro přáci, vzdělávání, bezpečný život, středy subdivizí kde ta střední vrstva žije. OK žiju tam, kde mohu třeba o půlnoci jít městem a nebát se že se mi něco stane, nebo že mně okrade.

Někomu zas nezáleží na tom kde žije a hlavně že nájem a jiné výdaje jsou minimální. Každého věc. Znám tu v USA místa kde i vyvrhel a kriminálník se bude bát vystoupit z auta v pravé poledne. Moji známí to zažili když jsem jim chtěl ukázat jistou čtvrť Detroitu. Jinde v Detroitu je i bezpečno a dokonce velmi draho. Ovšem to není místo pro kamery ČT. Vymusíte vidět ten jiný Detroit. A podle něj samozřejmě hodnotit celou Ameriku.
 Skriptorium Muž74 Kategorie
14.01.2020 15:15:07
Vyser se na ně. Radši bez kamarádů než s toxickýma.
 Fx414
14.01.2020 14:59:54
Přijde mi hezký, že přemýšlíš o společnosti, ve který jsi. V tomhle věku je hodně těžký najít kvalitní kamarády. To ale neznamená, že neexistujou. Lidi kolem nás nás hodně ovlivňujou a tak není dobrý se spokojit jen tak s někým.

Našla jsem citát kluka, který řešil podobnou situaci. Jmenuje se Noah:
„Místo abys pořád řešil, jak nejlíp zapadnout mezi ostatní, radši ten čas a energii investuj do práce na sobě. Snaž se stát lepším člověkem. Když se budeš k ostatním chovat hezky, ti praví přátelé si tě najdou.“

Možná sice nebudeš mít obrovský okruh tzv. kamarádů, ale budeš mít pár, na kterých Ti bude opravdu záležet.
 MaggAnn
14.01.2020 11:24:02
A ty se nehádáš do krve? Co takhle zkusit jednou se nehádat a jen tak mávnout rukou.....
 leafroller Muž47 Kategorie
14.01.2020 10:54:08
Jojo, taky sem měl takové. Horší že to byly moji opravdu dobří kamarádi.. znali jsme se přes 10 let ale už mě došla trpělivost s tím že jsem k nim jezdil jen já a oni nikdy, když potřebovali pomoct a že to bylo často tak vždy jsem byl první kdo pomohl a na oplátku oni mě? Nikdy, opravdu nikdy.
Takže všichni jednoho dne skončili zablokování a smazání z fcb, bez dalšího vysvětlení. Už s nimi nejsem v kontaktu víc jak rok a je mě bez nich dobře. Víceméně všichni začali fetovat takže zřejmě proto se z nich staly takové trosky.
Takovéto lidi jedině zahodit i když to byly kamarádi.
 Menb
14.01.2020 10:46:58
To, že dotyčný má jiný názor, možná i nepravdivý, neznamená, že nemůže být kamarád. Jak řekl Voltair, "Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat." Přátele přáteli dělají jiné věci.
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.01.2020 10:35:19
Taky jsem měl celý život jen trash kamarády, zbavil jsem se jich, posledních 5 let jsem bez kamarádů a je mi dobře.
 TrotL s velkým L Muž25 Kategorie
14.01.2020 10:31:35
Buď se jich zbavíš, nebo si přestaneš stěžovat a necháš se vesele využívat dal. Co víc chceš poradit?
Věř, že odstřihnout nežádoucího člověka je mnohem snazší, než se zdá. Zvláště pokud na něm nejsi žádným způsobem závislý.
 Királynő Žena20 Kategorie
14.01.2020 09:47:11
Začni dělat něco jiného, než dosud. Novej sport, jiný zájmy, choď jinam na pivo. A pokud nejsi blbej, budeš mít nové kamarády během pár dnů.
 Beer01 Muž93 Kategorie
14.01.2020 09:45:15
Anebo je zkus zrecyklovat a udělat z nich nové kamarády.
Smajlík  QwertzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk