Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1160038, vloženo 23.02.2021 11:31:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Byl jsem zvyklej žít ...
Byl jsem docela veselej člověk, byl jsem zvyklej žít celkem obyčejný život. Každý den chodit do školy, kde jsem byl v kontaktu s poměrně dost lidmi. Byl jsem společenský člověk a extrovert, takže jsem miloval kontakt se svými vrstevníky. V březnu nám školu zavřeli. Bral jsem to v pohodě. Nemusím alespoň tak brzy vstávat a budu se soustředit na přijimačky na VŠ a maturitu. Ok, 2 měsíce celkem v klidu, nic extra ale dalo se to. Prázdniny celkem v pohodě, těšil jsem se na novou VŠ a nový kolektiv a kontakty.
Co teď z toho? Ve škole jsem byl jen na pár zkouškách, jinak nic. Celý dny doma u PC nebo čumím z okna ven. Nemám kam jít sportovat, nemám se kde seznámit. Jo, super občas jdu s kámošem ven, ale to je tak celý. Moje období, který má být nejlepší v životě prožívám doma v silných depresích. Nemám holku, skoro nikdo mi nepíše, skoro nikoho nezajímám. Je mi ale jasný, že jakmile bych měl nějaký kontakt ve škole třeba, spřátelil bych se hned se spoustou lidí. Navázal bych kontakty s holkama. Občas bych zašel na nějakou party, do restaurace, do baru, do kavárny nebo si jen prostě jít za cvičit, jít mezi lidi.

CO je tohle za pos**nou dobu? Staří lidé se bojí o svoje životy, ti mladší se bojí o svoji existenci, protože jim krachuje podnik/nemají práci/krize se jich dotýká nebo teprv dotkne a ještě k tomu musí řešit distanční výuku svých dětí. Mladí jsou v depresích, protože mají zavřené VŠ a nemají sociální kontakty. A děti? Ty jsou z toho taky demotivované, protože jen sedí doma. Děti si alespoň neuvědomují, kam tohle povede. Kde bude jejich kvalita vzdělání a jak tohle celkově svět změní.
Stačí si pustit zprávy/zapnout internet a člověk vidí samý pesimismus. Člověk by si řekl, co to ta média zkouší a kam jsme se to dostali. Ale copak jsou nějaké důvody k jásotu? Vždyť jsme tu už takhle skoro rok a pořád si říkame, že se situace horší a že tohle a že tamto. Kam tohleto vede? Z čeho má člověk žít? Na co se má upnout?

Omlouvám se všem, kterým jsem zkazil den nebo přivodil pesimistické myšlení, ale nějak nevím co dál.

Co jsme udělali špatně? Co jsem udělal špatně, že se teď musím utápět v téhle samotě a beznaději místo toho, co bych normálně chodil do školy mezi lidi a užíval si život?
 tohlejerealita Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2021 21:29:18
Žerete zvířata.
Varování tu bylo dost - prasečí chřipka, ptačí chřipka, HIV, ebola, SARS,...
 Ijs Žena20 Kategorie
23.02.2021 17:22:30
Chápu,že ti to vadí. Zkus se zabavit výlety do přírody,sportem kolo, kolečkové brusle nebo túra venku. Cvič podle videí na YouTube, čti knihy,vzdělávej se. Možnosti jsou omezené,ale jsou
 fénix z popela Žena32 Kategorie
23.02.2021 16:50:13
Takže máme tiše trpět, držet hubu a radovat se, že není válka.......první světová válka....
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 16:41:13
Čech24

Krásně řečeno...
Oceloví ptáci...
Smajlík  Ptakolebec Muž52 Kategorie
23.02.2021 15:55:42
Je to naprd, ale ber to tak, že nejsi sám. S*re nás to všechny. A pořád lepší karanténa než muset jít do nějaké války a mrznout v zákopech, tam kde granáty létají jako oceloví ptáci.
 Čech24 Muž24 Kategorie
23.02.2021 14:51:47
zhruba asi takhle : Po měsících karantény už to člověka nenaplňuje se procházet sám venku, když ani nejde skočit na jídlo do hospody.
 Velbloud
23.02.2021 13:24:07
Jo, já tě chápu, ve tvým věku by mi z toho taky švihalo. Bohužel vy to odnašíte hodně, přicházíte o nejhezčí období života. Bude jaro, tak se domluvte s kámošema a někam vyrazte do přírody, udělejte si akci mimo civilizaci. Dá se jet třeba na kola.
 Sorayaaa
23.02.2021 13:18:07
"Nikdo mi nepíše, nikoho nezajímám ..."

Je vůbec možný, aby byl chlap takhle lítostivej?

"Jen koukám z okna ..."

Když chceš jít ven, jdi. Nečekej, až co parta. Prostě chci jít ven, jdu.

Když máš hlad, taky čekáš, až co ostatní, pak se jdeš najíst v tlupě?

Jsi strašnej závislák na jinejch. Víš to? Co se tak trochu osamostatnit? Jsi snad nezávislá autonomní jednotka, ne?
 zhruba asi takhle
23.02.2021 13:00:37
tohlejerealita: já třeba mám skoro 27 let a vpodstatě deset let nemám kamarády a mimo několik málo setkání a strávení pár minut nebo hodin s nějakejma lidma co sem znal sem byl bez kontaktu s lidma. nešel sem nikam na diskotéku, festival apod, prostě jen setkání v rodině, pak sem měl přítelkyni 2,5 roku a doteď zase samota ale tentokrát s úplně nulovým setkáním s lidma z detství a jediný lidi s kterejma promluvím jsou prodavačky v krámě a párkrát za rok se mě někdo na ulici zeptá na pár drobnejch. K tomu nemám práci a žiju s matkou, takže něco o samotě vím a můžu říct, že v některých letech můžeš zažít deprese kdy se cítíš na hraně, kdy pořádně nevíš, jestli se ovládneš a nebo ne a vrazíš si ten nůž co leží na stole do krku a nebo ne atd. a pak zase někdy pořádně nespozorovane zjistíš, že jsi docela psychicky vpohodě když v tom najednou za pár měsíců zjistíš, že jsi zase v depresi kdy nevíš, jestli se ovládneš a nebo neovládneš. No, hele si si vpohodě, vám to všem trvá jen pár měsíců.
 hruzatozasmocnebude
23.02.2021 12:44:40
To nás Pánbůh všechny přibrzdil, abychom se tou roztočenou nenažranou konzumní spirálou nezničili spolu s celou planetou.
 Ptakolebec Muž52 Kategorie
23.02.2021 12:38:43
Zdravím, i ve válce si lidi někoho našli. Nebo žili život. Je to smutný a na nic, ale sám jsem zjistil, že je mnohem lepší se prostě snažit, než nad tím jen skuhrat. Pořád se můžeš seznámit na internetu, jak ve škole přes Zoom, tak třeba přes různé seznamky. Můžeš vzít několik kámošů že základky a udělat s nima výlet. Můžeš začít dělat nějakou dobrovolnou činnost, nebo se třeba něco novýho začít učit. Neříkám, že je to lehký, ale můj jedinej lék je prostě říct si, že nebudu sráč a budu dělat to, co se dá. I třeba blbej Geocaching, kterej by se mi dřív zdál jako něco, co je divný a pro nerdy nakonec není tak špatná odměna. Když těch možností je míň, musí se člověk kousnout. Představ si, že jsou země, kde lidi tyhle možnosti neměli před pandemií. Prošel jsem si stejným myšlenkovým pochodem a sám sobě i tobě říkám: Bojuj!
Smajlík  Overthinker
23.02.2021 12:37:17
havajský princ, třeba si myslí, že společnosti mnoho dali a společnost by jim teď měla něco vrátit. Třeba nechtějí strávit zbytek života v lapáku jenom proto, že se nemocnice pakují na plných lůžkách. Třeba chtějí prostě žít, protože podobných katastrof zažili už několik a nejsou takoví plašani jako mnozí mladší.....
 leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 12:33:31
leafroller: Nechápu to, že si dotyční nedokážou přiznat, že do rizikové skupiny spadají a vidět tam to riziko. Nejde jen o ně, jde i o mladší generace, která to odnese. Když budou jimi zaplněné nemocnice, budou se logicky utahovat stále šrouby, zatímco ekonomicky neaktivní obyvatelstvo bude riziko ignorovat. To je to, co nechápu.
 havajský princ Muž20 Kategorie
23.02.2021 12:28:05
havajský princ, copak na tom nechápeš?
 leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 12:27:05
No jo, další zhýčkaný a zpovykaný čecháček.
Smajlík  válku na vás
23.02.2021 12:03:38
Co si najít práci/brigádu? (neříkej, že to nejde, jde.) Viděla jsem to stejně, práce mi dost pomohla. Tím získáš i ten sociální kontakt, pravidelný režim, a ještě si něco vyděláš.
Navíc, i doma se dá dělat spoustu fajn věcí. Můžeš zkusit něco, co bys normálně nedělal, teď je na to čas. Naučit se něco nového, utužovat vztahy s rodinou... třeba. Je to naprd, o tom žádná, ale co zmůžeme? Vždy to může být mnohem horší.
 Leliana
23.02.2021 11:57:59
tohlejerealita:

pořád máš relativní svobodu pohybu. Já chodím pravidelně běhat a cvičit, což doporučuju. Situace není jednoduchá, ale tak hrozné to taky není.
 Razerr Muž27 Kategorie
23.02.2021 11:56:58
Roky se mluvilo o krizi, a každý si myslel že se nic nestane.
A najednou všichni brečí, že něco nemůžou.
Buďme rádi, že to není 100x horší !!!
Smajlík  Čitatel
23.02.2021 11:50:19
Kvetak

Já sem žádnou zpověď tohoto typu nepsal.
Je hrozně jednoduchý napsat věc jakože ty jsi zhýčkaný ale předpokládám že ty chodíš do práce a nějaký sociální kontakt máš nebo jsi celé dny už rok zavřený doma?
 tohlejerealita
23.02.2021 11:45:52
Uz kdyz jsi to sem psal minule, jsem odepisoval, ze jsi zhyckany. Bud rad, ze tu neni valka.
 Kvetak
23.02.2021 11:45:17
leafroller: No, a pak je tu část starých lidí nebo prostě té rizikové skupiny, která na nějaká opatření z vysoka kašle. Naočkovat se nenechají, roušky nosí pod nosem a kafe se sousedy si neodpustí. Tohle nepochopím ...
 havajský princ Muž20 Kategorie
23.02.2021 11:40:43
A víš, co je na tom nejhorší? Že se staří lidé nebojí o svůj život tolik, jak se nám snaží nalhat vládní propaganda. Dokonce se často stydí, že se jejich "jménem" ničí budoucnost těch mladých.
Smajlík  leafroller Muž96 Kategorie
23.02.2021 11:35:50
Je to zkouška vůle, pod dlouhých desetiletích první složitější společenská situace. Přežili jsme daleko horší věci než je tahle chřipečka. Doporučuju si pustit dokument apokalypsa (1,2. světová válka), člověk si uvědomí, že tohle je opravdu jen vtip :D
 Razerr Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk