Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180019, vloženo 18.10.2021 20:35:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co s tím?
Zdravím, dlouho jsem přemýšlel, jestli sem mám psát, protože si dokážu živě představit, jak budete reagovat, každopádně nakonec jsem se rozhodl se tu z toho alespoň vypsat, třeba to poůže.

Uprostřed prázdnin jsem si začal psát s jednou holkou. strašně jsme si rozuměli a asi jsme k sobě začali i něco cítit, každopádně jednou jsme se tak bavili a já jí napsal, ať se do mě hlavně nezamilovává, podotýkám, že to bylo v době, kdy mi psala denně bejvalka a já jí do toho nechtěl jednoduše tahat. Jenomže co se nestalo. Když mi po chvilce přestala psát bejvalka, tak jsem si řekl, že už jsem volný a připravený na nový vztah, a tak jsem se chtěl sejít s tou, se kterou jsme si psali v té době už asi 2 měsíce. Stalo se a já u ní byl přes noc. Všechno proběhlo jak mělo, chvilku jsme se líbali a já se do ní zamiloval. Přesto když jsem jí následně vyznal lásku, tak mi řekla, že mě ani neodmítá, ale ani nepřijímá, což se přiznám, že jsem moc nepochopil, jestli jsem ve friendzonu či co. A že jsem jí to řekl, ať se do mě nezamilovává. Nezměnila názor ani když jsem jí to vysvětloval, reagovala celkem chladně a že prý chce čas. Ale dál mi posílala srdíčka a smajlíky se srdíčkama atd. Tak jsem jí napsal, že jsem z toho zmatený, že nevím, na čem jsem a ona mi odpověděla, ať do toho nerýpu.. Tak nevím, co dál.. mám jí moc rád, ale každý den, kdy spolu komunikujeme mě strašně ubíjí a bolí.
 Ztracený Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 12:34:08
A ty si myslíš, že se dá zamilovat na povel? Teď ještě ne, teď ještě ne, a teď!, teď už jo. Když byla šance, tak jsi jí zadupal. Ikdyž jsi reagoval fér s tím, že nemáš vyřešenou minulost. Citově se obrnila. Sama sebe chránila tím, že kdyby se zamilovala, nemusí jí to vyjít a jen by se trápila. Svojí vinou - tys jí nic neslíbil. Naopak, vyložil jsi karty. Potřebuje čas, aby to zase odblokovala.
 Hodislava Žena42 Kategorie
19.10.2021 10:45:51
Inu až přestaneš říkat ženám, co mají nebo nemají dělat, začneš mít úspěch.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
18.10.2021 23:28:11
Jednoduse chce cas, at si muze ujasnit, ze to mas v sobe srovnany a ze to opravdu chces. Nemuzes si brat zensky jak pristaviste a doufat, ze kam priletis tak budou tvym hangarem.

Proste nikam nespechej. Dle myho uz vi co chce. Proste se snaz a dokaz, ze nejses trotl, kterej se bezhlave ridim jen svym citem, aniz by bral ohledy na city toho druhyho.

Nerejpej, bud pozornej a vydrz. Hlavne ze sebe nedelej kosoctverec. Dle myho se ti to v budoucnu vyplati. ;)
Smajlík  The Dark Side Muž42 Kategorie
18.10.2021 21:30:16
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
18.10.2021 20:45:25
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk