Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180045, vloženo 19.10.2021 10:07:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sebevražedné myšlenky
Zdravím vás
Letos jsem se vyučil a začal jsem pracovat a od té doby to semnou jde z kopce. Můj problém je v tom že neustále myslím na sebevraždu protože mě vůbec nic nebaví. Ve škole jsem si aspon mohl s někým povídat ale od té doby co pracuji jsem pořád sám nemám se vůbec komu svěřit práce mě vůbec nebaví chodí tam semnou skoro samý důchodci takže je to děs. Můj život vypadá tak že jen spím a cvičím. Minulý týden jsem šel do Lidlu a viděl jsem tam už věci na vánoce a doslova jsem se toho lekl mám zase strašný pocit z toho jak budu zase trávit vánoce sám v depresi. Napadlo mě že bych před vánocemi vypadl alespon na půl roku do Irska a tak jsme odpověděl na jeden inzerát ale asi to nevyjde kvůli zdravotnímu stavu. Příští měsíc jdu za psycholožkou ale pochybuji že mi to pomůže. V životě se mi ted nestala žádná tragédie nebo tak peníze jsou taky jen prostě mě štve dnešní generace všichni jenom sedí doma a nikomu se nic nechce nikdo nikam nechodí nikoho nic nezajímá je mi z toho do pláče. Prostě mě tohle už dál nebaví chtěl bych to změnit ale najít ty správné lidi se mi prostě nedaří a nedaří
 Anonym E-MAIL: pppmartin@email.cz  Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 22:45:53
Že jsem byl blízko smrti možná taky znamená, že jsem měl myšlenky na smrt?

Smrt nemá smysl, nejdi jí naproti, a to říkám jako někdo, kdo jí doslova líbal zadek.

Lidé mají jen jednu jedinou šanci, nejsi spokojen se svým životem? A cožpak na tom ve výsledku záleží? Smrt čeká všechny lidi. A tak ti dám radu, nejdi smrti naproti, nemá to smysl.

Co má smysl a co udělat můžeš, je změnit svůj život. Neříkám, že se na tomto světě má každý spokojeně a šťastně, to ne ani to nelze. Ale tu šanci, se tak mít ti nikdo nebere. A to je na tvém životě to nejlepší, ty máš tu šanci, stejně jako každý. A když si uvědomíš, že na vše máš jen jeden pokus, třeba přestaneš mít strach prostě něco ve svém životě změnit.

Zkus to. Změň práci, seber se a jdi do ciziny, možná čím šílenější, možná tím lepší. Nikdy totiž nevíš, co ti život přinese. To dobré, nebo to špatné. Je tam, venku. Ale když půjdeš smrti naproti, tu šanci nedostaneš.

Tak to zvaž. Šanci máš jen jednu.
 Whoisit Muž96 Kategorie
19.10.2021 20:41:14
Montex - ja chodím cvičit jen ve fitku všichni maj sluchátka a nikdo si moc ostatních nevšímá a změnit práci nemůžu protože nikde neberou a když berou tak bych to tam nezvládl
 Anonym
19.10.2021 19:30:46
Ani nevíš jak ti rozumím.. Teda až na tu sebevraždu..
Smajlík  Terka
19.10.2021 14:25:13
Co nějaké mimopracovní zájmy, koníčky? Co změna pracovního kolektivu, změna práce na něco co tě bude bavit?
 Montex
19.10.2021 13:37:25
pipu, a ty jsi to viděl? Kde?
Smajlík  leafroller Muž73 Kategorie
19.10.2021 13:29:43
Varuji tě! Samovrahové jednou po své smrti do takové úrovně bytí, že kdybys to viděl, věděl, zažil, nechtěl bys tam být ani vteřinu. Sebevražda je to nejhorší, co člověk zde může udělat. Kdepak, před sebou neutečeš.
 pipu
19.10.2021 12:25:35
Aby byla sezení s psychologem k něčemu, musíš docházet minimálně alespoň jednou za těch 14 dní. Pouhé jedno sezení s psychologem za měsíc a déle ti fakt nepomůže, na to sis odpověděl sám.

Možná by ti teď prospěla hospitalizace nebo stacionář, kde bys měl taky příležitost dát se do kupy, ujasnit si, co od života vlastně chceš a navázat nová přátelství.
 FENG
19.10.2021 11:32:23
Riešim rovnaký problém. Keď sa nudím až moc, idem aspoň pokecať do blízkej krčmy. Starí pivopiči tam tiež chodia z nudy.
 Anonym489
19.10.2021 11:05:22
Ne, sebevražda je špatná možnost. To teprve budeš potom litovat, jak jsi promarnil život.

Najdi ten pravý smysl života.
 Positive plus Muž Kategorie
19.10.2021 10:22:27
ja si vzdycky rikam, ze je skoda, kdyz nekdo odejte jen tak. Pritom ma spoustu prilezitosti jak se aspon tim odchodem proslavit.
Muzes se treba upalit za klima nebo jinou hovadinu, udelat si bojovku jako brejvik a pod. O tech lidech se aspon pak mluvi, ale o nule co skoci pod vlak tak max na nadrazi jak jsou vsichni nas...
 vychcanecek
19.10.2021 10:22:25
Udělej co uznáš za vhodný, podle mě dlouhodobě nešťastný život stojí za prd, pak je lepší to utnout a netrápit se. Existuje spoustu rychlých a bezbolestných sebevražd.
Smajlík  Branibor69
19.10.2021 10:21:55
Tak sebevražda je jistě možnost, i když pochybuji, že by ti to nějak pomohlo. Každopádně zkusit to můžeš. Já bych ti spíš předepsal pravidelný pobyt s kamarády.
 leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk