Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146805, vloženo 17.10.2020 14:00:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Plošné testovanie na covid
Ja som si myslel že Matovič má ešte aspoň štipku zdravého rozumu. Po dnešku viem povedať že je zrelý tak na psychiatriu. To už je však vidieť na prepade 10% v posledných preferenciách.
 Igi to nedá Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2020 13:39:27
Ahoj. Čo sa týka veľkého šéfa, videl som jeho vystúpenia v parlamente za minulej vlády, nebudem sa k tomu radšej vyjadrovať, aby ma niekde nezavreli. Dosť bolo srandy, mal by si už konečne uvedomiť, že teraz nesie zodpovednosť za celý štát, všetkých ľudí a podľa toho sa začať aj adekvátne správať. Ohľadom celoplošného testovania si myslím, že prevláda viac negatív. Jednak tie testy nie sú na 100% úspešné, počas ich prebiehania sa môžu nakaziť ďalší. Nehovoriac o tom, že podľa nejakých štatistík je asi každý 25 človek nakazený. U nás na Slovensku by to bolo možno do jedného milióna ľudí. Čo s nimi ďalej. Vytvoríme dáke tábory, naženieme ich na lúku zelenú a oboženieme ostnatým drátom za ktorým budú vojaci v tankoch. Stanú sa z nás utečenci vo vlastnej zemi? A každé dva týždne ďalšie testy, sito cez ktoré stále prejde niekto pozitívny a bude to ďalej šíriť. Ak celoplošne, tak možno celosvetovo, ale ani to nemá význam. Každý čaká na spásu, účinnú vakcínu. Tá možno príde, ale tiež vás úplne neochráni. Ľudia zaočkovaný proti bežnej chrípke sa ňou môžu tiež nakaziť. Dokým sa dostane vakcína vonku vírus zmutuje. Najviac by teraz pomohli asi nejaké účinné lieky, no ani tie nie sú. A to, čo bude ďalej, čo nás čaká, vie iba Boh, no aj ten sa niekde fláka, a možno že je tiež nakazený vírusom.
Smajlík  SaltoMortale Muž47 Kategorie
17.10.2020 20:37:08
To je jako u nás...:D magoři... k čemu je plošný testování? Kam zavřou milion lidi? :D Co dalšího chtěj zničit? To by mě zajímalo..:)
 Notinol
17.10.2020 18:25:52
Náhodou, myšlienka plošného testovanie vôbec nie je na zahodenie.
 Milan
17.10.2020 14:53:12
Ja som to písal minule, že bude rád za ten parlament ešte. Myslím si, že, keby neprišiel covid tak by sa to s ním dalo v pohode zvládnuť. Bohužiaľ v takejto kritickej situácii nie je dobré byť extrovertný narcis s jeho zaujímavými nápadmi... No, ale tak k veci.
Čo som teraz tak si prečítal pár článkov tak mám pocit, že z toho bude iba také fiasko. Najprv chcú začať na Orave a v Bardejove. Akože nežije tam extrémne veľa ľudí a nakazených tam je dosť takže to ešte schvaľujem.
Následne však vyhlásil, že pokiaľ sa to nevydarí po celom Slovensku tak odstúpi z funkcie predsedu vlády. Potom však opatrne naznačil, že nevie či bude testovanie povinné.
A akože 2 z 7 dní sa testuje pomenej. A na číslach to je veľmi vidieť. Preto tomuto celoplošnému testovaniu neverím. Celému by im to s tými rýchlo testami, ktoré sú nespoľahlivé zabralo veľmi dlho. A tým pádom by to nemalo aj tak žiaden efekt.
Tým pádom ja tomuto plošnému testovaniu neverím, a ak sa aj uskutoční tak to dopadne absolútnym fiaskom.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
17.10.2020 14:47:04
Ja som to o ňom vedel už dávno.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
17.10.2020 14:25:50
Matovič byl magor od začátku, jen jste se nechali oblbnout
 Azathoth Muž27 Kategorie
17.10.2020 14:07:39
Plošné testování má mnoho výhod, problém je ovšem s logistikou.
Muselo by se to zorganizovat tak, aby se nesetkalo hodně lidí najednou.
Slovensko bude průkopník pro ostatní země.
 Alkedos Muž69 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk