Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1159984, vloženo 22.02.2021 16:20:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Starosti nic nevyresí! Stress.... Jesus!
Problémy a starosti jsou tu od toho, aby se resily a to nejlépe vcas, aby se nám nekupily. Nadmerné starosti, ale vedou k depresím a dlouhodobému trápení které zhorsují zdravotní stav a stav mentálního klidu.

Prectete si prosím pozorne níze uvedeny clánek. Neríkám, abychom starosti házely za hlavu a nechali vse na nasem Pánu se slovy " on to vyresí ", ale nekdy je zkrátka dobré vypustit a dát si pauzu od vecí které vyresí cas a situace sama. Modlitba ke Kristu byvá silny nástroj !

Pokud máme velky stress, dejme si voraz a nepanikarme hned, ze jsme selhali nebo, ze je vse v háji.

Zkuste posoudit sami! No uvidíme ;)


„Kdo z vás může o jedinou píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?“ Matouš 6:27

Starosti nezmění nic, leda tebe – a ne zrovna k lepšímu. Nezaplatí tvé účty, nevyřeší vaše rodinné problémy, ani ti nezajistí klidný spánek. Starostmi si neprodloužíš život ani o jeden den, ani o malý kousíček. Zato kvůli nim můžeš předčasně zestárnout a předčasně zemřít.
Pozorně si přečti tyto dva verše z Písma: „Kdo doufají v Hospodina, jsou jak hora Sijón: nepohne se, strmí věčně“ (Žalm 125:1). „Stvoření opírající se o tebe chráníš pokojem, pokojem, neboť v tebe doufá“ (Izajáš 26:3). Všimni si, že oba verše mluví o „doufání“. Starosti prostě odhalují náš nedostatek důvěry v Boha! Jestliže nedoufáme v Boha, tak v koho? Sami v sebe! A teprve když to nefunguje, jsme ochotni svěřit problém Bohu. Dovedeš si představit, že by ses zeptal Michelangela: „Jste si jistý, že víte, co uděláte s tímhle kusem mramoru?“ Bůh ví, co udělá, když mu budeš důvěřovat: „A pokoj Boží, převyšující každé pomyšlení, bude střežit vaše srdce i mysl v Kristu Ježíši“ (Filipským 4:7).
Pavel zde používá vojenskou metaforu. Filipští žili pod římskou okupací. Bylo to zlé, zároveň ale věděli, že jejich město střeží hlídky, a to bylo dobré. Věděli, že než by se k nim dostal nepřítel, musel by nejprve projít kolem stráží. A protože ty jsi „v Kristu“, satan musí nejprve projít skrze něj, aby se k tobě dostal. Vidíš ten obraz? Nic – naprosto nic – se k tobě nemůže dostat, aniž by to nejprve prošlo skrze Krista! Jakmile to přijmeš, naplní tvé srdce Boží pokoj.
 Mára-Lucky777 Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk