Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173306, vloženo 20.07.2021 22:04:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hloupá nána
Tak jsem si tak šel včera procházkou do obchodu, a na jednom místě, kde je pravda, že asi moc lidí nechodí, tak šla proti mě nějaká ženská s kočárkem.

Na tom by ještě nebylo tak nic divného.

Jenže jak mě z dálky viděla, tak "nenápadně" vyndala z kapsy mobil a hned někomu volala.

To bylo opravdu nenápadné. Asi opravdu vypadám jako bestiální vrah, že nejenže se mě ženské štítí, to vím už dávno, ale ještě si myslí, že jsem nějaký od pohledu zabiják, že hned jak mě vidí, tak použijí toto dávno profláknuté gesto, které je fakt hodně nenápadné.

To byla ale fakt naivní a blbá maloměšťácká hloupá nána. Kdybych totiž opravdu byl nějaký vrah, tak by mě vyprovokovalo právě toto její "nenápadné" gesto s mobilem. Kdybych opravdu byl vrah, tak bych jí tam sejmul za bíleho dne jen kvůli tomuto. Co si jako o sobě myslí?

Takže milé pitomé hlupačky a nány, pokud už někomu opravdu chcete dát najevo své zhnusení a pohrdání, zkuste si vymyslet raději nějaký *originální* způsob, jak tuto hlubokou nenávist dát najevo a na staré nefungující triky se vykašlete. Husy jedny pitomé!
 moojang9 Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.07.2021 18:25:51
Tak doufám, že bude Kvetak zabanovanej. Já jsem na něco podobného napsal "Fr0gy?" a měl jsem banána na tři dny!
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.07.2021 18:09:07
mando?
 Kvetak
21.07.2021 12:13:39
Podle toho jak pisete jste ženami opravdu zklamaný. Možná to začalo už Vaši maminkou, možná nějakým odmítnutím, možná celkově neúspěchem s dvorenim ve velké konkurenci. Je znát, ze mate velmi nízké sebevědomí, a jste precitlively, protože, ze se samotná zena v nějaký uličce boji jste si vzal opravdu velmi osobně. Nehledě na to, ze neznáte její zkušenost, navíc to jak hovoříte znamená, ze ta zlost k ženám z vas sálá. Musím přiznat, ze u některých muzu to jde vycitit, a také se jich stráním (a upřímně bojím, protože nevím, co v nich ta dlouholetá bolest nebo zatrpklost udělala).
Je to stejné, jako když se setkáte s ženou, která ma ze zkusenosti špatné mínění o mužích. Věřte, ze to vycitite poměrně snadno.

Neznám Vás, ale myslím, ze je normální touzit po lásce a akceptováni, a pokud se Vám to nedostává, tak jste samozdrejme flustrovany. Vy už jste možná na hranici zahořknutí a nenávisti. Je to skoda hlavne pro Vás.

Nevím jaký mate problém, ale da se makat na lečems. Jen je třeba začít u sebe. Někdy to chce terapeuta, někdy odpuštění, někdy odvahu byt svoji nejlepší variantou. Začnete zevnitř, vypatrejte odkud ten problém pochází, zkuste to prozkoumat.
Ženy vsechny tak hrozné nány nejsou, jenom nemate nějakou fajn k sobě privinutou. Ale to musíte byt fajn prvně sam a to stojí úsilí a odhodlání na sobě pracovat.
Někdy stačí poměrně málo, aby jste začal mít lepší odezvy:
Našetrit na peknou košili, na lepší boty, starat se o vlasy. Pokud jste na tom zdravotně dobre, tak začít cvicit, ať mate peknou formu. Proste se mít rad a pečovat o sebe, protože za to stojíte.

Muži a kluci, holky se Vás fakt někdy boji kdyz jsou sami na ulici, ale to je logické, jste mnohem větší a silnejsi, a jste pro ne neznámý. Naopak je to pro vas šance kolem ni projít a hezky se usmát, případně si hledět svého, aby nebyla tak vyplasena ,) A ona si treba rekne: “z dálky vypadal podezdrele, ale on to byl milej chlap. A já “nána pitomá” jsem zase dělala svůj otřepanej trik”.

Drzim Vám palce.
Smajlík  SvětluškaNebojsa Žena88 Kategorie
21.07.2021 11:01:25
yarda1: Jj, je to podezřelé! Správě by si měla fotit ten kočárek a okamžitě to poustnout na Instagram!
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.07.2021 10:59:31
Vážně teprve ten mobil vyndala z kapsy? To je divné. Normální by bylo, kdyby do toho mobilu čuměla, držela ho jednou rukou a druhou rukou ten kočárek tlačila.
Smajlík  yarda1
21.07.2021 09:53:53
To znám. Před pár lety jsem si byl zaběhat, běžel jsem kolem jedné postarší dámy a ta si svou kabelku přitiskla ještě víc k sobě .. Jsem měl chuť jí tu kabelku vyškubnout.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.07.2021 22:55:24
O co, že z pohrdání vytáhnu mobil a někomu zavolám?!
Smajlík  Odpočinek Muž52 Kategorie
20.07.2021 22:39:56
Odpočinek>

Ha ha, maskuješ se za chlapa, ale jsi hloupá ženská.
Smajlík  moojang9
20.07.2021 22:34:30
"*originální* způsob, jak tuto hlubokou nenávist dát najevo"

hodit ti šavli do ksichtu, je to pro tebe dost originální?
 Odpočinek Muž52 Kategorie
20.07.2021 22:24:44
Tak tak. Slusna zenska se pred protijdoucim muzem vysere doprostred ulice, aby si muz mohl ocuchat, zda je zena zdravotne v poradku a slusneho vychovani.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
20.07.2021 22:12:00
Tak to zírám. To je snad ještě horší jak kdyby si začala zavazovat tkaničku
 Temny mstitelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk