Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150264, vloženo 20.11.2020 16:56:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bolest zad a hry
Zdravím, je mi 16 a hraji hry na počítači. Dalo by se říct, že u nich trávím hodně času. V dětství jsem měl skoliozu, ale nic mě nebolelo. Na 15-ti leté prohlídce mi doktorka řekla, že bych měl jít na ortopedii se zádama. Já tam nešel a poslední asi skoro rok, mě skoro furt bolí hlava, počítač omezuji, ale nepomáhá to.

Řešil jsem to s doktorkou přes rehabilitace, ta mě poslala na CT a řekla jen, že mám něco s obratlem (ani nevím co), napsala mi Aulin, který beru už asi 4 měsíce nepravidelně (Jen když mě hodně bolí hlava), od té doby nic nového. Hlava mě začne bolet i když třeba začnu nějak skákat, tak mám pocit, že mi praskne. Proto bych i rád uvolnění na TV, ale tím si nejsem jist jestli mi napíše.

Má cenu jít na tu ortopedii, nebo mi jen řekne ať nesedím u kompu a napíše prášky? Co myslíte?
 wigmege Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 00:04:57
Určitě zkus i jiného lékaře. Má jiný pohled a je na to odborník větší než praktik. Čím dřív půjdeš, tím dřív se ti uleví. Bolehlavy nejsou příjemné a může to být i něco vážnějšího než jen hnutý obratel.
 LADI Muž41 Kategorie
20.11.2020 17:58:52
Já jsem tu skoliozu jako dítě měl taky, akorát mě v 15 letech řekli, že je to pryč. Proč? V mých 15 letech teprve začali přicházet PC, takže doma nikdo moc neseděl. Já navíc ještě sportoval.
Ty jsi to měl celou dobu na háku, protože skoliozu v určitém stádiu nebolí, nevíš o ní. Teď, když sis to celý po... chtěl bys zázrak!
Jo, běž na ortopedii, PC vyhoď z okna, začni se víc pohybovat, cvičit, nejlépe sportovat, pokud nechceš skončit na vozíku?
Smajlík  IceBox
20.11.2020 17:02:51
Samozřejmě sezením u PC se to akorát tak zhorší. Mám též skoliózu. Nejvíce mi pomáhá cvičení a obecně pohyb ;) doporučuji. Též doporučuji masáže a fyzioterapeuta. Ten ti nasadí i přímo cviky na skoliózu ;) doktoři tě akorát tak nacpou práškama ...
 Snapiczeq Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk