Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1179982, vloženo 18.10.2021 09:44:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co se sebou?
Potřebovala bych se svěřit. Přes 4 roky už bojuju sama se sebou a se svým psychickým zdravím, svěřila jsem se s tím jen jedné hodně blízké kamarádce, jinak to nikdo neví. Už několikrát jsem chtěla zajít k psychologovi, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala. Na střední jsem pořád chodila za školu, každé ráno zvracela, nenáviděla samu sebe a chtěla jsem umřít. A tak to vlastně pokračuje doteď. Akorát teď jsem na vysoké škole. Ani jsem na vejšku moc nechtěla, spíš jsem chtěla začít pracovat, ale byla jsem donucena rodinou. Myslela jsem si, že mě třeba vejška bude bavit, ale spíš mě to psychicky deptá ještě víc. Asi to není pro každýho. Hlavně mě to fakt nebaví. Ráda bych studium ukončila, ale rodina na mě hrozně tlačí. Vím, že jsem dospělá a můžu si dělat co chci, jenže já jen myslím na to, jak tím všechny okolo zklamu. Nemyslím si, že jsem hloupá. Ale představa, že budu muset být další tři roky někde, kde být nechci, je pro mě hodně demotivující. Je tu možnost přejít na jiný obor, ale upřímně pochybuju, že si tím nějak pomůžu. Moje psychika se k tomu zhoršuje, už není den, kdybych nepřemýšlela nad tím, jak se chci zabít, nevidím nic pozitivního na tom bejt naživu. Nemám ráda samu sebe, nikdy jsem neměla přítele, nemám skoro žádné kamarády, protože jsem asociální introvert. Jsou dny, kdy nejsem ani schopná vstát z postele. Jsem pořád strašně unavená, smutná. Nic mě netěší. Jsem zklamáním svý rodiny, tolik toho pro mě dělají a já ani nejsem schopná se učit. Opravdu upřímně si přeju, abych už tady na tom světě nemusela být. Jenže to by ode mě zase bylo sobecké. Takže se asi budu muset trápit do konce života.
 Aarr Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 01:02:02
https://www.opatruj.se/pece-o-sebe/psychologicka-pece-o-dusevni-zdravi
Smajlík  opatruj se
18.10.2021 18:22:40
Jinak "Už několikrát jsem chtěla zajít k psychologovi, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala." měla bys. Kdybys měla vnitřní krvácení taky půjdeš k doktorovi. Najdi si nějakou psycholožku s kterou si padnete a která je zkušená a vydrž u ní aspoň půl roku. Pojišťovna by měla týdenní návštěvy proplatit pokud to psycholog umožňuje.
 Undertaker Muž22 Kategorie
18.10.2021 10:42:45
Ok, pokud jsou tak úžasní, jak říkáš, jistě si nechají vysvětlit to, co jsi popsala v této zpovědi. Úžasní rodiče podpoří potomka v jakémkoli rozhodnutí a bez ohledu na vlastní představy.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
18.10.2021 10:35:16
Málokdo si uživá vejšky :-) Já sám jsem na ní nechodil a místo toho začal pracovat. Už jsem měl praxi a zkušenosti v dobře placeným a pohodovým oboru, ale kamarádi se vejškou furt ještě prokousávaj. Já jsem na tu vejšku nešel ze stejných důvodů jako ty na ní nechceš chodit, ale měl jsem daleko míň nátlaku z rodiny, i když babička bědovala, a měl jsem solidní alternativní plán. Takže otázkou je.. co bys vlastně místo toho dělala.
 Undertaker Muž22 Kategorie
18.10.2021 10:22:27
To tak není..asi to vyznělo jinak, než jsem myslela. Já mám opravdu úžasné rodiče, rozhodně to není tak, že by mě mučili.
Akorát ode mě možná očekávají víc, než já jim dokážu dát. Za mými psychickými problémy stojí mnoho jiných věcí, o kterých jsem nepsala, ani psát nebudu 😅
 Aarr
18.10.2021 10:11:47
A proč vůbec záleží na tom, jestli zklameš lidi, kteří tě mučí? Není to jedno? Je jasné, že je to hlavně rodina, kdo tě dostává do těchto stavů, takže cesta ven = cesta pryč od rodiny. A rychle.
 leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk