Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173325, vloženo 21.07.2021 09:05:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Porod kočky na etapy?
Prosím vás, je to normální? Asi jo,když se to děje. Máme kočku a ta se okotila. Tak jsme nechali tak, nějaká koťata udame po známých a jedno dvě si třeba necháme. Kočka začala rodit. Přede mnou porodila první, ale to nepřežilo, další den jsem byla s ní u doktorky a viděla na sone, že jsou tam další tři koťátka. Dva dny na to porodila druhé, ale šlo zadkem ven a udusilo se a další den v noci další a to přežilo, alespoň to. Každý mi říkal, že kočka pořídí vždy všechny najednou, ale u nás to trvalo 4 dny, skoro 5, na etapy. Nebo je možné že by se těhotná kočka mohla ještě jakoby jednou okotit? Že to jakoby není najednou? Nebo se to občas stane? Každopádně koťata měla být 4, no byli jen 3 a jen jedno přežilo. Alespoň.
 Polal Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2021 13:01:00
Kočky mají takovou zvláštnost, že jeden vrh může mít víc otců - tedy můžou se nechat okotit už okocené. O porodu na etapy jsem nikdy neslyšel, ale napadá mě, jestli to nemůže být právě těmi více otci. Kdyby třeba jedno kotě bylo starší než ty ostatní a starší o víc, než o kolik by u zdravé kočky mělo být možné, tak by máma zároveň cítila, že už mají jít ven a zároveň, že ještě nemají.. no a pak by z toho byl takovýhle průšvih, že by se narodila některá koťata předčasně a neschopná života. Ale nevím, jen hádám z něčeho jiného, čím by to tak mohlo být.
 Rýpal Obecný
21.07.2021 09:40:14
Co na to řekli na veterině?

Normální to není. Sama vidíš, že koťata umřela, tak asi bylo něco špatně. Nechte kočku po porodu chvíli zotavit a pak ji objednejte na kastraci, jinak bude březí znovu.
 Ragú001 Žena24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk