Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164303, vloženo 07.04.2021 11:49:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už nechci žít
Nikomu ze svých blízkých se s tím svěřit nemůžu. Vím, co by mi řekli. Vyjmenovali by mi všechny důvody, proč nemám právo na myšlenky na sebevraždu a že jsem na tom dobře. Mám kde bydlet, mám práci, a taky máme ministra zdravotnictví. Dost srandiček!

Jan Blatný byl nejlepší ministr, kterýho tadle zku**ená země kdy měla. Nehrál žádnou levotu jako Šprýmula, nikoho nechtěl promořit morem a nescházel se s dalšíma papalášema v údajně zavřený hospůdce. Možná kázal vodu, ale taky ji sám pil. Udělal tady hodně práce a narozdíl vod bezpáteřního č**áka Arenburgera byl schopnej tuhle zem vod kovidu zachránit. Jenže se vzpříčil Babišovi a tomu shnilýmu dementovi na hradě. Jen podotýkám, že mně samotnýmu by Sputnik vůbec nevadil. Ale vadí mi premiérova zlovůle a diktátorský manýry.

Babiš mě nikdy nezajímal ani mi nikdy nevadilo, že pracoval pro StB, protože tím pomáhal hájit bezpečnost státu. Ale tímhle mě teda pořádně na**al. Takže vode dneška na něj nadávám a přidávám se k těm kampaním proti němu. Je to blbec. Kuňixicht. Zmrd. Zločinec. Lidi by konečně měli jít do ulic a defenestrovat ho. A toho plesnivýho ovara samozřejmě taky, ale ten dřív zahyne sám.

Fakt dík, Andreji.
 upad mi blatník Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 14:54:57
ulice do Svitav: Co se tím vyvážilo? Až u nás Plagovo náhradník na přání kmotra zavede úřední maturity, vznikne nerovnováha, protože na Slovensku je mají taky?

blatník: Blatný mě mile překvapil, že navzdory očekávání nepůsobil jako kmotrovo podržtaška, byl konzistentní v názorech a vše co udělal mi dávalo smysl. Hrubě nesouhlasím s jeho odvoláním a přeju si, aby se tento krok obrátil proti Babišovi a definitivně ho sejmul.
Na jeho STB minulost nemám s tebou stejný pohled, takový člověk nemá co dělat ve vedení státu. I ty srandičky sis mohla odpustit, zato v ostatních bodech shoda.
 mahpiya luta
07.04.2021 13:27:03
Gshebr rsbdbbe:

Já si ale nedělám legraci.
Smajlík  upad mi blatník
07.04.2021 12:34:45
Velmi tolerantně? Jak by vypadalo to netolerantní?
Když někomu chybí smysl života, není to žádné ponižování, žádné zneužívání. Je to nepopsatelná prázdnota, která se těžko chápe i empatickému člověku. A ty očividně empatická nejsi, jinak by ti došlo, jak necitlivé je použít něčí bolest tohohle charakteru a spojit ji s ubohou politikou. Nikde jsem nepsala, že mi Andrejovo počínání přijde vtipné. Stála jsem na skoro každé demonstraci pro jeho odstoupení a u voleb jsem do urny nehodila ani ANO, ani ČSSD, ani KSČM. Svým způsobem s tebou v určitých bodech tvého příspěvku souhlasím. A kdyby sis nedělala srandu z mého trápení, měla bys mé sympatie.
 Gshebr rsbdbbe
07.04.2021 12:27:29
A k věci: odvolání Blatného je pro mě obrovskou (i když ne dostačující) satisfakcí za odstoupení Matoviče. Když musel odstoupit slovenský premiér kvůli tomu, že vakcíny přivezl, tak teď byl odvolán český ministr zdravotnictví za to, že vakcíny odmítal. Aspoň trošku se to vyvážilo.
 ulice do Svitav
07.04.2021 12:19:24
Gshebr rsbdbbe: A vůbec, vám obcházení ústavy z rukou kmotra premiéra připadá jako legrace?
Smajlík  upad mi blatník
07.04.2021 12:19:21
Egehrvde: to je dost nekonkrétní výtka:-) Každopádně ponižovat se před vnějšími záležitostmi znamená zneužívat svůj vlastní mozek, znuežívat svůj vlastní život. Takže vzhledem k tomu, jakého svinstva se tou ponížeností "Gshebr rsbdbbe" dopouští, jsem na ni reagoval ještě velmi tolerantně...
 ulice do Svitav
07.04.2021 12:17:54
Gshebr rsbdbbe: Vtipné to není. Je to smutné. Ne, že bych brečela, spíš jsem vostře nas**ná. Každopádně mě to rozhodně bolí a taky se mi v tom nechce moc žít, takže to, že jsem vás ocitovala, berte spíš jako uznání a poctu.
Smajlík  upad mi blatník
07.04.2021 12:17:28
leafroller: Máte jako samozřejmě naprostou pravdu. Politici jsou banda zmrdů. Ani sama nevím proč, ale fakt jsem dneska nas**ná.
Smajlík  upad mi blatník
07.04.2021 12:13:48
Ulice: Jsi vůl. Víc k tomu nemám co dodat.
 Egehrvde
07.04.2021 12:07:40
Gshebr rsbdbbe: kdyby ses neponižovala před vnějšími záležitostmi (viz ty tvoje výlevy o cíli, poslání a přinášení), nemusela bys brečet.
 ulice do Svitav
07.04.2021 12:02:23
Velmi vtipné. Velmi, velmi vtipné. Doufám, že máš ze sebe radost, když jsi použil kus mého příspěvků do svého politického vyřvávání.
Brečela jsem, když jsem to psala. Bolelo to. A to, že si z toho někdo dělá legraci, bolí taky. Zkus příště zapojit mozek, než něco takového uděláš.
Smajlík  Gshebr rsbdbbe
07.04.2021 11:54:15
Pane jo! Vždycky zírám, jak se někdo dokáže vytočit kvůli politikům, kteří jsou stále stejní. Vážně nevidím za posledních 50 let politika, který by vyčníval.... Stojí ti to za to?
Smajlík  leafroller Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk