Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1166749, vloženo 04.05.2021 01:38:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Influencerka dávající si všude VŠ titul
Jedna influencerka si všude cpe svůj titul z nějaký soukromý VŠ. Já se těmhle VŠ typu "VŠ Škoda Auto" musím smát. Jak někdo zaplatí majlant, aby si mohl před jméno napsat ty dvě-tři písmenka a pak to všude cpe. To už je jak veganství. Víte jak poznáte influencera, který má VŠ titul? Řekne vám to. Pořád se fotěj z bakalářkou nebo diplomkou. To jsou tragédi fakt. Bleju.
 mando Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.05.2021 21:44:11
Wut - žiju i pracuju mimo Česko a na firemní vizitce i dveřích kanclu to mám. Ani o jedno jsem neprosil, prostě to tam dali. Je mi to fuk.
 pojidac psu off
04.05.2021 20:46:21
pojidac psu off:

Je to trapný, ubohý a je to česká specialita.

Nikde jinde na zeměkouli tuhle trapárnu nedělají. Je to snaha českejch pupků dělat ze sebe bůhví co.
Smajlík  wut Muž31 Kategorie
04.05.2021 19:59:07
Wut - titul na pracovní vizitce ti většinou vytiskne zaměstnavatel aniž by se tě ptal.
Jinak bych musel mít vážně hodně nudný život aby mě vůbec napadlo pozastavovat se nad tím kdo a kde má uvedeno své vzdělání. Je mi to úplně jedno.
Smajlík  pojidac psu off
04.05.2021 15:10:48
inženýr:

Mě nemusíš říkat, kolik je za tím práce, protože to vím uplně přesně.

Ty na mě působíš jako inženýrka a magistra Jindra Kačanová nikoliv Kačenová, inženýrka a magistra ekonomie.

:D doufám, že máš titul v občance, titul v řidičáku, titul na razítku, titul na vizitce, titul na zvonku, titul na schránce a podepisuješ se s titulem, :D jako kdyby to bylo to jediné, co si v životě dokázal a každý o tom musí vědět, jak jsi dobrej, že sis nahonil tituly a teď z tebe musí všichni padat na prdel.

Titul pro mne neznamená nic. Lidi respektuji z jiných důvodu a všímám si jiných hodnot, než to, že se mnou chodili do školy.

Tvoje snaha vybrečet si tu respekt svým titulem je trapná a ubohá, zvlášť, když se snažíš udělat dojem na člověka, co má titul taky. :D

Tak přeji hezký den pane titule a nezapomeň se registrovat na zpovědnici jako "Ing. inženýr", ať víme, kolik je za tim práce a jak jsi dobrej pane Inženýre.
Smajlík  wut Muž31 Kategorie
04.05.2021 13:51:24
Ty wute působíš jako zakomplexovaný jedinec bez titulu. Proto tady agresivně schazuješ lidi co jeden mají. To je tak typické.
Uvědom si, že když někdo udělá VŠ, je zatím obrovský kus práce a titul si zaslouží. Co s ním pak dělá je už jen jeho věc. A v profesionální sféře na tom dost záleží.
 inženýr
04.05.2021 11:25:49
Kvetak:

Co je na racionalitě lůzrovského? To že ti uniká jak se točí svět? Nebo že dáváš váhu takovým trapárnám jako jsou akademické tituly v neakademické sféře?

Uvědom si, jak jsou tyhle tituly v životě směšný.

Říkat o někom - "jo to je borec, ten si vyseděl ING támhle v tom baráku", je to lepší člověk než já, protože si hned po získání titulu běžel pro novou občanku a já, kterej jsem tam seděl vedle něj jsem si pro novou neběžel, takže jsem lůzr.

Nebo sportovní tituly. "jóó támhleta pani, to je frajerka, ta je v životě šťastná, protože má zlato z olympiády" - v hopsání do písku... Co to jako je? Švíknout koulí? Hodit klackem? A ještě ke všemu "ve své kategorii" ala Muší, pérová, lehká, welterová, středí, polotěžká, těžká, supertěžká... Co přijde pak? Šachy s IQ pod 80, IQ 90, IQ 100, IQ 110, IQ nad 120?

Tituly z povolání "pane řidiči, pane řediteli, soudružko učitelko, pane závozníku fekálního vozu"...

Šlechtické tituly, které jsou díky bohu zakázané.

Bohužel se asi nedožiju toho, aby někdo zakázal akademické tituly v neakademické sféře, ale očekávám, že to bude další logický krok v téhle honbě za falešný statusem.

Pak to dopadá jako "Inženýrka a Magistra Jindra Kačanová". Pokud chceš, aby jsme tu na sebe mluvili jako na nás mluví Paní INŽENÝRKA a MAGISTRA Jindra KAČANOVÁ nikoliv KAČENOVÁ, která je INŽENÝRKA a MAGISTRA ekonomie! Zapamatuj si to! Je to Inženýrka a Magistra a běda ti, jestli jí řekneš jinak než Paní INŽENÝRKO a MAGISTRO!

Fakt se směju trotlům, co si vysedí titul a každýmu ho serou před ksicht na občance, v řidičáku, na vizitkách nebo dokonce ve vlastním podpisu... Srát lidem před ksicht akademický titul na youtube je stupeň debility na úrovni inženýrky a magistry Jindry Kačanové nikoliv Kačenové.
Smajlík  wut Muž31 Kategorie
04.05.2021 09:51:29
wut: kdyz se divam na nektere tve projevy, tak vidim, ze jeste horsi nez byt luzr, je byt hrdy luzr

Jinak k tematu - chtel jsem napsat, ze to je takova nemoc dnesni doby, precenovat kazdeho, kdo se jednou vyblije na YT/IG/TT/whtvr a nazyvat ho treba influencerem.
A pak mi doslo, ze tim, jak hodne ta dotycna manda ovlivnuje a vyvolava v nem tyhlety prizemni emoce, tak pro nej to opravdu influencerka bude. Stejne jako pro tu hromadu dalsich tupych hlav, co ji posilaji sve lajcicky.
 Kvetak
04.05.2021 06:39:54
Tak někdo se chlubí titulem, někdo zas donekonečna mele o tom jak je panic.
Nevím co je víc k smíchu. Nebo vlastně vím.
p.s - ty máš titul?
 pojidac psu off
04.05.2021 04:47:18
Jsou to žabaři.
 bluedavid
04.05.2021 04:45:28
57BN: jsem rád, že ti ležím v žaludku, nuličko :) Tvůj hejt mě nabíjí energií.
 mando
04.05.2021 04:25:14
Jo, taky mi to přijde trapný si psát titul všude . Teda kromě korespondence s kamarády, kteří ještě titul nemají. Tam je to naopak nezbytné.
To tvoje neustálé omílání bulváru je taktéž trapné. Jenom to ukazuje, jak zoufalý máš sám život, že musíš řešit takové kraviny.
Směj se komu chceš, ale v jádru víš, že jsi stejná, ne-li větší, troska ty sám.
 57BN
04.05.2021 02:51:44
wut: Pro novou občanku kvůli titulu :D:D, to jsou trapáci.
 mando
04.05.2021 02:28:37
Zatim se mi ověřilo, že každej, kdo si cpe před jméno titul, si kompenzuje vlastní neznalosti v oboru, nízký sebevědomí a nenaplněné kariérní sny. Zároveň platí, že čím nižší post, tím více dává najevo svůj titul.

K pláči je, když ti telefonní operátor call centra a nevětší podržtaška pošle email s podpisem "Bc. .." a hned za tim docent s doktorandama odpovídají s podpisem "Honza", "Pepa", ... a ředitel fabriky okřikne zaměstnance, když mu řeknou "pane řediteli".

Tituly jsou jeden velkej trapas a akademické tituly jsou už uplně k smíchu.

Na vejšce si pak poznal největší tragédy podle toho, že si šli po dokončení bakaláře/inženýra pro novou občanku s titulem. To jsem se fakt styděl za to, kam to chodim... A to to byla prosím pěkně jedna z nejprestiženějších univerzit v ČR. :D :D

Titulisti bez mozků...
Smajlík  wut Muž31 Kategorie
04.05.2021 01:51:11
Teorie zpovědnicity: Protože "influencerky" jsou bezednou studnicí arogance, namachrovanosti a blbosti v jednom a zrovna jedna taková mi dala vzpomenout si na téma o kategorii lidí, kteří si myslí, že když mají před jménem titul, tak prostě já nevím co.
 mando
04.05.2021 01:42:52
Neříkal jsi náhodou, že o ženách už nebudeš diskutovat?
Smajlík  Teorie zpovědnicity
04.05.2021 01:40:41
Pro rejpali se opravuju "s bakalářkou nebo diplomkou". Jsem línej si to přečíst hned.
 mandoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk