Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173336, vloženo 21.07.2021 11:16:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevychovanej a línej fotr
Bydlet v mym věku u rodičů asi není žádná výhra, ale kdybych věděl, co se svym životem a nepotkalo mě pár věcí, který se za poslední dobu udály, už bych byl asi někde pryč, ale k věci. Nejvíc mě se*e, jak je můj fotr nevychovanej, chlastá a je denně nalitej a navíc to ani neumí přiznat když ho chytim s flaškou u huby, ještě že není agresivní, prostě se jen naleje a jde si sednout do křesla nebo se sebou práskne na gauč. Jeho maminka, co tu bydlí s námi ho samozřejmě omlouvá, že se snaží, jaký má starosti a všechno. Ho*no starosti, práce na baráku a kolem něj je spousty, nedělá nic, zdravotně už na tom není taky nejlíp a samozřejmě na to už nemá síly, všechno by chtěl, ale neudělá pro to nic. Ať už to je od pěstování různých věcí na zahradě, atd. Všechno musí být, jako bývalo kdysi, žádná změna, ale nehne pro to ani prstem. Bordel po celym baráku, kterýho se nechce vzdát, protože jde o jeho majetek, i když je třeba 40 let starej a nikdo to nikdy už na nic nevyužije. Prostě šílenost. Má mamka si opravdu asi takový stáří a užívání si volnýho času nepředstavovala a já mam doma takový vzor, že mi z toho je až smutno.


Jediná jeho záliba je čtení letáků z Kauflandu a prohlížení si toho, co kde všude mají s tím, že musí dojet na nákup, protože babička si pískne a on hned musí jet. Protože ta je generál a na všechno má své lidi. Ano, už má na to pořádný věk a na to, kolik jí je, tak je pořád soběstačná víc, než její vlastní syn. Ale na nákup má mého otce a nikoho jiného. A to je pro něj zas příležitost koupit si po cestě pár flašek tvrdýho a poschovávat si je různě po baráku do svého již zmíněného bordelu.

A tak je to furt dokola. A není to tím, že bych třeba nemohl obstarat nákup, mohl, ale oni to tak nechtějí, protože bych to nakoupil špatně. Běžně to je tak, že když se zeptám co by rádi, tak nikdo nic, nechám si třeba nějaký velký nákup dovézt, ale hned další den na to vyrazí a zase si jede.

Upravit na baráku, zlepšit něco venku, uvnitř, to taky nejde. Co můžu, to můžu udělat sám, ale na co nemám znalosti, to nikdo cizí dělat nebude, protože sem nikoho nepustí a neustále by mu byl za zadkem a říkal, jak to dělají špatně.

A nevychovanej je v tom, že já si žiju ve svym malym pokoji, odkud pracuju. A on mi sem vleze, bez zaklepání, nez vychování, prostě buran, otevře, kouká, nic neřekne.

Už na to nemám.


Má někdo podobnou zkušenost? Nevím jestli jsem ještě mladej, kolik času mi tady zbývá, přijde mi, jakobych nic neprožil a že všichni kolem mě žijí a já jsem mrtvej a nečinnej. Mám sice svůj život, vlastní představy, i když plány se trochu vypařily, ale tak trochu by mi bylo líto nechat tu mamku tady s ním samotnou, protože by se z toho uplně zbláznila. A jestli on někdy odejde a já to tady zdědím, tak by bylo zase divný se sem vrátit.

Ve financích problém není a soběstačný jsem taky. Třeba mi k tomu někdo něco napíšete, možná i něco, co nechci číst/slyšet, ale nebraňte se.
 kobe88 Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.07.2021 22:53:17
Nechal bych otce relaxovat už má na to věk určitě. A vysral bych se na tu práci co děláš v pokojíčku. A vyrazil bych makat třeba někde do zahraničí za pořádné prachy do toho bych chodil někde chlastat poznal nové lidi a tak. Ale já jsem kripl co jde do všeho po hlavě. :D
Smajlík  Badiik123 Muž20 Kategorie
21.07.2021 19:13:36
"Co můžu, to můžu udělat sám" --- a co teda děláš?
"na co nemám znalosti, to nikdo cizí dělat nebude, protože sem nikoho nepustí a neustále by mu byl za zadkem a říkal, jak to dělají špatně" --- tak nikoho nepustí a bude mu neustále za zadkem... technicky náročný, ale OK. Zkoušel jsi to někdy, domluvit na nějakou práci někoho cizího? A výsledek byl vždycky, že je to špatně?

Jestli jsi všechno, co jsi mohl, vyzkoušel, tak je asi načase přijmout, že pro tvého otce je prostě vždycky všechno špatně, chronický stěžovatel, něco si tím řeší, asi životní frustraci, třeba tam bude i vliv alkoholu a stárnutí na psychiku. Buď můžeš otci zkusit věnovat čas, zájem, nějak mu pomáhat a snažit se o zlepšení vztahů a vybudování důvěry, nebo to nechat plynout a říct si, že je to jeho boj.

Bordel v baráku... jestli jde o čtyřicetileté věci, ke kterým má vztah, proč ti to vadí? Nebo je jich plný barák? Nemůžeš projít? Nesmíš čtyřicetiletý majetek uklidit, udělat mu další úložné prostory?

Z toho, co popisuješ (ten nákup například) to působí, že máte pošramocené vztahy a nikdo nikomu nevěří... nebo aspoň otec ti nevěří a ty jemu taky ne. Babička ti asi taky nevěří, jinak by tě nechala nakoupit. Těžko radit, jak napravit vztahy, které dospívaly do současného stavu přes třicet let.

Taky mi přijde, že nevíš, co chceš. Možná chceš odejít, ale bojíš se nejistoty. Možná se bojíš pocitu viny, že bys rodinu nechal samotnou. Nebo je to jen pohodlnost. Zeptej se sám sebe, co tě vlastně drží u rodičů.
Kdybys chtěl, mohl bys bydlet jinde a jezdit k nim párkrát do měsíce, dovézt jim nějaké drobnosti, pouklízet jim, někdy vymalovat, vyplevelit záhony, umýt schodiště, uvařit jim, popovídat si s matkou, s babičkou, vyslechnout si otce, jak je všechno špatně, ocenit jeho čtyřicetiletý bordel, pak zase odjet. Možná by to bylo o hodně příjemnější než současný soužití... měl bys čas sám na sebe a zároveň pocit, že aspoň něco děláš pro rodinu.

Když píšeš, že všechno musí být, jaké to bylo... to znamená, že to musí být, jaké to bylo za tvého dětství? Jaké to bylo?
Uvažuješ, že tvůj otec se možná cítí dost podobně jako ty? Třeba mu taky přijde, že nic neprožil, že všichni kolem žijí a on že je mrtvej a nečinnej. A tak si aspoň stěžuje, aby si připadal aspoň nějak živej a činnej, a chlastá, aby od sebe a svýho pocitu zmaru utekl. Možná měl někdy podobnej boj jako teď ty, a teď se snaží nějak vyhovět svojí matce, a přitom ho to všechno třeba ubíjí.

A to, že by ti bylo divný zdědit barák, když bys to tam opustil... dědictví se můžeš vzdát, jestli tě to uklidní.
A to, že otec nezaklepe... znáš ho 33 let, možná by ses mohl smířit s tím, že jeho osobnost a přístup nezměníš. Vezmi si, že bys ani nemusel mít vlastní pokoj, nebo dveře.
 trolejbus
21.07.2021 17:07:36
Jablko nepada daleko od stromu.
 Kvetak
21.07.2021 15:46:44
fimi: Aha a ty nekritizuj lidi, když nic nevíš, ot je hodně ubohé.
Smajlík  kobe88
21.07.2021 15:39:16
Nekritizuj otce, když ty sám jsi neschopné individuum.
 fimi Žena32 Kategorie
21.07.2021 14:37:03
Kracek:

Tak to se hochu hodně mýlíš, ale nemám ti to za zlý, neznáš situaci. Já jsem ten, kdo nejvíc vydělává, kdo by i peníze do baráku dal, ale protože něco neumím, tak bych si na to pozval lidi, jenže tady nikdo cizí pracovat nemůže.

Ať jde o kompletní předělání elektřiny, kuchyně, koupelny, ... všechno jsem nabízel, že zaplatím. Mamka by byla ráda (za změnu), ale fotřík nic nechce a to je kámen úrazu.

Takže ne, nejsem lempl, i když si to můžeš myslet.
Smajlík  kobe88
21.07.2021 14:35:09
Tak to má fotřík dobrou výmluvu. Další panáček, na zdraví.
 aaah
21.07.2021 14:20:46
Kracek: Přesně to mě napadlo taky, jen ty jsi byl rychlejší.
 truhlář pepík
21.07.2021 14:06:39
Chlastá, protože má syna lempla, kterej ve 33 letech u něj pořád bydlí a brečí na zpovednici. :D
A top je, že ty na něj nadáváš a přitom jsi stejná lemra jako on, akorát zatím nepiješ, ale začneš, až ti to dojde.
Bejt tebou hnu zadkem, pomůžu rodičům na baráku a jdu do svého s nějakou babou/chlapem (podle toho na co jsi).

Ale to bych udělal já, já nejsem lempl. Ty jsi obézní párek co jen sedí a nehne prstem, takže těžko ti radit.
Smajlík  Kracek
21.07.2021 13:44:57
Ja sem v hodne podobny situaci jako ty, ale ani nemam prijem.

Bejt tebou, tak bych si zkusil najit podnajem ve spolubydleni, nekde kde bys mel vlastni pokoj. Dobry by bylo bydlet treba s kamarady, ale muzes to zkusit i nekym koho neznas, treba i se studenty, muze se stat, ze narazis na nejaky degeše a pak nezbyde nez se prestehovat, ale je tu i sance, ze narazis na nekoho nekym v pohode. Akorat si budes muset zvyknout delat veci, ktery za tebe nejspis delaj rodice (vareni, uklizeni, prani atd) Tak nejak si okolo sebe vybuduj vlastni kolektiv kamaradu nebo si i najdi pritelkyni a nebudes mit tolik problem se samotou. Rek bych, ze u rodicu te zadny stesti neceka.

Tvoje mama si asi stejnak musi pomoct tak nejak sama, takhle se budete trapit oba dva.

Zkus se nad svoji situaci tak nak zamyslet sam a nespolihej, ze nejaky random lidi na netu to budou resit za tebe, muzou ti poradit i uplnou kravinu (doufam, ze to neni muj pripad :d).
 bivoj1993 Muž29 Kategorie
21.07.2021 13:36:12
leafroller: Ono to tak není, znám lidi, co žijou takhle pasivně a opravdu jim to vyhovuje. Mně takový životní styl naopak přivádí do depresivních stavů. Zvláštní, jak na to lidi různě reagujou.
 aaah
21.07.2021 13:13:37
Jak myslíš. Tenhle pasivní přístup tě zničí, ale podle toho, co píšeš, to tak chceš. Fajn.
Smajlík  leafroller Muž26 Kategorie
21.07.2021 12:53:45
leafroller: Většinu mých zájmů zlikvidoval a znechutil mi covid a nařízení kvůli němu. Ano, můžu být teda zvařený v bytě někde jinde, ale moc mi to nepomůže.
Smajlík  kobe88
21.07.2021 12:45:52
Takže nějaké volnočasové aktivity a normální lidské chování nepřipadá v úvahu? Prostě budeš sedět sám doma zavřený? Proč?
 leafroller Muž26 Kategorie
21.07.2021 12:24:02
leafroller: A s kým bych měl být, pokud bych se odstěhoval? Tak bych byl sám.

aekb: Je to smutné, je to tak, každý děláme chyby, ale je důležitý si ty chyby přiznat a když ovlivňují okolí, tak s nima zkusit něco udělat. A že děti často opakují to, co vidí doma, je bohužel fakt.
Smajlík  kobe88
21.07.2021 12:17:42
Proč bys měl být zavřený sám v bytě?
 leafroller Muž26 Kategorie
21.07.2021 12:14:22
Je zajímavé sledovat, jak skoro každý synek kritizuje svého otce, aby později vrstvil stejné chyby, které už ovšem nevidí.
 aekb
21.07.2021 11:56:00
tokoukám: Ne, on na léčení nikdy nepůjde, protože je přesvědčený o tom, že žádný problém nemá. Trvá to už mnoho let. A i kdyby šel, tak první co udělá je, že si koupí pivo, protože v tom není "žádný" alkohol.

Setkal jsem se s lidma, co s pitím měli problém, ale řešili ho, věděli o tom a chtěli s tím něco udělat, i když to nebylo jednoduchý, přesto se snažili, někdy to nedopadlo, jindy jo.
leafroller: Asi jo, ale nevím v čem by mi pomohlo být zavřený teď někde v bytě úplně sám mezi čtyřma zdma, teď mám aspoň ten pocit, že tu sám nejsem a někdo vedle je. Někdo, koho znám a že nejsem sám. Pak bych měl problém ještě navíc se samotou.
Smajlík  kobe88
21.07.2021 11:42:55
Alkohol je metla lidstva. Ten už zničil a zabil lidí :-(

Je potřeba, abyste se semkli včetně babičky a všichni jako jeden muž ho poslali na léčení do protialkoholní. Příjmy se neztenčí, když stejně nepracuje. Naopak i přes nějaký poplatky za jeho léčbu ušetříte, poněvadž nebude utrácet za alkohol.
 tokoukám
21.07.2021 11:41:01
Na smysl života nemá cenu čekat, smysl musíš svému životu dát ty. A u maminky pod sukní to půjde fakt těžko.
 leafroller Muž26 Kategorie
21.07.2021 11:39:02
Bombudsman: Ano, na tom bude pravda. Uznávám, že jsem teď hodně línej, jak jsem nikdy nebyl a ztratil jsem smysl života a jen živořím, čekám, jestli to čas spraví a osud mi přinese něco novýho. Takže vina je i na mé straně.
 kobe88
21.07.2021 11:32:39
Život se někdy zdá hrozně složitý, ale ve skutečnosti není...

Zní to, že jsi se svým životem nespokojený. Stačí si ale odpovědět "co bys právě teď chtěl dělat" a pak "proč to neděláš". Ty odpovědi jsou většinou hrozně triviální a v největším množství případů za nimi je jen schovaná lenost, která se maskuje za nějakou životní situaci.
 BombudsmanPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk