Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1166742, vloženo 03.05.2021 23:57:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rozporuplné pocity
Zítra zase do práce. Zas se přetvařovat. Nedokáži být mezi lidma sám sebou. Netvrdím že se mi život za poslední roky nezlepšil, ale vlastně ani nevím , jestli chci být přijímán. Lidé jsou ke mne vstřícnější a laskavější ale po tom všem co jsem si prožil, možná ani o žádný přijetí nestojím.

Ten stav permanentní naštvanosti a ...nevím co by mi mohlo vyvážit mojí minulost. Odpustit Bohu možná ani nechci. Lidem bych odpustit možná i dokázal - ale tomu který mne týral a který mi mohl pomoci a místo toho nedělal skoro nic. Nestojím o přijetí . nestojím už o nic.

Nejhorší na tom je že nemůžu vyslovit jednoznačné stanovisko. Ale rád bych viděl Boha trpět - prožít si to co já -a ne z pozice všemocné bytosti - ale z pozice omezených lidských možností.

Jenže kdybych viděl trpět bytost, která si neuvědomuje svou sílu, asi by mi jí bylo líto, byť by to byl Bůh.

Raději bych byl kdyby Bůh.....kdybych já neexistoval. Neexistence by byla vykoupením. I když jsou věci které mne stále baví. Mám pro co žít-jsem už ale hodně životem unavený- jsem unavený prací, která mne nebaví a jsem unavený přetvářkou, maskou kterou nosím, vysiluje mne to ale bojím se projevit takový jaký jsem. A nebýt tím kým jsem je peklo.


Jenže jak vyjádřit vztek, zlost a neubližovat druhým? A jak vyjádřit negativní pocity když tím lidi kolem sebe odeženu? Jak mám být sám sebou a přitom žít normální společenský život, když cítím vztek a lidi mne spíš vysilují a vysávají? Lze žít vůbec úspěšný život když lidi moc nemusím? A jestli ne co tu dělám?

 Petrz Muž43  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.05.2021 12:19:48
ALE KDO
 SE PTAL
04.05.2021 16:36:47
Shion: Děkuju. Vystihl jsi to dokonale. Ano mám pocit že nikam nepatřím. A člověk kterému bych mohl o sobě cokoli říci a věděl bych že mne nebude soudit taky nemám. Chodím sice za psychoterapeutkou ale nemám z toho 100 % dobrý pocit. Nějak tam chybí vzájemná sladěnost.
V některých ohledech.

Rád bych potkal lidi se kterými mohu sdílet to čím žiji. A možná vím kde hledat. Je možné že to čemu jsem se bránil může být nakonec mým vykoupením.
 Petrz
04.05.2021 00:15:46
Každý upřímnost neustojí a společnost obecně funguje na povrchní přetvářce, jejíž cílem je prostě vyjít s okolím, aniž by člověk musel dostat od každého emmočně naložíno. Prostě potřebuješ někoho kdo tě vyslechne a před kým budeš moct mluvit zcela upřímně a bez obalu. Proto je důležité si budovat a udržovat hlubší vztahy, aby bylo možné se na koho obrátit, když to potřebuješ. Případně co se osvědčilo mnohým je pravidělně alespoň jednou do měsíce navštěvovat psyhcologa a vylít si u něj svůj kýbl emocí. V tvém případě by to mohl být i kněz. Jinak myslím, že to nutně nemusí být o tom, že lidi nemusíš. Pravděpodobně ti prostě chybí nějaká komunita co by byla ze stejnýho těsta. Zkus si najít třeba nějaký spolek, kde jsou lidi, kteří mají stejné zájmy. Je dost možné, že jsi prostě jen zatím nenašel to pravé, a terve tě čeká, abys sis jednou mohl říct "jo sem patřím".
 ShionPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk