Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1173383, vloženo 21.07.2021 20:19:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
problem jsou lidi
někdy se tady objeví dobré téma co se týče školství, vnímám to jako takové záblesky zdravého rozumu

důvod proč funguje školství zejména teda univerzity tak jak fungují je ten, že lidi jsou hloupý a nevadí jim to. Chodí tam jenom pro ten papír, ve většine případů je to nebaví, nadávají na to a až ho mají tak ty pamětné věty "je to za mnou" a pak zapomenout na to.

Pak je problém zase v lidech a to jsou tady někteří co pořád argumentují nesmysly typu hele nezáviď taky bys to chtěl, pak další co tvrdí pomalu do krve že ale ta škola jim něco dala! ale nějak nikdy nedokážou říct co nebo nějak ten proces pojmenovat, proč tam ten člověk šel, co si chtěl odnést, v čem to jeho představy splnilo a v čem ne, prostě se neumějí vyjádřit.

A to je přesne to, studentům je to jedno jim nevadí vůbec že všechno je to jenom memorování a žádná prax. A pak ty řeči že no jo ale škola je jenom škola, to co chceš dělat musíš dělat sám to se nemáš naučit ve škole.
No co je sakra tohle za blbost? :D Takže mám chodit do školy abych tam dělal 90% něčeho co mě vůbec nebaví a nikam to neposouvá a jako bonus to ještě bere čas = lehce zvláštní logika.

A studenti toto podporují protože jim je jedno pomaly co studují, chtějí papír a pak tápou na trhu práce a nevědí co by. Firmy zajímá prax, třeba na IT si vezmu někoho kdo to reálně dělal a ne inženýra z IT co pět let nic nedělal jenom tam seděl a třeba to má jako koníček ty počítače, ale ve výsledku nemá šanci setkat se vším co ten člověk z praxe.

No a chyba je v lidech protože to tolerujete, taky do obchodu když je zboží špatné nebudete chodit, ne? Když ta škola stojí za píču tak tam prostě nejít, a ono jim to dojde když tam budou sedět bez studentů.

Tohle je ta chyba, líní lidé co udělali papír a nezajíma je vůbec nic to ještě totiž obhajují a označují lidi co VŠ nemají za něco míň a závistlivé, ale oni sami jsou nepoužitelní. Je to jak politika, pořád si všichni stěžujou ale nikdo nic neudělá.
 seriousmng Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.07.2021 09:58:26
Podle mě je problém ve složení učiva. A to už od základních škol.
 leafroller Muž26 Kategorie
21.07.2021 23:32:33
Ty zníš jako člověk co nešel na výšku a teď toho lituje. A tomu já rozumím. Já patřím mezi ty lidi co rádi studují na výšce a hodně je to posunulo. Jakožto pragmatický člověk se nebudu stresovat s tím, že bych neměl uplatnění. Stejně je to nakonec o příležitosti. :)
Smajlík  Badiik123 Muž20 Kategorie
21.07.2021 20:55:35
A ty nam tady brecis proc?
 Kvetak
21.07.2021 20:47:39
Problém je ve tvé hlavě
 PředstavenýKlášteraPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk