Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166695, vloženo 03.05.2021 14:05:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bývalá er. maserka a vztah
Ahoj. Živila jsem se jako erotická maserka (ne společnice, v tom je rozdíl). Jako samoživitelka jsem neměla pomalu jinou možnost, nechtěla jsem skončit v azyláku pro svobodné matky. Vydělávala jsem pěkné peníze a měla fajn život. Jenže jsem si hrozně přála najít chlapa a mít někoho, kdo mě i moje dítě bude mít rád. Začala jsem se kolem Nového roku s jedním scházet. Všechno bylo fajn. Kvůli němu jsem ty masáže přestala dělat a našla si normální práci a k tomu ještě brigádu. Sice jsem si nemohla moc vyskakovat, ale byla jsem ráda, že mám konečně normální život a chlapa, se kterým se to vyvýjí tou správnou cestou. Nechtěla jsem ale, aby se o moji bývalé práci dozvěděl, jelikož jsme z malého města, kde to o mě ví pár lidí. Tak jsem mu to řekla a on působil, že je s tím v pohodě. Scházeli jsme se dál, ale ne nějak často, najednou mi to začalo vadit a chtěla jsem se vídat častěji. Jenže on najednou přišel s tím, že má v sobě určitý blok ohledně mé bývalé práce. Že si prý není jistý, jestli chce holku, která pracovala v er. průmyslu a že se přes to nějak neumí dostat. Já se do něj už bohužel zamilovala a hrozně mě to mrzí. Řekl mi, že mě chce vídat dál, dát tomu čas, zároveň na mě ale moc času nemá. Na své vlastní dítě a náročnou práci. Možná to řekl jen proto, že viděl, že jsem z toho v háji a nechtěl mě ranit. Nevím, co mám dělat. Opravdu je to pro muže takový problém? Znamená to, že se mám přestěhovat do jiného města jen proto, abych našla chlapa, který se to o mě nedozví? Myslela jsem, že už mám to nejhorší za sebou a že teď bude jen líp. Je mi hrozně, jsem peněz, nedokážu v práci normálně fungovat, protože jsem ve stresu. A to všechno kvůli němu. Nechce se mi čekat, až se mu bude chtít mě zase vidět a napíše.. Zároveň se ho nechci vzdát a nějak mu dokázat, že tohle všechno už je zamnou a že už jsem hodná holka.
 Dana577h Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 23:04:50
Ja myslim, ue bys ho mela nechat jit a pokracovat v delani erotickych masazi... treba zaujmes nekoho z tech spokojenych klientu... i to se stava
Smajlík  Tricet8
04.05.2021 10:23:39
A ty by jsi chtěla chlapa, který točil péčko ?

Jedna z věcí kterou lidi hodně podceňují je zodpovědnost za své vlastní činy.
Nevěřím, že si neměla i jinou možnost jak vydělat peníze. Vždy to jde i jinak.

Ale k tématu. Jsou muži, kteří i takovou blamáž ustojí a neřeší to.
A pak jsou muži, kteří to nedávají. A to vypadá na ten případ, takže se bohužel neshodnete.

Bude mu to vadit VŽDY, i kdyby ti řekl, že už ne.
Smajlík  Roland
03.05.2021 16:49:52
Vem sit to z pohledu chlapa. Na seznamce v inzeratu se docte "Slusna, zodpovedna, svobodna matka ve financni tisni se trema deckama, kazde s nekym jinym hleda zaopatreneho muze ... "

Prehanim to, ale co z toho vyplyva?
1) neni slusna - picha s kazdym
2) nezodpovedna (opakovana spatna volba partneru, 3 decka a z toho vyplyvajici financni tisen)
3) neumi se (svuj chtic a sve emoce) ovladat
4) pravdepodobne nehleda zivotni lasku, ale spise zivitele
5) nikde neni zaruka ze az preklene tezke zivoti obdobi, ze se na pritele/manzela nevykasle a ze nebude pokracovat dosavadnim zpusobem zivota

Muzi jsou naprogramovani tak, ze zeny u kterych se vyskytuji nektere z techto okolnosti povazuji za damaged goods, tedy jejich atraktivita se velmi snizuje
 slkfhuie
03.05.2021 15:09:12
Dana577h

A teď k tématu.

Tvá situace nebyla lichotivá, těžko si dokážu představit, jak bych mohl vůbec fungovat já a starat se ještě o další život. Bez peněz a bez zajištění.

Řekl bych ale, že pokud se nestala nějaká tragická událost druhému partnerovi a prostě to jen ,,nevyšlo", potom je to nezodpovědnost, která tě doběhla. Dítě se plánuje, když jsou dva partneři schopní se o sebe a navzájem postarat. Zároveň se také musí brát v úvahu, zda je dostatečné zajištění do budoucna a spolehlivý partner do budoucna.

Tvůj nový objev docela chápu. Někteří z nás jsou takoví, že prostě nechceme, aby si na nás lidi ukazovali, anebo chceme mít pocit, že partnerka je slušný člověk. Může třeba přemýšlet i nad tím, že tě může minulost doběhnout.

Každopádně, bude možná dobré toto téma otevřít, abys věděla na čem jsi, jestli má smysl vkládat do tohoto ,,vztahu" energii a čas.

Hodně štěstí
 RudaZare
03.05.2021 15:01:42
Butcher

Souhlas. V dnešní době si chtějí užívat hlavně volnost, ale už nevidí, jaké to má následky. S přibývajícím číslem partnerů je prý úměrně tomu postupně nepoužitelný pro další vztahy.

Někteří byli rozlítaní a později je to přešlo, u druhá polovina této skupiny stále není schopná udržet dlouhodobý vztah, protože se ozvala bývalá / ozval bývalý, anebo další žena / muž projevili zájem, který tak mooc chybí v aktuálním vztahu.

Lidi neumí zavírat svoji minulost. Zůstat přátelé s ex? Co je to za pitomost? Pro další vztah je to, řekl bych, devastující. Jestli opravdu někde funguje takové to:,,Miláčku, půjdu se svým ex na procházku, bude ti to vadit?" Nee, kde jsi na tom byla, určitě mi nebude vadit, že jdeš ven sama s někým, s kým jste souložili a měli citové pouto.
 RudaZare
03.05.2021 14:32:56
Icebox:

a) Z minulosti se dá leckdy vyčíst jak se bude děvčice chovat v budoucnu. Jestli do dvaceti vystřídala šedesát chlapů, vzornou věrnou reprezentativní ženušku z ní neuděláš. Jak se v minulosti ku*vila, ve vztahu s tebou to nebude jiný

b) Děvčice nejsou jako chlap. Chlap spadne na hubu, oklepe se a jde dál. Chlapi si daj přes držku a pak jdou na pivo. (Nepočítám ubrečené buzničky, ty jsou běžné hlavně mezi mladšími ročníky)
Holky co vystřídaly hodně partnerů, a "blbly" ať už zamlada či později postupně degenerují. Hromadí si traumata a s*ačky z minulosti, až to začne přetýkat jako přeplněná žumpa.

Proto taky byly panny v minulosti tak ceněné. Byly nezkažené, čisté, daly se "vychovat". Dneska jak má každá holka 25+ za sebou tolik co všechny štětky z Bankokského bordelu dohromady, tak je to na něco vážnějšího nepoužitelný. Každá druhá má horu nevyřešených sraček z minulosti, neuzavřený city k ex... a zkus se s tím srát jak nejsi sadomasochista.
Smajlík  Butcher
03.05.2021 14:23:09
Můžeš nějak rozvést tvojí erotickou masáž? To je velký pojem s určitými hranicemi u každého.

Za mě, má s tím velký problém nebo svádí sám se sebou těžký boj. Možná by to s ním chtělo víc probrat, proto ta první otázka.

Někdy nechápu, co někomu vadí na minulosti? Kde jaká holka, kluk mají najeto, jak ta štětka.
 Icebox
03.05.2021 14:17:42
Pydži svobodná matka co honila cizí lofasy aby neskončila v azyláku.
No neber to.
Smajlík  Butcher
03.05.2021 14:12:14
Hledej jinde. Tenhle ti za to nestojí.
 Winky Elessar Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk