Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1159943, vloženo 22.02.2021 08:33:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítel, změny ve vztahu
Ahoj. Nevím, jestli je to dobou covidovou nebo čím, ale vztah se nám poněkud horší. Musim rict, že dříve to až na jeden aspekt byla docela idylka, s přítelem si rozumíme, nehadame se, máme podobné názory, dříve jsme podnikali spoustu věcí, teď moc nejde s ohledem na situaci, ale snažíme se. Tak přemýšlím, jestli to dělá to, že jsme zavření doma a prostě to dolehlo. Přítel začal být takový nevrlý, odsekavat, dřív i když jsem měla třeba "hloupou" otázku, vždy milé odpověděl. Teď jako by ho vše otravovalo, obtěžovalo. Byli jsme celý rok sami v zahraničí a nic takového se nedělo, drželi jsme spolu a vše super, pozorný a milý jako vždy. Po návratu do ČR a stěhování je takovýhle. Změnilo se nám jen místo bydliště, nic jiného mě nenapadá, práce stejná a podmínky víceméně taky, jen teď bydlíme úplně sami, ale to jsme spíš rádi. Jsme spolu 2 a půl roku. Tak přemýšlím, jestli to na nás taky dolehlo, ta ponorka nebo je to jen nějaký vývoj, který mne se teda moc nelíbí. Jen si tu tak brainstomuju než to vytáhnu jako téma, no, moc se mi do toho nechce. Přemýšlím i o tom, co bych mohla dělat já lépe, snažím se o vztah pečovat, nebavit se jen o tom, kdo vysklada myčku a navrhují společné aktivity. Díky za prostor pro vyzpovídani se.
 Hawaiii Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2021 04:49:00
Já aktuálně holku nemám, takže jsem v podstatě v pohodě, ale od kámošů vím, že jim ten covid kape trochu na mozek a že to má vliv i na jejich vztahy doma. Taky se hádají víc než dřív a kvůli větším blbostem. Podle mě je důležitý aby lidi nebyli pořád spolu, ale taky od sebe, aby se jim po sobě stýskalo.
 Pinkman Muž29 Kategorie
23.02.2021 00:48:40
Tohle se mi stalo nedávno, skoro přesně to stejný. Důvodem bylo, že začal randit s jinou slečnou a já už byla na obtíž.
 Astridka24 Žena31 Kategorie
22.02.2021 12:13:03
To je spatny. Takhle to bylo i u nas. Zacal se chovat jinak a pak rekl ze chce konec. Asi taky ponorka z korony. Drz se.
Smajlík  Malka
22.02.2021 10:50:07
Ponorka. Pravdepodobne taky absence nejakeho casu, ktery by mel clovek sam pro sebe a pro sve zajmy. Rozhodne neni dobre podlehnout napadu/predstave, ze "ted kdyz uz jsme spolu sami, tak budeme jenom spolu!".
 Kvetak
22.02.2021 10:20:05
Podle mých zkušeností prochází vztah několika "pravidelnými" krizemi: po 2 letech, po 5 letech.... Je nutné s tím počítat a společně zajistit, aby to nemělo vliv.
 leafroller Muž96 Kategorie
22.02.2021 10:01:49
Souhlasím s Káťou, jsme spolu s přítelem také 2 a půl roku a zrovna si procházíme něčím hodně podobným. Pořád se přes to ne a ne dostat, chová se odměřeněji než dříve, komunikace začala být problém na obou stranách, ale neházíme flintu do žita. Držím palce.
Smajlík  Lou21
22.02.2021 09:18:06
Ahoj, rozumím ti. Určitě tomu dej čas, jestli spolu bydlíte úplně sami. My se ze začátku taky nemuseli tolik, jako dřív, když jsme se přestěhovali do společného bytu :D Moje rada je, popovídej si s ním. Zeptej se ho, jestli ho něco netrápí, co se děje, že sis všimla, že je poslední dobou smutnější nebo naštvanější. Komunikace je klíč. Ta nám to vždy vyřešila, když jsme si popovídali a vše si vyjasnili. Vyjasnili jsme si co trápí jeho, co trápí mě a snažili si navzájem vyhovět. Nemůže se ve vztahu snažit jen jeden :) Hodně štěstí, ahoj!
 KáťaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk