Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1164333, vloženo 07.04.2021 16:07:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Strach z osmiček
Ahoj, měl bych se objednat na trhání dvou osmiček. No a problém je, že mám neskutečný strach. Rostou mi kolmo na sedmičky a nejsou vůbec vyrostlé.Tudíž mi tu dáseň musí jako celou vyřezat za živa??? Má s tím někdo zkušenost?
 davidčernýý Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.04.2021 22:22:11
Ahoj, nenech se vystrašit ostatními - to jak to kdo snáší je strašně individuální. :-) Já jsem na vysekávání byla tak v 16/17 a úplně pohodka. Brali mi obě spodní osmičky a jediný co, tak byly slyšet takový nepříjemný zvuky, injekce ani nic potom mě vůbec nebolelo.
Po zákroku jsem si preventivně vzala ibalgin, po pár hodinách další a odpočívala jsem. Dásně byly trošku nateklý a udělala se mi na tváři modřina, nejhorší na tom všem byla asi ta krev v puse, ale to se dá přežít. Je to poměrně velký zákrok, tak musís počítat s tím, že se ti ještě třeba dva dny potom samovolně spustí krev.
Nejsem žádná hrdinka, ale fakt to bylo v klidu, nekecám. Samozřejmě nevím, jak to půjde u tebe, ale chci ti dát naději, že to rozhodně nemusí být tak hrozné, jak se říká. :-D
Držím palce a nestresuj moc dopředu, stejně s tím nic nenaděláš.
Smajlík  ToZasNejakaHolka
07.04.2021 20:22:16
Mně taky rostly osmičky kolmo.
U těch horních zubařka čekala, až se začnou prořezávat, a bylo to zbytečné peklo. Jak rostly, tak tlačily do zubů, pak se mi prořezávající dáseň zanítila a stejně mi je vytrhnuli dřív, než se prořezaly, akorát tomu předcházelo zdlouhavé léčení dásně.
Ty spodní už mi trhaly hned- dřív, než se stačily prořezat. Měla jsem v puse pár stehů, asi 3 dny jsem měla teplotu a pár dní jsem jedla nanuky, ale jinak to bylo úplně vpohodě. Zákrok člověk necítí vůbec- máš umrtvenou pusu.
Jediné, s čím jsem měla problém, bylo, že jsem pár hodin po zákroku trochu plivala krev. Pohled na krev já úplně nemusím a občas to se mnou švihne, takže mě nakonec mě nebolely vytržené zuby, ale hlava rozfláknutá o umyvadlo.

Samotného trhání se bát nemusíš.
 Vicugna pacos Žena23 Kategorie
07.04.2021 20:16:39
Zub se odvrtá z kosti, rozřízne a vyndá po částech. Pak se rána zašije. Na youtube se koukni na nějaká videa. Já měl osmičky podobně rostlé a měl jsem po zákroku týden pracovní neschopnosti a opuchlou pusu, která šla špatně otevřít.
 Petr Z Prahy
07.04.2021 18:50:59
Mě dělali něco podobnýho, rostli blbě, brousili mi kus kosti. Bolelo to dost. Asi mi to mizerně umrtvili, když jsem se ozvala, že to bolí, tak prý to nemůže bolet a pokračoval. No na 2. osmičku jsem po tomhle už nešla a mám jí doteď.
 Abcda
07.04.2021 17:17:10
Kamo, to bylo neskutecny peklo.
Nikdy jsem nezral nic proti bolesti do ty doby, nez mi vytrhli osmicky.
To jsem do sebe ladoval nejaky fialovy hrasky co 4 hodiny zhruba 2 dny v kuse.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
07.04.2021 16:20:35
Přesně tak, jenom štípnutí injekce a pak už jenom vibrace, protože ten zub bude asi muset rozdrtit sbíječkou a vyndat po částech. Neucítíš ani trochu bolesti, ani nepoznáš kdy začne řezat.

Sežeň si odvoz, kašovitou stravu na 2 týdny (bolet to bude až doma, ale nic co bys nepřežil + když budeš kombinovat třeba Nimesil s paralenem, tak to nebolí vůbec).
A nevyplachuj si pusu, bude ti týct krev, ale jenom když budeš mít plnou pusu, tak to vyplivni. Jakmile to vypláchneš dřív jak po 2 hodinách, tak se ti krev znovu spustí. Vlastní zkušenost. A chladit nějakou mraženou zeleninou.
 ffffg
07.04.2021 16:13:08
Mám zkušenost.
Ucítíš injekci, a pak už nic.
 kaiten Muž54 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk