Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180083, vloženo 19.10.2021 22:13:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde si najít kámoše s podobnými zájmy?
Ahoj, ve 30ceti sem dosel k tomu ze se nějak serou vztahy v přátelství.

Kámoška se do mě zabouchla já vztah nechtěl a pak najednou přestala mít zájem. Jeden kámoš se nechal svoji ženou ukecat že když sem očkovanej sem nebezpečnej pro jejich malý dítě. Další kámoš zas začal bejt hrozně nespolehlivej, urazel mě před ostatníma a pak říkal že to je normální v hospodě.. nevím asi sem trochu na jiný úrovni než se bavit tím že někoho ponižuju... Pár přátel mi zbylo moc času ale nemají buďto bydlí daleko a nebo mají časově náročnou práci. Přijde mi škoda bejt tak sám, zabavit se umím mám různý záliby a práce mě baví ale občas zajít na pivo nebo něco podniknout by bylo super.

Baví mě počítace zivim se jak it specialista, dále motorky auta příroda a různý další věci, řekl bych že sem docela komunikativní typ, rád pomáhám druhým.

Co udělat abych zvýšil šanci že se seznámím s někým fajn kdo by měl podobný zájmy a taky stal o to poznat někoho novýho?
 essoRimmer Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.10.2021 13:50:51
Co pozvat někoho z práce na pivko např.? Nebo hraj online hry tam si taky najdeš dost kámošů. :)
 SoudceFranta
19.10.2021 22:28:08
Jestli děláš do IT, tak asi i hraješ hry ne? Ve tvým věku spousta chábrů hraje Escape From Tarkov nebo CSko, najdi si partu se kterou budeš hrát a mezi hrama si povídej o autech (ty snad zajímají každého chlapa, i toho co auto nemá) a pak si domluvte sraz někde ne?
Smajlík  Nguyenoslav Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk