Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166657, vloženo 03.05.2021 01:27:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Věštba psychotika jak z laciného horroru
Zdravím, úvodem chci konstatovat, že nevěřím v nadpřirozenou schopnost nějakého člověka věštit budoucnost. Logickou úvahou a znalostmi faktů může některé jevy úspěšně předpovědět, ale jejich zdrojem není nejaké vidění.
Můj známý se léčí se schizofrenií a údajně mívá vize budoucnosti v transu. Často se prý týkají mě, ze zdvořilosti i zvědavosti jsem si jich pár už od svých dvaceti vyslechla. No, hodně jich bylo obecných, u dalších využil info o mně, které kdesi vyslídil. Tak od varování před drogami, od kterých se uchráním okamžitým odchodem z VŠ a provdáním na vesnici, přes pozdější urážlivé doporučení jít dělat zamlada prostitutku, protože se jí stejné stanu v pozdějším věku, ale to už tolik nevydělám. Skoro všechno pesimistické, občas se něco splnilo, protože to bylo podáno dostatečně obecně.
Vyrazila jsem ho před pěti lety, kdy mi věštil dobré zdraví prvního dítěte, že zdědil naštěstí psychiku otce, já si však mnohokrát budu přát smrt, ale nenajdu odvahu na sebevraždu. To už je dost za hranicí zábavné hry či pokecu.

Nevím, proč jsem souhlasila dnes s vyslechnutím předpovědí toho cvoka. Asi že se ke mně hrnul, že má pro mě důležité informace, ale pak jsem musela několikrát zopakovat, že jsem dost silná je vyslechnout.

No, tak ve zkratce těhotenství musím ukončit, je to autista, i když geniální a trpěl by od malička spoustou duševních nemocí a stejné bych mu nezabránila v raném dětství spáchat sebevraždu.
Mimochodem, když si těhotenství nechám, rozjede se mi do měsíce taková deprese, že budu muset na elektrošoky a UPT mi udělají stejně. Tak co vůbec pindal o vyšinutém malém géniovi, když nemá šanci se narodit tak ani tak.
Ten magor se zeptal, spíš to bylo takové rádoby soucitné konstatování: "už se teď pár dní cítíte hůře, viďte? To se ohlašuje ta recidiva deprese, měla byste si vyjednat interupci, dokud můžete jednat a elektrošoky taky. Jinak teď jste chvíli vydržela nefetovat, ale šťastná nejste a nebudete."
Je tu blízko mé selhání v abstinenci a přihodí se při něm tragédie mnou zaviněná, smrt nevinného člověka.
To už jsem ho fakt dost sprostě vyháněla, ale asi zaslechla oblíbenou hlášku ve stylu, že si budu přát, abych mrtvá byla já, ale ta moje zbabělost mi nedovolí...

Třeba jak je to cvok, tak to ani nemyslí špatně. Nebo spíš v akutní psychóze není, pouze chce udělat zle a má cit pro věci, které mě raní. Vyzvěděl informace, uhodl z postoje a tváře, že se cítím hůř a už to jelo.

Přítel prohlásil, že mu zítra pojede rozbít hubu. Já tu dvě hodiny brečela, ač na to nevěřím, jenže proč vybral něco tak hnusného a zaměřeného na slabá mista.
Plán vidět toho psychotika a asi i psychipata domláceného se mi zamlouvá. Stačila by možná facka. Nebo taky předpovědět budoucnost (to byste nevěřil, já vám v noci měla vidění).
Nebo nemstít se? Jak se uklidnit? Mně se dělá zle z toho, že magor cíleně slídil po osobních záležitostech, citlivých míst. Je možno hypotetizovat o motivu?
 Teta Dana Žena42  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.05.2021 19:25:18
to nevidíš? chce mať s tebou sex, dieťa mu vadí. je to manipulátor a k tomu schizoidný babrák. nevieš ho ignorovať?
 urbi et orbi
03.05.2021 19:18:53
Nechápu, proč se s takovým člověkem vůbec stýkáš? Z mého pohledu bych s ním jednoduše ukončil kontakt. A doporučuji se mu nijak nemstít - akorát z toho budete mít problémy a i když se to možná nezdá, tak tyhle věci nemusel říkat úmyslně a za špatný budete potom akorát vy, že se mstíte psychicky postiženýmu člověku. Přijde mi to jako zmlátit vozíčkáře. Raději to berte tak, že on je ten chudák. Snad mu k tomu jeho postižený nechcete naložit ještě nějaké další fyzické? Zníš z textu jako rozumný člověk, tak se i tak chovej a nedělejte blbosti.

Fakt, nejvhodnější to bude utnout a dál neřešit. Asi se cítíš špatně, ale časem se to srovná a pak už to nebudeš řešit. Mně se taky přihodili věci, za které by se člověk mohl mstít - ale já si z toho raději vzal ponaučení a i když si na to vzpomenu a vyvolá to ve mě nepříjemný pocit, tak si říkám, že je blbost se nějak mstít. Navíc, sama si říkala, že jsou nějaké objektivní důvody proč to co říká není pravda a i celkově rozpory v tom, co říká + pokud má psychickou nemoc, tak to snad nemůžeš brát ani vážně?
 Rhapsody of Fire Muž24 Kategorie
03.05.2021 13:44:52
V prvom rade si si ho pustila k sebe ty sama. Nemal by využívať tvojej slabosti, ale ... ľudia sú rôzni a nebudú sa nám prispôsobovať, že.

A tieto ďalšie komentáre, ktoré nejakým spôsobom všetky operujú s nadprirodzenom v akejkoľvek podobe, to je niečo, čo by si mala úplne odstrihnúť a vypnúť, a prestať sa tým zaoberať. Všetko to dosadá na nejaké tvoje neistoty a ty musíš iba odolať tomu nutkaniu siahať po tejto tematike s vidinou, že ti to niečo zlepší. Potom nebude problém v budúcnosti tieto (ne)vyžiadané proroctvá a magické zásahy odmietnuť.
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
03.05.2021 12:59:36
Jsou jako krabi, některé mentální končetiny a smysly mají dovedené k dokonalosti a jasně že si vždycky spolehlivě najdou nějaká zranění(čka), odkud je rozebírání na hadry snažší. Blbec, no, a jeho blbé kecy. Slova, zvuky, šum svistu, kam se na Tebe hrabou.

Přítel ať si to od něj nechá převyprávět ještě jednou, s nenápadně zapnutým diktafonem v telefonu, určitě to z něj poleze samo i po dobrém. Možná by se pak dalo vyvolat nějaké řízení se zákazem styku nebo něco. Bít nemocného člověka je blbost a na návštěvy přes sklo za přítelem v následující době chodit nechceš, ať se vzpamatuje.
Smajlík  Odpočinek Muž52 Kategorie
03.05.2021 12:29:47
Jak poznáš, co je laciný horor? Ty už jsi někdy viděla laciný horor? A jak se ti to stalo? Proč ses na něj koukala? Jaktože jsi byla ochotná obětovat čas sledování laciného hororu?
 Svitavy street
03.05.2021 11:55:41
Vůbec nerozumím tomu, proč sis toho člověka nějak víc pouštěla k tělu až to došlo do momentu, kdy ti začal povídat takové kraviny.

S některými lidmi je zkrátka lepší přerušit kontakt úplně, někteří lidi nejsou schopni sebereflexe a sotva nějaké soudnosti, u něho je dost pravděpodobné, že je to tou jeho dg. Měla jsi čekat, že ti zase bude povídat tyhle apokalyptické bláboly.
 Žaludeční čaj
03.05.2021 11:28:38
Tenhle dotyčný je nemocný člověk. UVádí druhé zcela záměrně do depresivních stavů a to mu dělá dobře. Měli by ho zavřít do blázince, Potřebuje psychiatrickou léčbu.

Na Tobě je , zda se tím necháš ovlivnit nebo ne. Řekl ti dost hnusné věci a to hraničí s černou magií. Natolik, že bych to i nahlásil policii, nebo nevím kam ještě.

Ty potřebuješ nějaké očištění, udělej si nějaký rituál kdy si zapálíš svíčku a budeš si říkat, že to byla jeho slova, jeho zlá nemoc a že energii a sílu těch slov přenecháváš čistě jenom jemu, zatímco tvoje tělo a tvé dítě v očekávání budete dál žít ve zdraví a štěstí.
Klidně si zajdi do kostela, nebo se aspoň modli za očistění od těchto zlých slov.

Lidská víra je silnější jak celá magie, nebo osud. Ale musíš vědět, co chceš a upřímně si to říct, procítit a vidět to. Jakmile svým tělem uvěříš, že budete v pořádku, tak budete. Tvoje vlastní síla je větší a silnější jak síla kohokoliv tam zvenku, ať ti říká cokoliv.

Do života ti vlastně přišel ten člověk jenom proto, abys jednou provždy konečně pochopila, že máš svou vlastní moc a tvoje vlastní slova jsou silnější jak slova druhých.

Ohledně věštby. Ano existuje univerzální sféra vědomí, jakási Akaša, ze které lze číst, ten kdo to umí. Věštci byli jsou a budou.

Dost silně pochybuju že tady ten tvůj známý má takové schopnosti. A i kdyby jen částečně. Tak fakt, že neříká nic optimistického, ale jen zlo, znamená, že jeho vnímání je záměrně zkreslené a minimálně polovina věcí, co by tam i hypoteticky viděl, tak jsou smyšlená jeho chorou myslí.
Takže rozhodně nevěřit všemu co říká. Otázkou je, jestli je vůbec čemu.
 Rádce do duše Muž35 Kategorie
03.05.2021 10:58:31
Běž se projít, vyvětrej hlavu a snaž se to hodit za hlavu.

Ale chápu v těhotenství i blbé kecy zasáhnou.

Já zas poslouchala od "černé kroniky tchýně" pořád o tom, jak budu mít hrozný porod, jak budu mít uřvané mimino, jak jak vše bude špatné. Jak se mám zbavit kočky, že malou zalehne, jak nemám dávat korbu kočárku na chodbu, že tam nalezou myši a pak sežerou malé patičky, a takové samé zajímavé hlášky.

A realita je úplně jinde. Porod bleskovka, dítě miláček, kočka opatrovatelka a jedinouu myš, kteoru potkávám tak ta je max v reklamě.

Nemusí být ani blázen, někteří jsou bohužel blbci.
Ty máš tu výhodu, že se s blbcem stýkat nemusíš.
Já bohužel musí strpět "černou kroniku".

Takže začni se myšlenkama orientovat na veselejší věci. :)
Smajlík  baj d véj Žena99 Kategorie
03.05.2021 08:57:35
Já jsem na autistickém spektru a také jsem chytrá a věř mi, že i kdyby dítě bylo autistické, neznamená to automaticky deprese a špatný konec pro dítě. No a tím cvokem se nenech stresovat, nejspíš nemá pravdu a taky na podobné věci nevěřím.
 Anonym
03.05.2021 08:19:47
A ty čekáš dítě nebo to si taky nějak vycucal z prstu? Vůbec tomu nerozumim.
Smajlík  cozeco
03.05.2021 08:12:26
Proc lezes do klece k tygrovi, kdyz vis, ze po tobe pujde?
Pripomina mi to chovani nezraleho pubertaka, ktery se opakovane vydava vsanc jiste porazce, protoze mu jeho ego nedovoli poucit se z vlastnich chyb.

Pokud jde o pohnutky, nema absolutne smysl o nich premyslet.
Je to clovek s nemocnou hlavou. Tam se muze dit naprosto cokoliv. Od relativne nevinneho tahani kocek za ocas po vyrezavani jater z lidskeho tela zaziva.
A i presto, ze naivne primarne verim v Cloveka a jeho dobro, uz davno jsem dosel k tomu, ze existuji lide zli, kteri proste chteji ublizovat jinym, coz je vec, ktera jim prinasi nezmernou vnitrni radost a uspokojeni.
Zmlatit ho, proc ne? Ale je treba opet pocitat s tim, ze to je vysinuty clovek. Takze misto ocekavaneho nastaveni urcitych hranic, muze mit takova vec za nasledek akorat zesileni jeho touhy po pomste.
 Kvetak
03.05.2021 03:59:56
Prosimte proč ho vůbec posloucháš? Proč se s ním ještě stykas? Úplně ho odstrihni, je to nemocný člověk, který chtě nechte ubližuje, tak mysli na sebe a hod se do pohody a ty jeho kecy vycucane z paty pusť hned druhým uchem ven a hod za hlavu, s realitou a budoucnosti nemají nic společného,jsou to jen výplody nemocné mysli. Akorát by ses zbytečně stresovala.

Takže pusť ho z hlavy, vůbec ho neřeš, nepřemýšlej nad jeho možnýma pohnutkama, ideálne ani nad pomstou a naopak si udělej pěkný den a měj se fajn :) A hlavně už se s ním nestykej a neposlouchej ty jeho rádoby vize, ať máš klid a nezblaznis se z nich jako on sám :)
Smajlík  Trq
03.05.2021 02:10:53
Ani já nevěřím v nadpřirozenou schopnost nějakého člověka věštit budoucnost.
Přes někoho může promlouvat Duch Svatý, ale přes schizofrenika to bude spíš nějaký jiný duch, duch který manipuluje. Ten může zneužít nějaké informace o člověku.

Ten člověk potřebuje vysvobození.

Mstít se určitě ne. Tomu, kdo tě proklíná, žehnej.
A svojí budoucnou svěř s důvěrou Božímu Syn Ježíši Kristu, pak budeš mít klid.
 Positive plus Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk