Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180049, vloženo 19.10.2021 11:09:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Psychická proměna
Muže se člověk psychicky proměnit? Měla jsem hezké dětství do chvíle než si našla matka jiného chlapa, rodiče se rozvedli, táta zemřel a matka se potom jen vdávala a rozváděla. Měla jsem dost vnitřních bojů a traumat, která mě hlavně v pubertě vůbec nedala prostor k rozvíjení vlastní osobnosti. Stávala jsem se obětí šikany, stahovala se mezi podobné lidi z rozvrácených rodin se spousty problémů. Potom jsem měla malinko štěstí a vydělávání financí mi zvedlo trochu sebevědomí, jakmile jsem měla pocit, že se daří a začala si to užívat naprosto vždycky jsem narazila na lidi, kteří budili dobrý dojem, dostali mě do průseru. Msta milence přes policii, nebo msta expartnera přes veškeré okolí, velmi cílená snaha mě ničit. Já si na svoje ex prostě jen vykašlala, ani v dobrém, ani ve zlém, už jsem je nechtěla vidět. Když mám pocit, že mě někdo využíval, zneužíval a podrazil, ověřím si ho a takové lidi smažu ze svého života. Jenže jejich zhrzenost a mstivost, která trvala hodně dlouho a já si musela až paranoidně chránit své soukromí odstartovala návrat problému z puberty. Absolutní pokles sebevědomí, nezájem o cokoli, negaci a pesimismus, pochybnosti o sobě ve všech ohledech a odkládání povinností. Navíc z důvodu nedůvěry ukončení kontaktů se všemi, kteří i po našem rozchodu měli kontakt s mým ex, což vzhledem k jeho vlezlé a kontaktní povaze byla naprostá většina mých přátel.
Nyní několik let po této poslední životní etapě si uvědomuji ztracený čas, ušlé finance a znehodnocení úspor, jak apatií, tak nutností všechno skrývat. Stále častěji se probudím s pocitem, který se ukázal velmi přínosný v obchodní sféře a to je tvrdost vůči lidem, kteří něco prodávají při vyjednávání ceny.
Najednou mám pocit, že mě něco baví a bohužel cítím i určitý pocit chuti se alespoň trochu pomstít, připravit těm, kteří mi škodili cíleně a vědomě podobné prožitky. Muže se člověk přetvořit sám ve zlo, které mu škodilo a stát se jeho nástrojem? Brát to jako zábavu? Ještě dodám k tomu prodeji, že když jsem byla v období úplného vyčerpání a rezignace, vetřel se mi do přízně člověk, který mě naprosto tvrdě a bez zábran okradl způsobem, že se to po právní stránce jeví jen jako mé nešťastné rozhodnutí. Z toho plyne asi ta potřeba teď výhodně nakupovat bez ohledu na prodávajícího.
 TváMartha Žena38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2021 16:53:14
Obal se hodně těsně jen těmi, které máš ráda. Mstít se je výsada slabochů, je to plýtvání energií a drahým časem.
 fakfejs
19.10.2021 15:41:47
Taky jestli se nechystáš mstít se i neutrálním lidem, to by bylo asi snazší, padouši nejsou tak snadná kořist, že?
Doufám, že budeš mít v životě kolem sebe dobré, pracovité, milující lidí kterým budeš moci plně důvěřovat. Taky by se mi to líbilo.
 uiop
19.10.2021 15:20:20
A je všechno čistá pravda? Proč ti vadí když se někdo schází s tvými ex? To vypadá na ...
 uiop
19.10.2021 13:12:43
A nechceš mít vlastní rodinu, uzavřít se mezi lidmi kterým důvěřuješ, tzn. rodinou, dětmi, manželem, kamarádkami, a přestat řešit kompetetivní svět vně a nechat to na ostatních? Tvoje psychika to nenese dobře. Korporátní svět a samostatnost do tebe vtěsnaly stres, silnou potřebu stále analyticky uvažovat nad financemi a paranoiu z zneuživačných úmyslů ostatních
 Undertaker Muž22 Kategorie
19.10.2021 11:21:30
Pomsta ti nepomůže. Můžeš to klidně zkusit, ale zaměřovat se na něco tak negativního ti prostě prospět nemůže.
 leafroller Muž73 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk