Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180044, vloženo 19.10.2021 10:04:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problém s mámou
Ahoj,
Máma má teď těžké období, stres v práci a hádky s rodinou. Snažím se jí to ulehčit, pomáhám s domácími pracemi, dobře se učím, myslím že nedělám žádné problémy. Ona si ale na mně pořád vylívá zlost, říká mi samé bolestné a urážlivé věci, třeba že lituje že mě má, že chtěla jinou dceru, že jsem zlá osoba a nediví se že nemám kamarády, že někoho jako já nikdo nemůže mít rád.. Minulý týden u nás na návštěvě byla sestřenice a máma jí přede mnou řekla, že chtěla mít dceru jako ji a neví čím si zasloužila, že se jí narodilo tohle (myslela tím na mě). Taky o mně několikrát prohlásila že jsem psychopatka a že by mě měli zavřít do blázince. Chápu že má máma těžké období, dřív taková nebyla (i když je pravda, že mě často srovnávala s jinými dětmi, ale neříkala takové bolestné věci), ale už to trvá několik měsíců a já už to nezvládám. Jsem na tom psychicky opravdu špatně a cítím se úplně zoufalá a otupělá. Chtěla bych od mámy odejít a žít s tátou, který žije v jiném městě. Na druhou stranu jí nechci vrazit kudlu do zad, nechci ji nechat samotnou. Bojím se, že bych pak opravdu byla zlý člověk.
Co si o tom myslíte? Myslíte, že mám právo odejít k tátovi? Asi se hroutím z blbostí, ale bohužel to opravdu už nezvládám.
 LittleMouse Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 20:00:04
Až lidi pochopí, že rodina není nic extra a když tě potápí, nemusíš mít žádný strach snížit takový kontakt, bude na světě krásně.
Buď si s ní promluv, ignoruj ji jak ti radil D7LA. Anebo se domluv s tátou. Držím palce, s rodinnou to někdy není lehké.
Smajlík  Modra Bota
19.10.2021 14:22:39
Tohle je hodně o komunikaci v rámci rodiny. Můžeš mámě zkusit navrhnout, že si od sebe potřebujete odpočinout a že k tátovi půjdeš třeba na půl roku. Pokud mezi rodiči probíhá nějaká komunikace, můžeš o pomoc požádat i tátu, který by se s mámou mohl dohodnout na nějaké formě střídavé péče, atd. Vím i o pár náctiletých, kteří po dohodě s rodiči žijí v některé formě sdíleného bydlení, u svého partnera atd. V případě, že bys nezvládala, umí v tomhle pomoci i linka důvěry (tel 116 111). .Je ale potřeba domyslet i další věci jako třeba dojíždění do školy - budeš to zvládat?
Smajlík  Montex
19.10.2021 13:39:23
Zachraň se.
Smajlík  timtim2
19.10.2021 12:30:47
Musí to být strašný, když ti tohle vlastní rodič řekne. Ale když víš, že na tom sama teď není moc psychicky dobře, zkus to začít vytěsňovat, nereagovat na to a ingorovat to.

Pokud máš možnost jít k taťkovi, kde máš jistotu, že by ses tam cítila lépe, určitě toho využij. S mamkou se přeci můžeš stýkat i potom nebo se k ní znovu nastěhovat, až se věci uklidní.
Smajlík  D7LA
19.10.2021 11:17:05
Potápí* :D
 Undertaker Muž22 Kategorie
19.10.2021 11:13:04
Je opravdu zajímavý jak obrovskou moc mají matky nad dcerami. Pochopil bych, kdyby se její loď potápěla a tys u ní zůstala abys jí podporovala a držela ji nad vodou. Druhá věc ale je, když se její loď potápí a ona při tom aktivně potopuje tu tvojí. A ty FURT zvažuješ to, jestli pokud by ses nepotopila s ní, byla bys ty ta zlá :-) Já myslím, že už teď si udělala cos mohla
 Undertaker Muž22 Kategorie
19.10.2021 11:03:07
Způsobuje ti na oko bezdúvodnou (i když pod povrchem to nějaký podvědomý důvod má) a dlouhodobě emocionální bolest, z postavení dospělého člověka, který moc dobře ví nejenom jakou moc má rodič nad dítětem, ale matka nad dcerou. Vztah mezi matkou a dcerou je ten nejsilnější a to je důvod toho, že furt stále spekuluješ nad tím, jestli od ní odejít k tátovi nebo zůstat, a toho že její absolutně destruktivní a odporný chování vůči vlastní dceři toleruješ. Ty stojíš před velmi náročnou životní výzvou. Buď budeš silná a přiznáš si, že tvá matka je zlý, narušený a destruktivní člověk, a odejdeš od ní pro dobro vás obou a předevšim tebe, anebo zůstaneš slabá a ovládaná mocí kterou nad tebou tvá vlastní matka má a necháš se dále ničit. Nedivil bych se, kdyby ses rozhodla pro tu druhou možnost protože ti je jen 16... ale je to jen otázka času. Důvěřuj mi ale, že nejlepší pro vás obě je to, abys od ní odešla.
 Undertaker Muž22 Kategorie
19.10.2021 10:34:54
Pokud je všecko pravda, zníš rozumně. Morální právo odejít k tátovi máš, podle paragrafů nevím. Předpokládám, že by tě otec vítal s otevřenou náručí, a že bys u něj nespadla z deště pod okap. Matka ovšem může trpět nějakou nemocí nebo přechodem, a měla by být řádně vyšetřená. Jestli je jenom zlá, ať ti zbytečně netečou nervy, asi ji o své pravdě nepřesvědčíš.
 Teremtete
19.10.2021 10:22:18
Potřetí?
Smajlík  leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk