Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173348, vloženo 21.07.2021 13:26:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem dlouhodobě vyhořelý
Nejradši jen sedím a čumím do stropu, přitom poslouchám smutné písničky a vzpomínám na ní. Do toho kouřím jednu cigaretu za druhou, jsem hruba na 40ti denně. Ani si na to nevydělám a důchodok mám malý, jsem invalid. Těžká deprese mě denně sžírá, žiju u matky v mamahotelu a doma dělám hovno, jen si honím. Matka mě defacto živí. Chodím sice do práce, ale mám exekuce a vezmou mi půlku platu, takže žiju zhruba z 10tisíc na měsíc a 7 z toho prokouřím. Zbytek dávám matce na nájem a žrádlo. Samozřejmě to nestačí, jenže není energie něco změnit. Jsem loser a denně myslím na to, jak se mi uleví až umřu.. Život na pěst. Za své neštěstí viním boha, ale asi je to spíš moje neschopnost. Měl bych se sebou něco dělat, ale na vše seru, utíkají mi roky a já si to uvědomuju a o to víc mě to sžírá, jenže vůle není vůbec na nic. Beru léky, ale ty můj problém neřeší. Poteboval bych vypadnout, ale to nejde.
 gdhg Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.07.2021 22:37:05
"Samozřejmě to nestačí, jenže není energie něco změnit."
S tímto by se dalo něco dělat. Je docela možné že ve svém věku už máš nízkou hladinu testosteronu. Zajdi si k doktorovi na odběr krve a jestli ti vyjde nízká hladina, tak si vydupej tesťák v injekcích. Na rozmezí se nedívej laborky si to hodně podhodnocují. Jeden ze způsobů co ti dost změní život.
Jo a psal si že bereš nějaké antidepresiva tak to zahoď a místo toho tam budeš posílat tesťák.
Smajlík  Badiik123 Muž20 Kategorie
21.07.2021 19:34:14
Přestaň hulit a budeš mít o 7000 víc a jestli to nejde tak si bal cigára sám a aspoň půlku ušetříš.
 LADI Muž41 Kategorie
21.07.2021 14:45:26
Já jsem na tom finančně ještě hůř, nikoho nezajímám. Rodinu, stát, prostě nikoho. Něco se mi stát, těžko najdu vůbec jakékoliv bydlení, které bych si mohla dovolit. Tenhle svět je fajn, ale jen pro lidi, co měli štěstí být úspěšní.
 aaah
21.07.2021 13:42:01
Zkušený: Hm já jsem pořád v tý fázi, kdy mě jiný ženský než bejvalá nepitahují. Ani nevím zda to má cenu si někoho hledat, když nejsem schopný nic cítit k jiné.
 gdhg
21.07.2021 13:39:58
Smutný.
Ale tak sis to zařídil.
Já taky přišel o dlouhodobý vztah.
A tak se z toho neposeru !!
Nepiju, nekouřím, honím ženský a užívám si života...
A daří se.
Do důchodu se chci prošukat !!
Žiju jen jednou !!!
 Zkušený
21.07.2021 13:37:34
Jo to je pravda... Pokoušel jsem se odseknout, ale nikdy u ničeho nevydržím a tak trávím den kouřením a nicneděláním.
 gdhg
21.07.2021 13:35:14
Vzpomínáš na koho vlastně? Na nějakou holku, co ti kdysi ublížila? Pokud ano, tak nechápu, proč se zabýváš minulostí. Co bylo, bylo. :)
No, myslím, že potřebuješ nějakej impuls, aby ses vzchopil. Jenže ten si musíš vytvořit sám a nečekat, až (jestli) se objeví, protože se taky objevit nemusí. Ty ses prostě “zasekl”. :)
 Slečna ze záhrobí Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk