Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180084, vloženo 19.10.2021 23:11:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Něco na příteli mě děsí
Dva měsíce mám svého prvního přítele. Je pozorný, hodný, chytrý, skromný, upřímný a celkově sympaťák. O pár let starší než já a nejsem jeho první holka ani jediná která by o něj měla zájem. Má hodně kamarádů a přijde mi, že ho lidi mají rádi. Líbí se mi i vzhledově, byl mi sympatický už na první pohled a myslím, že už se pomalu začínám zamilovávat. Ale na příteli jsou některé věci, které mě tak trochu děsí. Někdy to třeba bývá výraz jeho tváře, nebo jedna věta nebo slovo v úplně normální konverzaci.. Úplné maličkosti. Často ani nedovedu zdůvodnit, co mi na tom přesně vadí nebo přijde divného, mám prostě pocit, že se mě má intuice před ním snaží varovat. Pak se stává, že ten den už k němu jakoby nic necítím a potřebuju si na něj znovu zvyknout. Je to divné, ale je to můj první vztah, takže ho nemůžu s nikým srovnávat. Říkám si, že je přítel možná prostě jen autentičtější než většina lidí a až ho budu znát lépe, už z něj takové pocity mít nebudu. Ale nikdy jsem tento pocit neměla u žádného kamaráda ani známého, o to děsivější mi to přijde. Zažili jste někdo z vás něco podobného?
 Krteček2 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.10.2021 12:54:49
Jeho druhé já občas na tebe vykoukne a pak se schová.
Smajlík  timtim2
20.10.2021 12:27:17
Pokud se v jeho přítomnosti citíš nesvá a intuice tě chce před něčím varovat, ale nevíš před čím, prostě máš z něho takovej špatnej pocit tak od něj běž pryč dokud to jde! Intuice nikdy nelže nebo aspoň se často nemýlí! Skonči to s ním, uděláš dobrou věc. Každopádně jestli se i přesto rozhodneš být s ním nadále - buď podezíravá, buď skeptická a hlavně - buď opatrná! Časem se určitě vybarví, člověk se nedokáže přetvařovat ve vztahu věčně a až potom konečně zjistíš co je doopravdy zač.
Smajlík  SoudceFranta
20.10.2021 09:44:52
Intuice NELŽE!!
 fimisek
20.10.2021 01:55:51
“Úplné maličkosti.”
Příklad?

“ pocit, že se mě má intuice před ním snaží varovat”
Před čím? Jedna bývalka, manipulativní patologická lhářka, libující si ve vyvážené poloze ublížené oběti, taky chodila a vyprávěla lidem ze svého okolí, že má ze mě strach protože mám za sebou nekonfekční divokou minulost a vraha v očích (ačkoliv jsem/bych na ženu nikdy nevztáhl ruku, natož na tu mou).
 Odpočinek Muž52 Kategorie
20.10.2021 00:36:33
Něco velmi podobného bylo v jednom dílu seriálu Krajní meze. Tam to ale nedopadlo moc dobře.

Dej tomu čas a uvidíš. Dokud nebudeš mít něco jiného, tak je to příliš v rovině tušení. Třeba je to jen tvůj nezvyk. Nebo může mít jen nějaký tik.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.10.2021 00:04:48
Nevím, jaká věta, jaké slovo, jaké výrazy, proč... nevím, co jsi zažila v minulosti, zda jsi byla ve škole šikanovaná, doma týraná, zda ti to může něco připomínat volnou asociací. Zda tě to děsí z důvodu vyloženě hrůzy z té osoby ve smyslu "zla" nebo spíš nějaké "neschopnosti" a "slabosti".

Absolutně nemám, co na tak nekonkrétní zpověď odpovědět. A neodpoví ti nikdo, maximálně si bude projektovat něco vlastního. Nauč se pojmenovat a pochopit svoje pocity, je to důležité. Pak si pravděpodobně odpovíš sama - a když ne, najde se někdo, kdo na základě lepšího pocitu bude schopný.
 Waste of Life Muž24 Kategorie
19.10.2021 23:39:20
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 q-lol-q Muž38 Kategorie
19.10.2021 23:34:07
Měla bys jeho projevy umět pojmenovat, případně porovnat s tvou představou.
 Teremtete
19.10.2021 23:28:41
Já to mám obráceně. Na velké části lidí, se kterými přijdu přes den do kontaktu, mě neděsí jedna věta nebo slovo. A po zbytek konverzace se mi strachy ježí vlasy na hlavě.

Takže jsi na tom ještě docela dobře.
Smajlík  MGM88 Muž33 Kategorie
19.10.2021 23:25:31
Jsi nezrala, ale to se casem zlepsi.
 Kvetak
19.10.2021 23:21:22
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk