Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1159972, vloženo 22.02.2021 14:11:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Změna života.
Zdravím, chtěl bych se vás na něco zeptat.
Situace je taková že jsem si prošel těžkou životní situací a při té příležitosti jsem zjistil že potřebuju úplně přestavět svůj život jestli mám být vůbec ještě někdy šťastný.
Dřív jsem byl dost závislý skoro ve všem na jiných osobách (nechci to dál rozvádět o co šlo, není to důležité).
Motivace byla velká a mě se začalo dařit. V dost krátké době se mi povedlo vybudovat si vlastní zázemí, sehnat si stálou práci a získat si i respekt na pracovišti ve velkém kolektivu.
Je tu ale jeden problém, ve stresových situacích mám furt tendenci sklouzávat do starých kolejí a chovat se, jak to jen povědět.... zoufale.
I přes velkou vůli mi připadá že mi furt chybí nějaký poslední krok.
Máte s tímhle někdo zkušenosti? Povedlo se vám změnit a nechat zcela svůj starý život za sebou?
 zkušenosti2563 Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2021 18:04:50
Pokiaľ chceš zmeniť svoj život tým, že chceš zmeniť svoje určité správanie, tak to sa ti podľa mňa nepodarí. Môžeš ho trochu skorigovať, ale nepodarí sa ti ho podľa mňa nikdy úplne odstrániť. Stále s tebou bude.
Avšak verím tomu, že zmeniť sa to dá. Ono všetko je to o psychike, takže zrejme budeš musieť touto cestou.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
22.02.2021 17:51:58
Poslední krok je nalezení klidu. Nejlépe skrze skromnost. Doporučuji třeba Pojednání o životě (volně na YT).
 leafroller Muž96 Kategorie
22.02.2021 16:05:17
Mára-Lucky777: Raději věřím v sebe než v Boha či Krista, ale ten zbytek si napsal moc hezky. Tu motivaci teď mám velikou, jen si to asi musím asi ještě v hlavě uvědomit. Možná že pak bych byl na sebe o něco tvrdší a dokopal se k tomu abych přestal dělat blbosti.
 zkušenosti2563 Muž31 Kategorie
22.02.2021 15:45:17
Ano zkusenost mám a máme ji mnozí ;)
U nekoho alkohol, drogy, prásky na hlavu atd. Staré koleje jsou zkrátka vselijaké a vetsinou ti nic dobrého neprinesou pokud se k nim budes vracet. Pises, ze chces prekopat svuj zivot tak ti to pisu na férovku jak to je.

No helet musís motivaci a lepsí duvod proc se uz do tech starych bot nevracet. U me je to vidina lepsí budoucnosti a vím jak to dopadá pokud se vracís ke starym známym. Zkrátka a jednoduse stáhnou te zpet a jsi tam kde jsi byl. Takze konícky, zájmy a nové prátele, kapís? No a urcite zkus víru v Krista, neskutecne to pomáhá udelat tlustou caru za minulostí a neohlizet se po starych dobrych casech. Drz se kámo. Víra uzdravuje ;)
Smajlík  Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie
22.02.2021 15:45:12
Pan Smith: Myslíš tím tedy to že budu furt dokola chybovat a spraví to až čas? To není zrovna optimistické.
 zkušenosti2563 Muž31 Kategorie
22.02.2021 15:28:02
Tu jistotu typu "teď už v životě dokážu všechno, už se nemusím ničeho bát" ti asi dá jenom věk. Já ji našel až teď kolem 40tky.
 Pan Smith
22.02.2021 15:02:58
Jde o to že se v tuhle chvíli dokážu postavit sám za sebe, dokážu působit i sebevědomě. Ale v klíčových situacích nedokážu poskytnout podporu ostatním. Když ke mě někdo přijde s problémem tak místo toho abych mu poradit a snažil se ho podpořit tak se začnu sebelitovat s tím že jsem měl podobný problém. Pokud se něco podobného stane ve stresové situaci tak se většinou zachovám jako úplný idiot. Nejhorší na tom je že i vím v hlavě že jednám špatně a že takhle se na mě nebude moct nikdy nikdo spolehnout. Přidělávám si tím hromadu starostí a dobře si to uvědomuju. Furt ještě nemám natolik stabilní psychiku na to aby se o mě mohli opřít i ostatním a nevím jak to změnit.
 zkušenosti2563 Muž31 Kategorie
22.02.2021 14:21:57
"chovat se, jak to jen povědět.... zoufale"

Příklad?
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk