Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1118420, vloženo 14.01.2020 12:48:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už to nedávám
Poprvé v životě jsem celkově jaksi na dně. Je to divnej stav, jako by mě život míjel a já jen proplouvám tou mlhou prázdna v které se nevyznám.
Nic co mě bavilo už mě nebaví. Chci jen spát, nic nevnímat, nepřemýšlet. Nemám sílu a energii ani na běžné věci, které je potřeba dělat. Jsem úplně vyhaslá. Každou chvíli na mě jde pláč, cítím uvnitř sebe takovej divnej smutek a ani vlastně nevím proč. Jako by všechno postrádalo smysl. Jako by ze mě vyprchával život.
Co to může být? Už to nedávám.
 Klaria Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2020 19:38:48
ahoj,může to být vyhoření,deprese nebo přechodná depka...nevím,proč se všici bojej jít k psychologovi. Od toho ti psychologové jsou,aby lidem jako jsi ty pomáhali.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
14.01.2020 18:44:31
Si fyzicky zdravá takže nemáš dôvod na takéto opustanie sa. Naozaj ťa nič nebavi? Ani dobré jedlo ti nerobí radosť ? Ani hudba, šport, kniha, masáž, relax, pomahanie ostatnym, cestovanie, kreslenie? Tých činnosti je kopu, naozaj ťa z toho ani jedna činnosť nebaví a nedáva ti radosť do života ?
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
14.01.2020 15:52:19
My si taky ale nic nebereme.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
14.01.2020 15:20:43
Souhlas, nejen modlitba, ale i celkově život ve víře, je to, co mnoha lidem chybí. DOkud se člověk potuluje život sám, tak naráží. Ale pokud se necháš vést Bohem, dostane tvůj život úplně jiný smysl. On tě nejen vede, ale i chrání, pomáhá a podporuje. Předej mu své těžkosti a uvidíš, jak se ti uleví.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
14.01.2020 14:26:01
Je mi líto, jak se cítíš. Nemusí být snadné se v sobě vyznat, a proto je dobrý si zkusit ujasnit, jestli někde není nějaký skrytý důvod, proč bys mohla mít tyhle pocity. Často se nám zdá, že se nic neděje, ale může to být nějaká maličkost, která narušuje náš klid. Co si psát deník? Může Ti to pomoct zjistit, jaké pocity prožíváš, co je spustilo a jak s nimi zkusit bojovat. Někdy si ani neuvědomíme, co všechno v životě nám způsobuje úzkost. Možná Ti to bude připadat staromódní, ale mě hodně pomáhá modlitba. Modlitba není jen o tom, že si něco sama v sobě ujasníš, ale opravdová komunikace. Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet :)
Kdybys měla chuť si napsat, budu ráda :)
 MagAn
14.01.2020 13:12:39
Doporučuji fyzickou práci. Sbírat na poli kamení nebo vyklízet bordel v lese a ono tě to přejde.
 zkušenejj
14.01.2020 12:58:56
jako bych to psal já
Smajlík  anonym
14.01.2020 12:53:59
Jestli nemas nejake psychicke problemy uz davno a ted se nevratily a ani neni zadna pricina o ktere nepises, rozchod, umrti, apod, tak to muze byt
klidne priznak nejake nemoci. Hodne lidi i ja sam se divili, kdyz nam lekar vysvetlil vsechny tyhle stavy jako souvislost s poruchama zazivani.
 JirkaX
14.01.2020 12:52:27
To může být vyhoření. Výsledek tvé úporné snahy pořád něco dělat, někam se posouvat a něco někomu dokazovat. Tak nás programuje společnost. A jakmile si to uvědomíš a začneš žít podle sebe, hned se ti uleví. Takže si dej půl roku oddych, vyčisti si hlavu a začni znovu.
Smajlík  leafroller Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk