Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180041, vloženo 19.10.2021 07:51:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konečně rozumný názor
Jak jsem se tu zmínil už v jedné zpovědi tak potřebuji kontaktovat jednoho svého bývalého spolužáka ze SŠ a něco důležitého s ním probrat a všichni ostatní tam psali komentáře tipu( neotravuj ho,nebuď vlezlý,nemá povinnost se ti ozývat atd) a MD11 jako jediný uživatel napsal normální odpověď a svůj názor(viz můj komentář) a měl se vším 100% pravdu. Je to od něj neslušné,že není schopen odepsat,reagovat,a zavolat zpět. Včera jsem mu večer jak měl po pracovní době zkoušel zavolat a nenapsal ani slovo,ani ho nenapadlo že slušnosti zavolat zpátky když si všiml že má zmeškané hovory,natož napsat nezlob se,dneska se mi to nehodí,ozvu se jindy.
 Highwayman Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 22:32:41
Uz jsi mu zkousel hodit sutr do okna?
 Kvetak
19.10.2021 22:13:15
Nezáleží na názorech lidí ale na tvém vlastním.
 Whoisit Muž96 Kategorie
19.10.2021 21:49:18
Highwayman: A stoupnout k němu před barák si nezkoušel? :D

Je celkem zvláštní, že zmiňuješ, že jste se před měsícem viděli, když minule to bylo několik let :DD To si ho nakonec uhnal k srazu a teď po měsíci ho chceš vidět znova a nebo tahle podstatná nekonzistence poukazuje na to, že je to fake? :D

Teď vážně.. V právu je on. To co psal mistr teoretik, jak již jeho nick napovídá, tak se jedná o teoretickou možnost, kterou ti předkládá, aby ses nad ní zamyslel. Tvoje reakce nejenže porušuje pravidla (vulgární napadání), ale i reflektuje tvojí osobnost. Nedivím se, že ten dotyčný se od tebe drží dál.

A jak jsem psal, tak si dostal velmi nadprůměrný počet reakcí a navíc solidně zpracovaných (počítám do toho i ty přechozí zpovědi) a očividně si tu seš jen pro shodující se názor s tvým, pokud teda netrolíš.

BTW... Mně se nedávno stalo v podstatě skoro to stejný, ale prostě to akceptuju. Ta osoba k tomu má nějaký důvod, který bych si i klidně poslechl, ale si nemyslím, že mám právo to vyžadovat. V životě navíc narazíš ještě na takových lidí, že jeden ti může být jedno.
 Rhapsody of Fire Muž24 Kategorie
19.10.2021 20:21:44
Hele, mně se to stalo.
A chtěl jsem to vědět. A tak jsem napsal. Napsal jsem i podruhé, že bych rád jen vědêl "proč". Odpověď jsem nedostal. Smazal kontakt a žil dál, protože jsem pochopil, že odpověď nedostanu.
 mistrovský teoretik
19.10.2021 19:55:24
Já bejt ten tvůj spolužák a potkat tě někde, tak se na tebe významně povýšeně podívám a řeknu jen "Chmmm". Nebo "Pffff".
A du pryč.
 Osvald
19.10.2021 19:41:22
A kdyby s tebou někdo( komu jsi nic neudělal) bezdůvodně, naprosto bezdůvodně utnul kontakt, přestal se ti ozývat, přitom ještě nedávno jste se spolu normálně bavili a zašli na pivko, tak jak bys reagoval? Ty bys to nechtěl vědět proč se ten dotyčný s tebou nechce bavit a z jakého důvodu??

Měj trochu objektivní názor a podívej se na to taky ze svého úhlu pohledu.
 Highwayman
19.10.2021 19:37:37
Ale jo, divné to je.

Ale má na to právo. Víš, kdo naopak právo nemá? Ty. Právě ty nemáš právo ten kontakt vynucovat.

On se smí přestat ozývat z jakéhokoliv důvodu, dokonce i bez důvodu, a nemusí ti ani nic říkat. A ty to nemáš právo vědět, dokud ti to právo nedá on. Je jeho právo jednat svobodně, nemuset ti říkat to, co nechce, a ty nemáš právo vynucovat, aby on se svého práva vzdal.
 mistr teoretik
19.10.2021 18:47:57
Tak za 1: Vůbec mně nenzáš, natož toho mého bývalého spolužáka a už odsuzuješ a děláš ukvapené závěry?

A za 2: Tobě by to přišlo normální, kdyby se ještě před měsícem s tebou oba bývalí spolužáci a staří známí sešli a zašli na pivko na pokec a najednou po měsíci by se jeden z nich bez vysvětlení odmlčel, přestal se ozývat a reagovat na vzkazy, přitom jsem mu nic neudělal? Jen se ho chtěl zeptat jak se daří, tak jako toho druhého, který narozdíl od něho se mnou nadále udržuje kontakt, ozývá se mi pravidelně, zajímá se o mně.

A to právě nepolknu, když jeden má zájem a druhý ne a bez vysvětlení se mnou utnul veškerý kontakt a komunikaci, což by ten druhý nikdy neudělal.
Byli jsme všichni jedna parta starých známých, pravidelně jsme se scházeli na pokec alespoň 2x do roka, vždy jsme se dobře pobavili, tak stálo mu to za to se takhle odmlčet a vykašlat se nejen na mně, ale i na toho druhého, který s tím nemá nic společného a tím tuplem mu nic neudělal?
 Highwayman
19.10.2021 18:24:49
Jenže ono to trestné je, usilovat o kontakt, o který druhý nestojí. Od jisté doby se tomu říká stalking.

Ne, on ti tu odpověď dát nemusí. Má právo nenalít ti čistého vína a neudělá to právě proto, aby svou svobodu ubránil. A dokud to budeš chtít, nikdy ti tu odpověď nedá, protože kdyby podlehl, souhlasil by s tím, že jeho svoboda patří tobě.

Smiř se s tím, nikdy ti to narovinu neřekne, a tak je to správné. Má na to právo a já jeho svobodu ctím a obdivuji.
 mistr teoretik
19.10.2021 18:15:52
Ty jsi fakt psychicky labilní debil když mi přeješ to nejhorší aby mně dokonce zabil když ho chci kontaktovat. Na tom není nic špatného ani to není trestné kontaktovat bývalého spolužáka. Ty jsi fakt psychicky narušený blázen.
 Highwayman
19.10.2021 18:05:50
mistr teoretik ty sobecký arogantní zmrde!! Ty si si musel.mit hrozné dětství. Psát takové věci tipu:(Kdyby mě chtěl jakkoliv kontaktovat, ignoruju ho, kdyby mě ale oslovil na ulici, dám mu hlavičku, kleknu si na něj a řeknu mu, že jestli mě ještě jednou někdy osloví nebo se na mě podívá, tak ho budu mlátit, dokud neumře)
může jen arogantní ubožák. Měli by tě zavřít do blázince nebo nejlépe do lochu když bys někoho tak dlouho mlátil dokud neumře. Že se nestydíš ty svině!!!
 Highwayman
19.10.2021 17:25:42
Jeden detail: ty potřebuješ jasnou odpověď, ANO nebo NE.

Tak aby bylo jasno, jeho právem je tu odpověď ti nedát. V momentě, kdy ho k tomu otravováním nutíš, pácháš na něm psychické násilí.
On ti tu odpověď možná nedá právě proto, aby ubránil svou svobodu ti ji nedát. Třeba chce zůstat svobodným a nezávislým na tom, co chceš ty, a proto se odmítá podřídit tvé vůli.

Rada na závěr: nepokoušej ho. Co děláš, už stalking je, i když možná ne právně. Když budeš člověka dohánět k šílenství, může se taky stát, že tě nakonec zabije, jen aby se tě zbavil.
Možná si hraješ s ohněm.
 mistr teoretik
19.10.2021 17:20:58
Mám taky jednoho spolužáka ze střední, který mi je z duše protivný.
Kdyby mě chtěl jakkoliv kontaktovat, ignoruju ho, kdyby mě ale oslovil na ulici, dám mu hlavičku, kleknu si na něj a řeknu mu, že jestli mě ještě jednou někdy osloví nebo se na mě podívá, tak ho budu mlátit, dokud neumře.

Třeba má k tobě právě takový vztah. Třeba tě z duše nenávidí, protože jsi třeba násilník nebo stalker nebo jsi mu kdysi hodně ublížil nebo cokoliv. Třeba se snaží dělat, že neexistuješ.
To, že tě ignoruje, není jen otázka neslušnosti, určitě je to otázka nezájmu.
Dej mu prosím nadobro pokoj. Nic s ním vyřešit nepotřebuješ. Žil jsi bez toho celé roky, budeš žít i další, takže ne, nepotřebuješ to probrat. Ty to jen probrat chceš.
Navíc jsi stalker, pokud znáš pracovní režim člověka, který se s tebou nebaví, kterého nepotkáváš a nejsi v jeho sociální bublině, a přesto víš, kdy a jak chodí do práce. Jsi stalker, protože ho pronásleduješ.

Mám kamaráda z bývalé práce, a přestože si občas zajdem na pivo, nikdy nevím, jaké šichty má, protože dokud ho nepronásleduju, vědět to nemůžu, dokud se jeho nebo jiných kolegů nezeptám.

Jen pro info: co s ním vlastně chceš řešit?
 mistr teoretik
19.10.2021 17:15:24
A proč by ti měl psát, že se mu to teď nehodí? On evidentně nechce, abys ho otravoval, a to vůbec, takže se mu to nejspíš nehodí nikdy.
Nemáš právo na odpověď, nemáš právo na reakci, nemáš právo vůbec na nic z jeho strany.

Tak ho přestaň otravovat. Já být jím, zavolám policii a nahlásím tě za stalking a budu doufat, že tě zavřou na doživotí, abych tě už nikdy nemusel potkat ani ignorovat tvé hovory. Chtěl bych, aby ses z mého života naprosto vymazal, aby můj život byl takový, jako by ses nikdy ani nenarodil.

Tak mu to dopřej a vymaž se z jeho života nadobro.
 mistr teoretik
19.10.2021 15:24:43
K druhej polovici tvojej spovede: S takýmto správaním niektorých ľudí v mojom okolí sa stretávam bežne, takže už to považujem za normálny štandard.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
19.10.2021 14:57:15
Nechce se mi moc věřit, že někdo píše již minimálně potřetí zpověď na to stejný, kde v předchozích zpovědích měl velice rozumné argumenty, ale je takový idiot, že ignoruje těch 20 rozumných a namísto toho vyzdvihuje jednoho uživatele, který mu jeho uvažování schvaluje - takže fake.
 Rhapsody of Fire Muž24 Kategorie
19.10.2021 14:53:48
yarda1, Sorayaaa: Vůbec nic nevíte o té situaci, tak laskavě neusďte a neozančujte to za stallking. Jak psal uživatel MD11( jediný normální člověk tady na ZP) tak takové chování je zásadně neslušné, když někdo není schopen ze slušnosti reagovat a napsat jednu jedinou větu tipu( nezlob se, nevychází mi to, ozvi se jindy) takové chování je zásadně neslušné a netolerantní a neříkejte, že i ten nejvíc pracovně vytížený člověk není schopen zvednout telefon a popř reagovat a napsat že se mu to nehodí.

Jak jsem psal v předešlé zpovědi, tak jeden můj kámoš co si hledá novou práci mně požádal zda o někom nevím, tak jsem mu řekl, že ten můj bývalý spolužák pracuje na Úřadě práce, má konexe a pomáhá lidem hledat a vybírat práci dle jejich zájmu, tak mně kámoš požádal, zda bych toho bývalého spolužáka nemohl zkontaktovat a na pár věcí se ho zeptat( že znám jednoho uchazeče, kterého by konkrétní práce zajímala), zda bych mu nemohl někdy večer po pracovní době brknout a zeptat se ho na to.

Tady nejde ale jen o to, že se ho chci na to zeptat, ale že mám prostě zájem s ním po dlouhé době pokecat, zeptat s eho jak se mu daří, jak jako jsem nedávno pokecal po telefonu s druhým bývalým spolužákem ze SŠ( který je více aktivní, několikrát do roka s emi ozve, zavolá, zeptá se jak se mi daří, dokonce i pokaždé reaguje na vzkazy) Prostě chci s ním nadále udržovat kontakt jako s tím druhým, aby se mi ozýval, měl zájem, reagoval na vzkazy, tak jako ten druhý.

Vždycky alespoň 2x do roka si oba na mně udělají ča,s sejdou se se mnou na pokec, akorát mně mrzí, že jeden se více zajímá, je více komunikativní a aktivní a ten druhý skoro vůbec, vlastně téměř vůbec, tak chci kulantně zjistit, proč se chová tak vyhýbavě a nebere si z toho druhého příklad. Oba byli na stejné úrovni, mojí nej kámoši na SŠ, oba si na mně udělají čas a sejdou se na pokec alespoň 2x do roka, tak chci vědět proč jeden se zajímá víc a ten druhý míň.

Nic špatného jsem mu neudělal, tak mám právo vědět, proč se vůči mně chová tak vyhýbavě a neozývá se.

Pokud ale už nemá zájem být se mnou v kontaktu, tak ať mi to řekne na rovinu, nechodí kolem horké kaše a nedělá mrtvého brouka.

Zná mně už hodně dlouho, ví že jsem autista, že potřebuji slyšet jasnou odpověď zda ANO nebo NE, mám záje, nebo nemám zájem, ozvu se nebo neozvu se, protože jsem pak zbytečně nerovzní, když nemám žádnou zpětnou odezvu, to by už mohl vědět za ty roky.
 Highwayman
19.10.2021 10:46:25
Sorayaaa: za stalking by měl být naopak nahlášen autorův spolužák.
 Svitavy a Svitavy
19.10.2021 10:36:01
Mně už připadá jako vrchol neslušnosti to co děláš ty. Aby tě někdo nenahlásil na policii za stalking. Možná ti ten uživatel napsal normální rozhřešení, protože nečetl tvých 100 předchozích témat o tom jak pořád někoho otravuješ.
 Sorayaaa
19.10.2021 10:28:15
Fakt nevěřím, že ho furt krmíte.....asi se nudíte víc než já.
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
19.10.2021 09:53:44
Může být víc důvodů, proč ti nepřijímá hovor a nevolá zpátky nebo neodpovídá na serepesku.
Podle toho co píšeš, asi ten důvod bude, že tě považuje za votravu votravnýho a nechce s tebou komunikovat. Taky se mohlo stát, že mu ten mobil někdo čórnul, mobil mu přestal fungovat, někomu ho daroval a ten obdarovaný nebere čísla co mu nic neříkají (ano, taky jsem to zažil, že jsem volal jedné známé z jiného mobilu, ona to nezvedla, když jsem jí pak volal ze svého, tak to zvedla, protože mne měla v seznamu těch co jejich volání přijímá).

Jak dlouho je co jsi tomu spolužákovi volal a on to zvedl? Ptal jsem se v týmobajlárně, co se stane s mobilním číslem co ho vlastník mobilu přestane používat. Prý když vlastník přestane platit, mobilní číslo se zablokuje a po nějaké době se přidělí někomu jinému - taky jsem zažil, že jsem volal potomkovi, ale měl jsem číslo ještě na jeho starý mobil co mu před časem někdo čórnul a ozval se mi někdo úplně jiný.

BTW: Co tak důležitého jsi s ním chtěl probrat?
Buď je problém v tvém spolužákovi nebo v tobě. Nebo v samotném mobilu.
Smajlík  yarda1
19.10.2021 09:29:01
propiskaa: to si nějak spletla, tuhle zpověď nezaložil ten schovávající se debil. Tuhle zpověď založil ten člověk, jehož spolužák je debil.
 Svitavy a Svitavy
19.10.2021 09:20:21
to nema vyznam...
spise si najdi nejakeho doktora, to ti pomuze vic, nez zp.
 propiskaa
19.10.2021 08:01:22
Má pravdu. I nejvíce pracovně vytížený člověk by měl slušně odpovědět a napsat jednu větu(nezlob se,nehodí se mi to,ozvu se jindy) takové chronické neodpovídače co jsou nevychovaní nemám rád) Jak napsal MD11 když my 2 jsme si nic špatného neudělali,tak mám právo vědět proč dělá bezdůvodně mrtvého brouka.
 Highwayman
19.10.2021 07:51:45
Komentáře uživatele MD11:se teda nestačím divit, co tu lidi píšou. To je samý "To ty něco chceš, on nemá žádnou povinnost ti odpovídat atd." No jasně, že nemá povinnost, ale co takhle nějaká obyčejná slušnost, říká to někomu něco? Obzvlášť vzhledem ke kamarádovi/známému by slušné a čestné jednání mělo být snad norma. Všichni tu autorovi vyčítáte, jak je sebestředný a že se svět netočí kolem něj, ale je to spíš obráceně - to ten jeho bývalý spolužák je očividně tak namyšlený a zahleděný do sebe, že má pocit, že se nemusí obtěžovat s nějakým odpovídáním, protože přece "nemá čas/nechce se mu".
A proč by dotyčného mělo vůbec obtěžovat, že mu autor napíše? I kdyby neměl čas tu záležitost s prací řešit, stačí prostě napsat "Promiň, s tím ti teď nemůžu pomoct" nebo "Ozvi se zítra/pozítří/za týden."
Samozřejmě neznám detaily tohohle příběhu a nevím, jaké jsou vztahy mezi zúčastněnými, ale poznávám v tom určité vzorce chování a z vlastní zkušenosti můžu říct, že tito "chroničtí neodpovídači" jsou povětšinou zamindrákovaní jedinci, kteří si potřebují honit ego na tom, jak jsou nedostupní - jako pitomí puberťáci. Vyrovnaní a vyzrálí lidé tohle nedělají.

Tudíž pro autora: Tvůj exspolužák je zřejmě nevychovaný člověk. Může být sice vytížený, ale aby v dnešní době (kdy každý co 10 minut kontroluje hovadiny na Fb, Ig..) někdo hrál divadlo, že nemůže 2 dny odepsat na zprávu, tak to je k smíchu. Na tvém místě bych mu prostě zavolal, případně za ním zašel osobně a jasně se ho zeptal na to, co potřebuješ. Jestli s tím bude mít problém, tak ať se třeba po*ere, pokud jste si nic neudělali, nemá žádný důvod, aby se takhle choval a jestliže on nemá povinnost ti odpovídat, tak ty máš zase právo vědět, co má za problém.
 HighwaymanPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk