Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173257, vloženo 20.07.2021 13:00:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítelkyně si dopisuje s jejím ex
Zdravím, podělím se s vama o problém, který mě celkem žere. Mám přítelkyni za měsíc spolu budeme rok a zjistil jsem že si píše se svým prvním klukem, s kterým spolu ale chodili celkem 3x. Když jsem to zjistil hned jsem se zeptal proč si s ním píše. Na to mi řekla, že ji hledal na nějaký akci a chtěl ji vidět a ona že by ho taky ráda viděla a že mu na něm záleží. To mě hooodne zahorklo a naštvalo. Vím totiž že když byla s jedním ze svých ex na konci vztahu, tak si s tímhle prvním začali psát a bylo to i řekl bych zajímavý. Proto mám právě strach z toho, že by s ním mohla zase skončit když mu na nem záleží. Je to divný, že ji třikrát uchvátil a teď mi říká tohle, má pro něj zřejmě slabost. Ztratil jsem k ní důvěru i když mi slíbila že si s ním už psát nebude. Co bych měl podle vás udělat? Já jsem si říkal že si ten její slib ověřím.
 morokok Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2021 09:29:17
Kvetak, vidíš, to mě nenapadlo. Díky.
Smajlík  leafroller Muž67 Kategorie
21.07.2021 19:26:16
Pragmatix?
 Kvetak
21.07.2021 09:25:09
Wow, podle velmi obsáhlé a nadmíru asertivní reakce bych soudil, že jsem udeřil hřebíček přímo na hlavičku. A vystihl jsem to vcelku přesně......zkušenost byla předána, zboží použito, je konec.
Naštěstí ne každý se při stýkání s ex snaží o něco víc nebo třeba o návrat. Jsou normální rozumní lidé, kteří berou ex jako běžnou součást života, chápou, že pro ně znamenal hodně a že i když to nevyšlo, stále je zde přátelství.
Smajlík  leafroller Muž67 Kategorie
20.07.2021 20:43:40
Nedá mi to, ještě bych rád uvedl jeden z příkladů, díky kterému jsem zformoval tuto myšlenku a zařídil si podle toho svůj život.

- Žena si našla problémového partnera, kterého po určité době chtěla opustit. Rozešli se, ale ona s nim nepřerušila kontakt. Potom potkala dalšího, který v porovnáním s jejím ex měl nějakou perspektivu do budoucna a ten kluk měl o ni upřímný zájem, chtěl to s ní zkusit, věnoval ji čas. Scházeli se.

Po nějaké době mu řekla, že se vrací zpátky ke svému ex příteli. Ten potenciální nový partner to pochopil, odešel a nechal ji, aby si život zařídila podle sebe.

Po pár měsících se ale stejně rozešli a ona si našla dalšího partnera, který momentálně je stále perspektivním a mají společně dlouhodobý vztah.

Z toho vyplývá, že kdyby už tehdy odstřihla kontakt se svým ex partnerem, o kterém už věděla, že to nebude mít budoucnost, mohla už tehdy budovat něco, co by jí dělalo život příjemnější, což stejně udělala, ovšem později a s někým jiným.

A takových příběhů je v okolí po tunách, jen proto, že se lidi neumí rozhodnout a neumí si život dát dohromady, uzavírat si za sebou minulost a ujasnit si, jakou budoucnost si pro sebe přeji.
 Sokratesův průjem
20.07.2021 20:29:35
Muad*dib

Není třeba, abys pochopil můj názor, máš právo volby, pokud jej chceš pochopit, anebo ne. Nechceš, nemusíš.

Vidím, že mezi námi je velký věkový rozdíl a možná časem své názory změním, anebo zkusím i jinou cestu, než kterou momentálně mám. To je ale přirozené v růstu a celkově v životě.

Ke každé zpovědi se snažím říct svůj úhel pohledu, to co funguje pro mě a v čem se cítím spokojený a v čem cítím, že je to takto správně.

Každý člověk má možnost volby, ať si každý z nás najde tu zkušenost, která je mu blízká.
 Sokratesův průjem
20.07.2021 20:11:07
Leafroller:

Zdravíčko, pane troll, opět v opozici, opět se připojený, jako patolízal, k někomu, kdo oponuje, anebo vytáhne z kontextu souvětí.

Jsi ubožák, chodíci mindrák, kterého nikde nikdo nejposlouchá a nebýt zpovědnice, tak bys ani to svoje chování neměl kde ventilovat, protože bys v reálném životě zůstal úplně sám. Povhybuju, že by někdo byl ochotný se s někým, kdo má takový mindset, byl ochotný bavit a debatovat.

S tebou se nedá shodnout nikdy na ničem. Říká ti něco respektování cizího názoru? Co kdybys pro jednou zkusil držet hubu, šoupat nohama, říct si svůj názor, vyjádřit svoji myšlenku a podporu člověku, který se chce vyzpovídat a zbytek diskutujících, nechal na pokoji?

Nic co napíšeš, není ani za nehet konstruktivní, ale asi je to v normě sokratova učení, které jsou ve tvém podání, stejně jenom bludy.
Smajlík  Sokratesův průjem
20.07.2021 20:03:55
Když si píšu se svým ex já tak je mi hezky a určitě nad něčím uvažuje co si budem
Smajlík  Dennnny555
20.07.2021 19:53:00
Abychom se pochopili, neříkám, že by můj názor měl někdo vzít a řídit se podle něj, jen říkám, co funguje v mém životě.

Slyšel jsem tolik příběhů o tom, jak se lidi vrátili od nových partnerů k těm bývalým, podvádějí je s nimi. Začali nový, možná perspektivnější vztah, ale vrátili se k tomu, o čem si potvrdili, že nefunguje a většinou skončí zase na tom stejném, anebo podobném.

Všichni lidé nemají dobré úmysly a rádi druhým něco chtějí zničit, pokud sami nejsou spokojení se svým životem. Moje soukromí má cenu zlata a mnohonásobně větší cenu, než bývalá partnerka, která se stala bývalou z nějakého důvodu.

Smysl toho, že jsme se dali dohromady ve vztahu, se naplnil, zkušenost byla předána, jdeme dál. S přáním štěstí, odpuštěním, ale bez další vzájemné přítomnosti.

A závěrem dodám, že sociální sítě jsou taky vcelku zlo, pokud někdo má své bývalé například má Instagramu a oni vidí, že se dívají na stories, zajímají se, může si to špatně vysvětlit, vysvětlit jako zájem a z malé myšlenky mohou vzejít činy, které mohou negativně ovlivnit nový vztah, který, jak už jsem zmínil, může být perspektivnější, než předešlý, který na něčem skončil a v drtivé většině skončí znovu po dalším znovu-obnovení tohoto vztahu s ex.

Tečka.
 Sokratesův průjem
20.07.2021 19:28:42
Opět se projevila naprosto špatný odhad a úsudek.

Bývalé partnerky pro mě přestaly existovat z toho důvodu, protože se stalo něco, kvůli čemu jsou bývalé. Vše je odpuštěno, ve vzpomínkách na ně není ani špetka nenávisti a jsem vděčný za čas, který věnovaly do společného vztahu. Také jsem vděčný za zkušenosti, které jsem díky nim získal a za celkový posun v životě.

Je to ale minulost, která už neexistuje, která v přítomnosti nemá místo a já se rozhoduju pro další zkušenost s jiným člověkem, celým svým srdcem a s tím, že eliminuji potencionální problémy v podobě nostalgického vzpomínání s bývalou partnerkou po zprávách, anebo pokusy o setkání, které by mi mohly narušit vztah v přítomnosti, který se snažím momentálně budovat.

Chápu, že to není pro každého, chápu, že spousta lidí bude volit jiné cesty, ale mně se osvědčila tato. Naše cesty se rozdělily, zkušenost byla předána, je konec. V tom případě už v mém životě nemá žádné místo. A nejstupidnější nápad je, udělat si z ex kamaráda nebo kamarádku, to jsem v životě nepochopil a ve většině případů to prostě je problém.

Samozřejmě jsme svobodné bytosti a můžeme volit své cesty podle sebe. Já dávám přednost vyřešené minulosti a vytvoření vhodného místa ve svém životě pro další, budoucí partnerku, ke které chci být upřímný a nejít problémům naproti.
 Sokratesův průjem
20.07.2021 18:50:18
"Co bych měl podle vás udělat?"

Něco k jídlu, ať se spolu neloučíte hladoví.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
20.07.2021 18:23:15
Muad*Dib, někteří chlapci prostě berou ženy nikoli jako partnera, ale jako zboží. Používají je a když je omrzí, zahodí je. A stejní chlapci potom obvykle na ženy nadávají a pomlouvají je, jak jsou hrozné, protože si na ně dávají pozor.
 leafroller Muž67 Kategorie
20.07.2021 18:18:16
"Bývalá partnerka je bývalá, už není, proč bych si ji teda měl držet v přítomnosti? Nedává to smysl."
Sokratesův průjem

Tak... mně zase třeba vůbec nedává smysl tohle, no. :)
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
20.07.2021 18:10:29
Já si myslím, že v tomto věku je ještě těžké nějak složitěji přemýšlet nad vztahy a nad tím, že když člověk nezavře pořádně dveře za svou minulostí, jednou to přijde a něco se pokazí.

Těžko říct, co si o tom myslet. Mně osobně by to vadilo a od takových holek bych utíkal daleko pryč, protože to zavání problémem.

Já sám zastávám názor, že pokud mám novou partnerku, mám jen ji a nikoho jiného. Bývalá partnerka je bývalá, už není, proč bych si ji teda měl držet v přítomnosti? Nedává to smysl.

Buď ostražitý, zkus jí věřit, ale když bude dělat dál věci, které ti budou vadit beze změny, raději to ukončí a jdi hledat někoho jiného, neztrácej pěkný čas svého života na někoho takového. Na to máš času dost a věř mi, že lidi co dávali neustále nové a nové šance na to nakonec doplatili. Jednou, dvakrát a napotřetí se už neznáme, nazdar.

Hodně štěstí.
 Sokratesův průjem
20.07.2021 17:47:59
"ale každou zjištěnou zprávu(určitě budou), nebo lajknutou fotku svého ex bych jí rozmetal silně po obličeji."
Sir Nobody

Ach - histerky jsou tak sexy. Zvlášť v mužským podání.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
20.07.2021 17:30:57
Proč by jako nemělo být správné psát si se starým kamarádem?
Smajlík  leafroller Muž67 Kategorie
20.07.2021 17:25:53
No tak to nejdůležitější jsi udělal - ukázal jsi jí, že ti to vadí. To že se ti o tom nezmínila a ty ses to náhodou po roce dozvěděl, tak určitě věděla, že si s ním psát není moc správné.. Kór něco, že jí na něm záleží!
Být tebou, tak bych jí pořád věřil, ale každou zjištěnou zprávu(určitě budou), nebo lajknutou fotku svého ex bych jí rozmetal silně po obličeji. Ale zjištěnou - ty jak vidíš! Tím je myšleno ne jí vlézt na sociální sítě!
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
20.07.2021 17:05:21
Pokud se k němu 3x vrátila, byla bych na pozoru. Taky myslím, že má pro něj určitou slabost.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
20.07.2021 16:59:10
Šerednej Zmrd, ty musíš být vážně hodně nešťastný člověk.
Smajlík  leafroller Muž67 Kategorie
20.07.2021 15:41:35
Hodislava:
>>>Jak to chceš udělat? Kontrolovat jí mobil?<<<

No, to bych se právě zeptal jí, jak to mám udělat, a ať přijde sama s nějakým nápadem...pokud se mnou chce zůstat...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.07.2021 15:34:17
"Proto mám právě strach z toho, že by..."
morokok

Tohle je ten klíč. Máš strach. Neměj ho. To ještě nikdy nikomu nepomohlo. Pracuj na tom, aby ses toho strachu zbavil. Nebo se ho nauč ignorovat. Pokud ho budeš živit, budeš ji kontrolovat a hlídat, je úplně jistý, že o ni přijdeš. Což tě jen utvrdí v tom, že ten strach byl oprávněnej a pak už se ho nikdy nezbavíš => nikdy nebudeš šťastnej.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
20.07.2021 15:25:06
tududamdam: zatímco synky kteří své holky respektujou a jednaj s nimi jako s lidskou bytostí ženské nepodváděj a neopouštěj kvůli desperádům, ztroskotancům a jiným individuím.

Teď tu o Karkulce.

Baba si důvod, čím si obhájí nevěru, vždycky najde. Dříve se kluci báli holky pouštět na fesťáky, dneska je to jedno, holka tě podvede klidně cestou na bus.
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.07.2021 15:24:30
nudí se s tebou, ten bývalej jí baví víc,
připrav se na brzký rozchod...
Smajlík  tricet8
20.07.2021 15:15:29
Mně se ex ozývají jen, když něco potřebují ( taky třeba vybrat vhodný dárek , překvapení, ...) nebo mají trápení, problémy ve vztahu a chtějí toho svého "pochopit", lépe mu porozumět, vyřešit situaci - tak přirozeně chtějí znát mužský úhel pohledu.

Nemám s tím problém - nikdy jim nešlo o jakési obnovování vztahu, návraty, sex a podobně. Takže zase tak nevyšiluj. Jsi zbytečně žárlivý - znám jednoho, který si svou tvrdohlavou, zarputilou až umíněnou žárlivostí rozbil vztah.

Uvědom si jedno - pokud se ke svému děvčeti budeš chovat jako k majetku, bez respektu, usínat, budit se a stárnout budeš zase sám, osamocen, bez ní. Která by to taky vydržela.
 tududamdam
20.07.2021 14:53:17
Lulin: To není ono, tam už není ta chuť zakázaného ovoce :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.07.2021 14:52:15
Když budeš trpělivej tak tě třeba pozve do trojky
 Lulin
20.07.2021 14:28:24
Co by jsi měl udělat ??
Být lepší než všichni ostatní !!
Jinak s tím nenaděláš nic.
Ona není tvůj majetek...
Smajlík  Zkušený
20.07.2021 13:45:14
Tak ony ty holky to berou jinak než kluci. Kluk chce souložit, holka nemá problém se s ex kamarádit a nic víc v tom nevidět. To, že se to třeba někdy zvrtne, je věc druhá.

Mně se občas ex ozývají. Jedna mě třeba vytáhla na kafe, pokecal jsem s ní, ale nic víc jsem v tom taky neviděl.

Když je člověk s někým delší dobu, tak se z toho stává takový osobnější vztah, takže když si chce někdo popovídat s někým, který ho dobře zná, tak občas zvolí toho ex, když se oba nerozešli ve zlém.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.07.2021 13:30:13
Prohmatej si hlavu, nerostou ti už parohy?
Rozchod je o tom že lidi se ROZEJDOU, pipina to nemá vyřešený. Ojeď ji a zahoď, vymysli si nějakou blbost že nejsi ještě připravený na vztah nebo tak něco. Pak se může se svým ex. třeba šu*at do prdele. Jak jste spolu měsíc a už dělá takové blbosti, ztrácíš čas.

Chjo synci, to máte za to že věříte ženským.
Víš jak poznáš že ženská lže? Hýbou se jí rty.

Když mi holka řekne "Dobrý den" podívám se na hodinky jestli není náhodou půlnoc...
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.07.2021 13:27:36
No já se za 5 let vztahu naučil jedno: Lepší nevědět.
Takže dokud si jen píše a nešoustá s nima, tak je mi to jedno. Jakmile zjistím něco víc, je konec. A to poznáš, až začne šoustat s jinýma. K tomu ji ani nepotřebuješ projíždět mobil.
 bezCitu Muž26 Kategorie
20.07.2021 13:27:27
Vzdycky, kdyz se vrati z nejake akce, olizni ji rozkrok, abys zjistil, jestli tam nema cizi sperma.
 Kvetak
20.07.2021 13:24:49
Když jí nevěříš, proč s ní chodíš?
 leafroller Muž67 Kategorie
20.07.2021 13:17:54
Brrr, tohle uvažování je zvrácený. Buď jí věř, nebo se s ní rozejdi. Každou jinou možností dáváš najevo, že ji nerespektuješ. Co je ještě možné a možná i dobré, je říct jí, jak se cítíš, když víš, že si s ním píše, bez jakéhokoli tlaku, zeptat se jí, jestli je s Tebou ráda, jestli jí něco chybí, a podobné věci, jednoduše mít zájem a být pro ni "ten jediný".
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
20.07.2021 13:17:22
Zatím není absolutně žádnej důvod, abys k ní ztrácel důvěru. Naopak bych ji ocenila za upřímnost. Nepřijde mi totiž, že by si něco vymýšlela, ale možná se pletu, nevím. :)
Jistě existuje spoustu důvodů, proč je teď s tebou. Rozumím tvým obavám, ale snaž se je krotit, jinak váš vztah ztroskotá v podstatě bez konkrétní příčiny. :)
Smajlík  Slečna ze záhrobí Žena28 Kategorie
20.07.2021 13:01:45
Já jsem si říkal že si ten její slib ověřím.

Jak to chceš udělat? Kontrolovat jí mobil?
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk