Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166008, vloženo 24.04.2021 21:59:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pedofil v rodině
Dnes jsem si definitivně uvědomila, že máme v rodině pedofila. Nevím, kdo tu chodí, tak nebudu úplně konkrétní. Prostě máme v rodině člověka, kterého nikdo moc nemá rád, podotýkám krom jeho manželky, kterou co si pamatuji, celý život akorát ponižoval, a jeho děti. Manželka je věčně naštvaná a hudrijici ženská, takový spíš mužský typ, který nepobral krásu a nevykompenzoval to ani ničím jiným, příklad kariéra apod. Manželka nesnáší lidi, kteří jsou relativně spokojeni a relativně se jim daří. On nějakým způsobem, nevím přesně jakým, asi obtěžoval své dcery. Když jsme byli děti, jedna z nich mi řekla, že táta na ni sahá. Když se nad tím zamyslim zpětně, pamatuji, jak jsem k Vánocům dostala domek pro panenky a on ho s námi skládal, místo, aby seděl s dospělými. Takových momentu bylo víc, nechci být moc konkrétní. Asi 10 let zpátky obvinění od velmi blízkého clověka z mé rodiny, že když byli spolu na výletě, on měl obtěžovat (to se mělo stát asi 13 let zpět). Podrobnosti vědět nechci, ale nebylo to nic hezkého podle všeho. Manželka dotyčného napřed řekla, že to není pravda a že to zničí jejich rodinu. Dnes se ale s dotyčnou velmi baví. Bylo mi divné,kde nastala ta změna. Pořád jsem tomu nerozuměla. Dneska mi to asi došlo.Ty dvě se asi 2 roky zpátky sešly, ptz poškozena měla potřebu si to vyříkat. Ta manželka toho obtezovatele, herdek baba, se tam rozbrečela s tím, že to ví ale i přesto ho má ráda. To je pro mě šok číslo jedna, jak může žena žít s mužem, který je úchylný, ublížil jejich dětem a jí celý život ponižoval. Šok číslo dvě je, že dcera toho chlapa mou rodinou příslušníci prosila, aby to nehlásila.Tedy po tom všem má strach o otce a má ho ráda. Nechápu. Ten člověk je fyzicky odpudivý. V bytě měl plakáty dospělých žen. Dnes jsem si uvědomila, že lidé, které nemám ráda,ptz mají otřesné chování, teď mluvím o té manželce, tak se tak asi chovají právě proto, že si prošli velkým utrpením. O těch dcerách nemluvě. Cítím k nim lítost. Vůbec nevím, jak to může ego zpracovat, aby se nezhroutilo pod vším tím hnusem.
 Emanuelaelaela Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.04.2021 12:17:06
No tak je pedofil ale nikdo s tím nic nedělá. Je to špatně. Takovej hajzl by si zasloužil vyšetřování i za cenu že to naruší rodinné vztahy za to že ho někdo práskne. Tohle přece nesmí nikomu projít. Nebo chcete čekat až si ho dožene Karma? To může být až v příštím životě.
 LADI Muž41 Kategorie
25.04.2021 12:03:56
Tieto tvoje poloretardované pokusy sú čím ďalej tým debilnejšie. Smutné je iba že ti na to ľudia zakaždým odpíšu. A ja ti proste vravím, aby si sa dala liečiť, lebo to, čo sem ventiluješ naznačuje, že by sa ti zišla istá forma pomoci.
A áno, všetkých nás zneužívali a raz o tom určite napíšeš učebnicu, a teraz šup šup v pondelok vyhľadaj adekvátnu pomoc.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž35 Kategorie
25.04.2021 05:31:46
Jsi debil, chlapce, nebo tě taky někdo zneužíval? Co to píšeš za nesmysly?
 Emanuela
25.04.2021 01:13:36
také zjistit, co je to v lidech

Ano. A včera to bol kluk bez otce, predvčerom kolega. Keby to bolo aspoň vtipné ...
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž35 Kategorie
25.04.2021 01:11:37
ptz ptz ptz ... Daj sa liečiť, holka.
Smajlík  ctjb tvl dpc Muž35 Kategorie
24.04.2021 23:29:40
Kdyby se měl soudit každý, kdo sáhl někam, kam by neměl, tak je planeta bez lidí.
Smajlík  Qwertz
24.04.2021 23:17:04
Emanuela:

heleď ve vztazích je hodně nepochopitelného... stejně jako nechápu ženské, co si vezmou za partnera půjčky, živí a vydžují si chlapa, případně se nechají mlátit, tak stejně nechápu ženské, co si nechají od partnera zneužívat vlastní děti.

To je takový nepochopitelný evergreen ženské NElogiky...

Třeba pro ní představa przněných dětí neni tak hrozná, jako představa toho, že zůstane nějaký čas sama.

Každopádně si to vnitřně dokáže obhájit. Možná by bylo super zeptat se jí, proč takový "vztah" drží.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.04.2021 23:12:23
Ještě jednou, ty dcery, přestože z toho mají trauma, které se snaží potlačit, to řešit nechcou, protože přes všechno ho mají rády jako otce. Ta třetí, která je s ním v jiném pribuzeneckem vztahu to stále nemá zpracované, ale oficiálně to řešit nechce, už by to udělala. Pravděpodobně to řešit nechce s ohledem na zúčastněné osoby, prostě aby jim táta nešel sedět.
Tu zpověď jsem spíš napsala proto, že nerozumím ženě, která může žít s pedofilem a mít ho po tom všem ráda.
 Emanuela
24.04.2021 23:07:29
Emanuela:

tak to spíš zkus probrat s poškozenýma, jestli s tim chtějí něco dělat nebo ne...

Uvidíš, co ti na to řeknou. Každopádně rozvířit vody z vlastní iniciativy a pak je v tom nechat plácat to nevím jestli je dobrý tah.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.04.2021 23:03:19
Tam jde o to, že pro ty holky to bolestivé je, dcery to potlacily, ta další, o které píšu, tak se s tím stále nemůže vyrovnat. Žádné z nich to opravdu příjemné nebylo, že je minimálně osahaval. Minimálně. Ale ano, nejsem v tom zainteresovana, nepřísluší mi to řešit. Spíš je opravdu lituju, co si musely prožít a jak s tím žít. Mají ho rady, ale ublížil jim. Ta manželka, ví, že žije s pedofilem a přesto ho má ráda? Jak se to stane?
Naštěstí trauma nemám. Jen si pamatuji, jak jsem plavala v bazénu, on mě chytil za zadek a já mu říkám :Co děláš? Odplavala jsem a tím to haslo.
 Emanuela
24.04.2021 22:47:49
Emanuelaelaela:

Pokud to ty zneužívané nevidí nijak špatně, tak bych to asi nechal plavat.

Jsou to jejich vnitřní spory.

Asi bych to začal řešit, kdyby dotyčný třeba pracoval v ZŠ nebo vedl nějaké kroužky pro děti, ale pokud je to uzavřená záležitost 15 let zpátky, tak bych se do toho nevměšoval.

Navíc jak píše někdo níže. Incest mezi sourozenci nebo bratranci sestřenicema případně nějaké doteky na hraně mezi generacemi jsou bohužel v rodině velmi časté a jednoduše se s tím každý nějak vnitřně popasuje. Člověk není z cukru a i zneužívané osoby nemusí mít vždycky PTSD a zničený život, ale můžou to chápat paradoxně i pozitivně, což ty jako vnější osoba, nemusíš chápat, ale v praxi to tak je.

Osobně jsem měl pár dlouhých vztahů a poměrně hodně krátkých vztahů a ještě jsem nepotkal holku, která by si z minulosti nenesla nějaký ten zážitek z ranného dětství/dospělosti a všechny až na jednu fungují normálně, že bys na nich nic nepoznala.

Divil bych se, kdybys ty neměla žádné sexuální trauma, které si neseš do dneška s sebou a taky s tím funguješ jako normální člověk.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
24.04.2021 22:45:06
pedofilove jsou a budou, to je proste fakt a ze ho ma rada? tys asi nikoho jeste nemilovala ne?
tak ma rad deti trochu blíž , lepší jak je vraždit a pedofil si vetsinou vic nedovolí , zustane skoro vzdy jen u hlubšího citu, takže..
Smajlík  Dennyse11
24.04.2021 22:37:22
Nene, já to řešit nechci. Zaprvé, mně se to nestalo a tak si nemyslím, že bych se do toho měla vměšovat. Zadruhé, dotyčné už jsou dospělé, narozdíl ode mně ví rozsah toho, co se stalo a kdyby chtěly řešit to, už by to řešily. Ony to řešit nechtějí. Ty dcery proto, že ho mají rády. Ony by to popřely. Ta moje příbuzná s ohledem na ně také. Jinak už by to dávno hlásila.
Proč jsem napsala zpověď je, že to potřebuji s někým sdílet a také zjistit, co je to v lidech, kteří brání toho, kdo jim ublížil. Tím myslím manželku a dcery.
 Emanuelaelaela
24.04.2021 22:31:59
Takové příběhy jsou velmi časté. Pedofilní osoba, a není to vždy muž, dokáže vytvářet vztahové situace, v rámci kterých je představa rozbití rodiny daleko horší, než skutečnost. Rodinná pedofilie je v desítkách procent rodin.
 Beer01 Muž93 Kategorie
24.04.2021 22:30:44
Jsou jen dvě možnosti, buď s tim něco budeš dělat, nebo s tim nic dělat nebudeš.

Další věcí je, čemu takové nahlášení pomůže, když všechno co se stalo je už 10, 15, 20 let zpátky. I soudy soudí výrazně mírněji, protože trest musí přijít okamžitě a trestat něco, co se stalo dávno je jednak neprokazatelné a ikdyž se něco takového dokáže, nebo se přizná, tak dotyčný si odnese maximálně podmínku.

Můžeš zkusit zavolat na kriminálku, že máš takovouhle zkušenost, ale vůbec nevíš, jak to řešit a jestli to vůbec řešit. Oni ti na to řeknou, jaké jsou možnosti a co všechno se může stát.

Každopádně pokud do toho zatáhneš policajty, tak už se to kolečko rozjede, protože oni to nemůžou jen tak stornovat.
Smajlík  wut Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk