Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173382, vloženo 21.07.2021 19:53:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Líbí se mi soused
Jak vypovídá z nadpisu, líbí se mi chlap, který má byt na stejném patře tak jako my. Mně je 29, jemu 45. Je přesně můj typ. S manželem mě to již nebaví, jsme spolu 8 roků i s chozením a mně to přijde jak celá věčnost. Máme spolu dvouletého syna. Soused je charismatický, pohledný, vysportovaný chlap, ale zase není žádný krasavec, aby se po něm každá otočila. Pokukujeme po sobě už asi rok, flirtujeme, když jdu sama nebo se synem, to, že ho mám potkat mě vždy nabíjí, teď byl nemocný a každý den se stavil pro něco, jakože vaří a došla mu sůl, další den zase potřeboval hrneček mléka, třetí si přišel pro mouku, jen včera pro nic. Asi mě chtěl vyprovokovat k nějaké akci, já se nechytala, tak se na to nejspíš vykašlal.
Jeho manželka je typická pavlačová drbna, mohou být tak stejně staří, mají asi 20letou dceru, která už s nimi nebydlí. Manžel mě nebaví, doma je nuda, stereotyp, šeď. Nejhorší je to, že kdyby soused vyslal nějaký zcela jasný signál, že vím, že bych se s ním určitě ocitla v posteli. Manžel - 37 roků je od rána do večera pryč, pracuje jako manažer, pro rodinu dělá první poslední, vlastně nikdy to mezi námi nebylo úplně žhavé, on mě tenkrát strašně chtěl, já byla mladé ucho, je přitažlivý, ale žádná vášeň tam nebyla, v rodině je sestřenice, která měla permanentní problémy s muži, já to měla denně na očích a ona záviděla, jakého mám hodného přítele, nebaví mě to. Byt je můj, koupili mi jej rodiče, on platí inkaso a vše, peníze mám jen pro sebe a pro syna na oblečení a na jeho potřeby, žiji si jak princezna, ale nebaví mě to, radši bych šla do práce a žila se sousedem.. Asi jsem rozmazlená, že?
 Andyna Žena34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2021 18:16:58
Další příklad, že soužití s ženou není slučitelné se zachováním zdravého rozumu a proč neuznávám manželství.
 Dikobraz
22.07.2021 10:00:13
Shoříš v pekle!
Smajlík  leafroller Muž26 Kategorie
22.07.2021 08:20:11
Máš se dobře, nudíš se tak vymejšlíš bejkárny. Nakonec to dopadne tak že to dotáhneš, provalí se to a z tebe se stane další samoživitelka. Pak budou starosti jak se zaopatřit s dítětem a na podobné pitomosti nebudeš mít čas.
 LADI Muž41 Kategorie
22.07.2021 04:51:18
A co ti brání?

Kurvíš život, sobě, sousedovy, manželovy, sousedově manželce a synovy.

Místo držení huby, konečně otevři pysk a řekni co chceš v životě... nebo zkrátka chcípej 9-tý rok.

S pozdravem Lukáš
 lucas
22.07.2021 01:52:56
Bez nějakého odsuzováni myslím, ze možná kombinace rozmazlenosti a pálení dobreho bydla by tady mohla hrát roli. možná ztráta respektu k tvymu partnerovi, což je skoda, očividně Té miluje a snaží se dělat šťastnou.
Jak pises, ze se nudis, zkus říci manzelovi o sousedovi, který si, když on není doma chodi pro hrnky mouky, mléka a podobné záminky ,)

Kdo vi, zda-li pak až s nim budeš nebude chodit zase někam po patře pro potraviny.
Problém bude v tom, ze mate spolu syna, a syn potřebuje tátu, což ten soused, kterému chybí sůl nikdy nebude ,(
Nejlepší je si promluvit s mužem, co té chybí, ze potřebuješ asi narezat na holou, protože te páli dobre bydlo a potřebuješ srovnat priority. Případně k tomu pribal večer nejakou hracku a sel mu svoji rozjetou fantazii .. a nuda přejde ,)
 SvětluškaNebojsa Žena88 Kategorie
21.07.2021 22:49:44
No a zkousela jsi nekdy delat cukrovou vatu doma ve vane?
To by sis uzila zabavy.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
21.07.2021 21:39:40
Fejk a nebo tě prostě pálí dobré bydlo...
 Trouba
21.07.2021 21:30:13
Buď troll nebo normální ženská :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.07.2021 20:20:39
To správné slovo je blbá... tedy, alespoň v případě, pokud to zkusíš i zrealizovat. Pokud zůstane jen u představ ... tak jsi tak nějak normální...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
21.07.2021 20:04:27
Nn, nejsi rozmazlená. Buď jsi fake, nebo jsi odporná.
 všechno je jinak Žena30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk