Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130521, vloženo 21.05.2020 17:15:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Děti mě už nechtějí
Mám 2 kluky ve věku 12 a 14 let. Dnes se mi podařilo po týdnu udělat si pro ně volné odpoledne, chtěla jsem je vzít na kola, nebo kamkoli ven, být s nimi, jenže oni to odmítají. Radši šli před barák za dětmi okolo 7-10 let, s kterými si hrají každý den. Myslela jsem si, že budou mít radost, už mě nejspíš nepotřebují. Tak je mi to líto. Kola je vždycky hrozně bavily, teď buď se dí u pc nebo jdou maximálně před barák (na sídlišti).
 nějakápřezdívka Žena38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 20:30:17
Už to nejsou miminka.Ted je musíš naučit chodit do důchodáku pro tvůj důchod.To tě budou mít rádi a rádi tě jednou za 30 dni uvidí.
 Mimozemštan
22.05.2020 23:16:59
Matka je pro dítě jako jakýsi zdroj energie. Potřebují se od ní nabít láskou, jistotou, podporou a pak se vydají na prozkoumávání světa a zase vrátí zpět ke své jistotě...své matce ....no a tak to dělají znovu a znovu až se z nich jednoho dne stanou samostatné bytosti. Začíná to už od mala, kdy prozkoumávají postýlku, místnost, pak pískoviště, pak své město, ....svět ;-)
Těžko radit konkrétněji, když neznám tebe ani tvé děti. Obvykle je to o správné motivaci a příkladu. Jezdit na kole je určitě bezva nápad. Určitě lepší nežli vysedávat nadměrně u počítače. Jinak je ale přirozené, že děti vyhledávají své vrstevníky.
Smajlík  Radovan
22.05.2020 07:48:38
Jak sis je vychovala, takove je mas.
Smajlík  Fr0gy Muž26 Kategorie
22.05.2020 07:34:45
A kde je otec? Proč nejedete celá rodina? Aha, otec není, protože jsi "samoživitelka" neboli nezodpovědná štětka, která svým synům nedokázala dát ani tak základní věc jako úplnou rodinu. Hm. Tak se teď nediv.
Smajlík  Zemřeš sama.
22.05.2020 04:02:16
To je zdravé, že si hrají s vrstevníky, můžete se třeba domluvit na pravidelné rodinné výlety jednou za týden, nastavit pravidla na počítač, ale jinak bych je nechala žít vlastním životem a zůstala pro ně tak nějak latentně, na pozadí. Určitě Tě potřebují, i když jiným způsobem, jsi pro ně důležitá a mají Tě rádi ;)
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
21.05.2020 20:47:29
To je normální vývoj. Užít sis je měla pořádně doteď. Teď se dostávají do puberty a jsou radši se svými vrstevníky. Ocení tě možná až později. Najdi si nějaký nový smysl života.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.05.2020 19:56:32
Přijde čas, kdy tě oba budou velmi potřebovat, toho se dočkáš. Momentálně si rádi hrají, to je ale za pár let přejde. Budou mít problémy třebas s tím, jak ulovit nějakou dívku :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
21.05.2020 19:31:08
Ale to je úplně normální ...za pár let možná už i teď nebudou chtít jezdit na rodinný dovolený...to je běžný :-)
Ale jsi jejich máma, oni tě vždycky budou potřebovat! Vždycky :-)
 Asddsa
21.05.2020 19:18:04
Mamčo. !!!!!

Ale notak. Vždyť jsou v puberně. Co jsi čekala? Už se chtějí osamostatnit. V tomto věku už to cítí každý.

Smiř se s tím, že to příjde. Takový je život.

Měla by jsi dozrát. Tyhle věci vím a to ani nejsem mamča ani taťka. :D
Smajlík  ewretrz7
21.05.2020 19:09:53
Tak to aby sis zvykla, protože čas s rodinou budou chtít trávit méně a méně. Ale tak je to v pořádku. Potřebují ve svém životě i jiné lidi a pro tento věk je to parta vrstevníků. Ale nikdy neodejdou úplně, pokud spolu máte zdravý vztah. Vždycky se budou vracet domů za mamkou pro radu, popovídat si, vyslechnout a strávit čas.
 Jedna frajerka Žena19 Kategorie
21.05.2020 18:10:10
Neboj se, potřebují tě a budou tě potřebovat i později. Jenom to budou různé důvody, podle jejich věku. Nic zvláštního se neděje, nemůžeš to srovnávat s jinými rodinami, kde třeba děti v tomto věku ještě dají přednost rodičům.
 Dalia Žena73 Kategorie
21.05.2020 17:44:28
Taky to vidím jako zcela normální věc, ze které si nemá cenu dělat těžkou hlavu. Od určitého věku chtějí být děti s vrstevníky nebo alespoň podobně starými. Nic neobvyklého.. Určitě to neznamená, že by rodiče neměli rádi, ale prostě potřebují "sobě rovného parťáka", a to o hromadu let starší rodič prostě není. Mě třeba rodiče a prarodiče často tahali na různé výlety, prohlídky zámků, apod.. teď na to občas zavzpomínám, ale tehdy? Pff.. co si budeme povídat :) spíš mne to otravovalo a taky bych tehdy raději běhal někde s kámošema venku.
Smajlík  Johnson654
21.05.2020 17:36:05
Ale chtějí, neboj, jen úplně jinak než dřív :-).
 Sorayaaa
21.05.2020 17:34:11
To je mi líto. Když mi bylo jak vašim synům, taky jsem upřednostňoval svou partu kamarádů před rodinou, to je v tomto věku zcela normální. Své rodiče jsem měl ale rád stále stejně, i když jsem s nimi netrávil tolik času. Chápu jak vás jako matku mrzí že s vámi netráví tolik času tak jako dříve. Se svým dítětem je ale třeba neustále komunikovat, i když to může být těžké, zjišťovat co ho v životě baví, co by chtěl dělat, čím by se chtěl jednou stát. Snažil bych se pro své děti nalézat nové zájmy, hobby. Je dost možné že jízda na kole je už omrzela. Je třeba jim domluvit že pokud budou neustále sedět u her, sociálních sítí tak jejich budoucnost může být nejistá pokud neplánují jednou prorazit jako youtubeři, streameři nebo profesionální hráči. To že jdou před dům s partou kamarádů je pro děti důležitá socializace, jen je třeba dávat pozor aby se nechytly špatné party.
 Kolemjdoucíí
21.05.2020 17:29:16
Neboj, prostě puberta, každý to má jinak, ale většina bohužel v tomto období bere rodiče jako fakt. Teď hledají sebe a mají svoje zájmy, i když tobě připadnou směšný jako to pc. No pc si myslím, že je celkově zhouba pro děti. Přecejen by to chtělo si s nima občas někam vyrazit. Jenže to se jich nesmíš ptát. Prostě pojedeme na výlet a tečka:) Odpor je marný. Pokud se děti dlouho v tomto směru zanedbávají, ale nejen i když se zanedbávají, prostě vždy přijde období kdy si hledají vlastní cestu. Důležité je ale tady pro ně stále být, snažit se jim jít přikladem. Protože co si budeme povídat, stejně si nejvíc odnáší z domu, kopírují právě nás. Však neboj, pokud je nedotáhneš někam na výlet, kde zase pochopí, že s nima máma taky chce být, což by ani nebylo na škodu jim to klidně říct, to by nemělo chybět nikdy, pak oni stejně zase až tohle období přejde přijdou:)

Jestli s nima chceš být, řekni jim to, prostě jednoduše a vklidu naplánuj kdy a co a řekni, že se pojede a basta:) Zavel! Jsi rodič. Taky jsi byla puberťak. Tohle období nezmaneá, že nemají rádi rodiče, jen se proti nim občas staví.
 Doktorka
21.05.2020 17:22:52
LOL
Smajlík  Sexbomba69Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk