Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180102, vloženo 20.10.2021 11:36:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak na tom jsem
Já nevím, proč sem vlastně píšu...
Tak prostě mám toho nápadníka, už si píšeme skoro dva týdny... Zdá se asi dobrý podle toho, co píše... Ale zdá se mi na něm něco divného, co nedokážu nějak identifikovat... Já nevím, nejsem si ničím jistá. Nepozval mě na to rande. Teda pozval mě tak napůl :-D Minulý čtvrtek mi to jako napsal, domluvili jsme se, kde, jako napůl cesty. A tak jsem fakt počítala s tím víkendem a on mě pak nepozval pořádně, že bychom se domluvili, kdy... Ale asi má zájem... Já si fakt nejsem jistá.
Taky už jsem 3 týdny nemocná od té doby, co jsem psala zpověď o tom. Ale nemám Covid, byla jsem na testu, který pak v práci ani nechtěli vidět :-D Je to přes 3 týdny, to už bych měla být dávno zdravá, teoreticky bych neměla být nakažlivá. Jinak se cítím celkově dobře, jenom mě trochu škrábe v krku a smrkám. No, mám pořád hodně žlutý hlen, to je špatné. Takže když mě pozve na rande, nebo když mě třeba někdo nový pozve na rande, mám jít? Nechci ho třeba nakazit. Ale nechci vypadat, že se jenom vymlouvám a nechci jít na to rande, mohlo by to vypadat jako výmluva, kdyby mě pozval.
Jinak je mi teď psychicky hrozně zle a všechno kolem mi ještě přidává. Nemám už sílu žít. Proč? Vlastně mě drží to, že furt doufám. Co když umřu a ON by mi den potom napsal? Ale to jsem si říkala včera, před týdnem, před měsícem... A není tady... Nebyl tady včera, proč by měl přijít zítra... A přitom vím, že je to otázka času a místa, aby mě našel, že někde je, jenom se najít, jenže je to dlouho, s každým dnem ztrácím naději, je mi hůř a hůř... To můžu žít v marné naději třeba několik let? To mě děsí... Proč to neukončit rovnou, proč zbytečně trpět... Vždyť je jenom samota a bolest... A může přijít třeba za 10 minut a může se to všechno změnit a být dobré... Ale co když ne... Jo, je mi fakt hodně zle psychicky.
 Diamond vampire E-MAIL:   Žena27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.10.2021 16:48:37
> nevím, jestli si kupovat nový inzerát, když si s někým píšu

Můžeš a nemusíš, z toho co píšeš to vypadá že jsi zoufalá, tak si ten inzerát kup, je potřeba zvýšit své šance že ano.. a když ten s kým si dopisuješ inzerát uvidí tak ho to jen namotivuje k vyšší aktivitě.
 wdc Muž36 Kategorie
20.10.2021 21:19:22
No jestli tě pozve na rande tak bůh s nim...
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
20.10.2021 15:37:59
wdc: No, škoda by to byla jenom kdyby mě tak ON ztratil... Ale jestli ho stejně nemám najít, tak není důvod žít... O co bych přišla? O víc samoty a bolesti?
Když já nevím, jestli si kupovat nový inzerát, když si s někým píšu :-/
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 15:37:04
Není líbání na první rande jaksi pubertální představa? No, ještě tak nadrženců, co ti chtějí kromě polibku i sundavat kalhotky.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
20.10.2021 15:35:37
Proč by bylo škoda umřít?
Máš v sobě velký potenciál, jsi drahocenná stejně jako další lidé, můžeš svůj život alespoň trochu naplnit tím že budeš prospěšná pro druhé, i kdyby to měly být drobnosti. A buď dál aktivní v inzerci. Příliš se netrap, mysli na něco jiného, myšlení můžeš ovládat.
 wdc Muž36 Kategorie
20.10.2021 15:26:05
Otázečka: No jo... Tak nemusíme, ale byla by to škoda...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 15:24:42
A to se vážně musíte na prvním rande objímat a líbat? Myslím, že první rande jde udělat i bez těchto aspektů, takže by ses na svou nemoc neměla vymlouvat. Ostatně když budeš s randem moc dlouho čekat, tak ti všechno zavřou skrz situaci s COVIDEM (nevíš, jak se čísla horší a chystají se další opatření?) a vy si dáte tak maximálně rande v -5°C někde v lesíku.
 Otázečka
20.10.2021 15:12:29
wdc: Čeho škoda? Samoty a bolesti? Nemám komu chybět... Nemám pro koho žít...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 15:09:44
> umřít rovnou a ušetřit si trápení?
ne, to by bylo škoda

> on mě pozve, já na to, že jsem ale nemocná a on mi nebude věřit a bude si myslet, že je to výmluva...

Tak nečekej až tě pozve ale řekni že by ses ráda sešla, ale že teď jsi po nemoci
vždyť je to normální toto říci, a pokud bude mít pochybnosti, tak s tím asi nic neuděláš, to by byl jeho problém.
 wdc Muž36 Kategorie
20.10.2021 15:06:24
Undertaker: Tak děti fakt nechci, přes to nejde vlak. Tak mně jako nevadí, kdyby byl stejně starý, trochu starší. Jako s tím věkem je to vyloženě hlavně o vzhledu. Kdyby vypadal jak agent Reid, ať je klidně starší... Ale to je málo typů jak agent Reid, že jsou pěkní i ve 40...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 15:04:05
Diamond vampire

Být tebou bych se zkusil nejdřív zamilovat do někoho kdo stoprocentně nesplňuje tvoje podmínky. Třeba bys nakonec zjistila, že jsi šťastná s někým, kdo je starší a kdo s tebou chce mít děti, a že ty tvoje podmínky byly jenom nějaký fantomový ideály
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 15:03:36
Nadržený panic: Tak to by mi bylo líto, abych na tom rande nedostala ani pusu :-D Tak chtěla bych se líbat, kdyby to bylo dobré.

dobrá voda: Neví. Já bych mu to řekla, kdyby mě pozval. Jenže mám obavu, že on mě pozve, já na to, že jsem ale nemocná a on mi nebude věřit a bude si myslet, že je to výmluva...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 15:01:10
Izumi Miyako: Kdyby se mi fyzicky líbil a nebyl moc starý, tak bych ho brala, do 5 let třeba. Ale tam je to pak o tom vzhledu. Ale třeba takový agent Reid z Myšlenek zločince je hezký i tak ve 40, tolik mu musí asi být v těch posledních řadách... Ale to je málo těch typů, co jsou pěkní i v takovém věku...

Undertaker: Tak musím najít toho 1 z 1000. Jo, sázím na to svůj život, nic jiného nemám. Tak to mi trochu připomnělo ve Squid Game, jak se jich většina vrátila... Vsadili svůj život, protože jinak je nečekalo NIC dobrého, proto se vrátili, že jinak neměli šanci, smysl. Já jsem ve stejné situaci, vsázím svůj život, protože jinak NIC nemám než tu naději, nemám důvod žít.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:59:52
Diamond vampire: na prvním rande se přece nelíbá. Maximálně obejmutí a u toho nevadí, že máš v krku hlen. Do příštího rande (zpravidla 3. až 4.), kdy už může dojít na nějaké líbání budeš zdravá jako rybička. Popřípadě můžeš kloktat vincentkou, pít zázvorové čaje a hlavně jíst mnoho česneku a pálivých jídel, které z tebe záškodného bacila vyženou.
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
20.10.2021 14:57:50
Já být tvým nápadníkem, taky tě teď nepozvu na rande nebo přinejmenším váhám. Nejsi doléčená a je jedno, že to není covid. Předpokládám, že o té nemoci nápadník ví.
Vzpomeň si, jak si tvrdě prosazovala u manžela nošení roušky. A po tom novém klukovi bys chtěla, aby byl tolerantnější?

A že se ti na něm něco nezdá, to mě nepřekvapuje. Zdá se, že po rozvodu vzrostly a zpřísnily se tvé nároky na nového partnera. Máš tolik striktních požadavků...
Aby byl jako tvá mužská kopie a neměl chyby minulého manžela, nevím, jestli je vůbec možné.
 dobrá voda
20.10.2021 14:56:46
Nadržený panic: No právě nekouřím. Normálně má být čirý hlen. Čím žlutější a dokonce zelenější je, tím horší... Taky bývá žlutý u virové infekce a zelený spíš u bakteriální... Já jsem fakt asi nemocná... Ale tak s tím přeci nemůžu jít na rande, když se tam můžeme objímat a líbat...
Ale tak nemám se na to radši vysrat, umřít rovnou a ušetřit si trápení?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:56:23
Diamond vampire

Hrubým odhadem 95% chlapů chce mít někdy děti, 95% není na starší z dlouhodobýho hlediska. Z těch zbylých 2.5% ještě vyškrtáš kluky, co tě fyzicky nepřitahují, mají autismus, schizofrenii, co jsou šílený, s kterými si prostě povahou neklapneš, a zbyde ti tak 1 kluk z 1000, možná i méně, těžko říct. Pointou je, že pokud takový existuje, ještě se on musí zamilovat do tebe a konstilace hvězd musí být na správným místě. Vsadila bys sama na sebe, že ti to klapne třeba sto tisíc? Jenže ty na to vsázíš svůj život
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 14:56:17
DV: Co kdyby se našel někdo, kdo tvoje podmínky splňuje, ale byl by starší než ty. Vadilo by to, kdyby jinak měl s tebou ve všem 100% shodu?
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
20.10.2021 14:55:38
Ideální partner neexistuje. Jde jen o to, v kolika věcech jsi schopná se přizpůsobit ty a v kolika budeš ochotná hledat kompromisy. Pokud v ničem (současný stav), pak budeš hledat do smrti.
Máš obrovské množství přesně specifikovaných požadavků, přitom velká část z nich je druhořadá. Copak bys pro svou vysněnou lásku nebyla schopná se třeba přestěhovat, změnit práci, naučit se vstávat ráno, nebydlet v bytě, nedělat HO... Jsou to všechno pro tebe tak důležité věci, že bys je nebyla schopná obětovat pro to všechno ostatní, co ti může vztah dát? Když je pro tebe ten vztah tolik životně důležitý.
Myslím si, že kdybys své požadavky omezila jen na pro tebe skutečně důležité věci, ve kterých nemůžeš ustoupit (děti, věk, vzhled..) a v ostatních byla ochotná hledat kompromisy, tak bys měla daleko větší šanci potkat toho pravého.
 HKLM
20.10.2021 14:54:31
Diamond vampire: kouříš? Žlutej kemr je většinou příčinou kouření. Doporučuji přestat.
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
20.10.2021 14:47:55
Undertaker: Ne, já vydělávám, já nás klidně oba uživím, najdu bydlení... Ale jde o to, že je to i o něm... Jak bude utrácet moje peníze, jak bude chtít jezdit na dovolenou a trávit čas celkově... Záleží to všechno na něm... Já jako klidně všechno zařídím, ale jde o něj, když s ním chci trávit 100% času...
Tak buď ho najdu, nebo umřu, no.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:44:09
Usedlá skoro třicítka po rozvodu s milionem požadavků... holka vidím tvoje šance dost bledě. Kluci na které cílíš mají dost jiné požadavky na partnerku.
 kamínek
20.10.2021 14:42:40
Promiň, ale zní to strašně nerealisticky a nepravděpodobně.
Kdybych si mohl vsadit, tak si vsadím na to, že budeš s takovými podmínkami do konce života sama, než že bys někoho takovýho našla a klaplo by vám to. Nemyslím to zlomyslně ale upřímně.
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 14:39:48
Diamond vampire

Takže cílovka pro tebe je mladší kluk, který je na starší, kterému by nevadilo, že máš za sebou tři roky manželství, který je maskulinní ve smyslu, že určí, kde budete bydlet, jak budete trávit čas, a je schopný vás oba z většiny finančně zajistit, zároveň tě miluje, rozumite si, a je ti loajální a nevadí mu, že nikdy nechceš děti?
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 14:35:39
Undertaker: Já nechci NIKDY děti. Ne, "nesmířím" se s někým, koho bych nemilovala... Vždyť na něm záleží VŠECHNO, jak budu šťastná, jak budu bydlet, peníze, jak budu trávit čas... VŠECHNO. Nemůžu se smířit s někým špatným, když on má být středobodem mého vesmíru...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:26:20
Diamond vampire

Hele já se ti snažím poradit na základě mého chápání reality. Ty hledáš někoho, kdo by tě bral takovou jaký jsi, s tvými problémy, a kdo by ti byl loajální a měl tě rád a vzájemně jste si mohli naplňovat svoje potřeby. Na tom není nic špatnýho, tak to má asi každý. Akorát ty máš smůlu, že hledáš někoho mladšího a jsi holka a že tvoje cílovka je dost omezená demografie. Kluk, co je na starší, kterýmu by nevadilo, že jsi byla 3 roky v manželství, a co by ti byl loajální, vyspělý, dále naplňoval nějaké tvoje očekávání z hlediska inteligence a vzájemnýho pozorumnění. Řeknu ti narovinu, že si myslím, že neexistuje takový kluk který by ti byl 100% loajální. Ale možná takový kluci mezi námi jsou. Já nevím. Každý koho znám z mých kamarádů je spíš na mladší nebo na svou věkovou kategorii, a pokud by mohli mít vztah se starší, tak jen na sexuální rovině. Zkrátka tvoje cílovka je strašně malý procento mužský demografie. Zkrátka statisticky je nepravděpodobný, že takovýho kluka najdeš, ale možný je všechno. Chceš mít někdy děti? Jestli ano, tak začni dělat kompromisy a smiř se s někým, kdo tvé představy naplňuje jen zčásti a pro koho bys byla objektem romantickýho zájmu. Tohle nakonec ve středních letech dělá skoro každá žena.
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 14:11:38
Yxos: Tak nejradši bych byla, aby měl JENOM mě. Ale tak nezakazovala bych mu jít třeba jednou za měsíc někam s kamarády. Tady jde o to, že já nechci někoho měnit a něco mu zakazovat. Já hledám někoho, kdo ty kamarády ideálně prostě nemá.

Undertaker: ON existuje. Já taková jsem, takže ON existuje.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:09:32
wdc: Taky už čekám 10 let... Jako dávám tomu tak do konce roku...

Prostě tak: Já nebudu někomu dávat svoje tělo jen tak s tím, že to nějak dopadne...

Undertaker: Musím ho najít. Nevím, jestli si už nekoupit nový inzerát...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 14:09:25
Takže by ti vadilo třea kdyby měl nějaký kamarádky nebo kamarády? Musí mít jenom tebe, bavit se jenom s tebou a nikam by bez tebe nesměl?
 Yxos
20.10.2021 14:04:36
Seš duševně nemocná, najdi si psychiatrickou pomoc. Je ti 27, ale hlavou seš tak vyšinutá 13cka.
Smajlík  Militantní*konzerva
20.10.2021 14:04:34
Rýpal Obecný

Ale takovouhle "absolutní víru" že je partner dokonalý a nikdy tě neopustí a tudiš nemít žádný strach z opuštění může mít jenom dítě nebo max puberťačka co ještě před rokem koukala čtyři hodiny denně po škole na Disney kanál. DV byla 3 roky v manželství a je jí 28, tak přece musí chápat, že žádný takový neexistuje
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 13:57:16
Podnětné myšlenky od Pyrrolidin a Undertaker

Jinak stačí se toho dotyčného zeptat jestli je možné se sejít když jsi po nemoci atd.

Další věc, psala jsi tím stylem že čekáš že ten Tvůj princ přijede velmi brzy. Ale podle mě to může trvat i roky (než přijede ten pravý), a to není snad důvod se vzdát. Máš také nějaké rodiče, práci atd.

Ke zdraví pomáhá zdravá strava a pohyb.
 wdc Muž36 Kategorie
20.10.2021 13:49:56
ty prostě máš ultra komplex.Já bych asi nedokázal být v situaci kdy jako ženská můžu mít sexu plno a pak se to nějak třeba vyvine ale ty prostě chceš mladýho zajíca co tě bude píchat ale až po svadbě.
Taková iluze..Můžeš si za to sama
 Prostě tak
20.10.2021 13:41:16
Undetaker, dodatek:
Právě to absolutní víra v aktuální představu ti vysvětlí, proč během vztahu necítí strach - v její představě je ON dokonalý a neopustí ji. Silné narušení té představy by pak vedlo buď k pocitu zrady nebo ztráty smyslu a depresi.
 Rýpal Obecný
20.10.2021 13:37:07
Diamond vampire

Tak ok, asi jsem se teda netrefil :-) Teda ti přeju, aby ti to vyšlo...

Chápej, že moje domněnka vychází z toho, že se na toho budoucího tolik soustředíš a každá tvoje zpověď je o tom princovi co tě zachrání z černoty. Potom dělám závěr, že když vsázíš na tenhle budoucí vztah všechny svoje žetony, tak se pak budeš soustředit se na všechno, co by ten vztah mohlo zbořit, bát se, a budeš se tím pádem vlastním chováním "střílet do vlastní nohy", jak to tak někdy bývá
Smajlík  Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 13:35:53
Undertaker:
Dík za rozšíření znalostí. Myslím, že pokud tu chceš stanovovat diagnózu, tak o tohle bys ji měl rozšířit.

Diamond Vampire:
"Stejně se to vyřeší tím, že najdu toho pravého" - Nevyřeší. Podívej, jestli má tvoje touha nezdravý základ, tak se to jejím naplněním nevyřeší. Stejně jako když ti praskne trubka, tak to nevyřešíš tím, že kolem praskliny obmotáš kus hadru. Musíš se rozhodnout, jestli chceš, aby ti bylo líp - a cesta k tomu bude náročná- nebo chceš hledat kus hadru na obmotávání svých emočních prasklých trubek - a být zase nešťastná hned jak hadr moc nasákne.
 Rýpal Obecný
20.10.2021 13:33:19
Nadržený panic: V Brně. Teď si vymysleli, že musíme občas do práce... Tak jsme byla na testu a nakonec ho ani teda nepotřebuju, tak aspoň tak, že můžu do té práce bez testu. A vím, že nemám Covid :-D
Ale já mám ten hlen fakt žlutý, to je špatné. To bych neměla ani na rande chodit... Možná je dobře, že mě pak nepozval, protože by to fakt mohlo znít jako výmluva s tou nemocí...
Ale třeba tady ten nápadník není ten pravý... Ale prostě zrovna, jak mi napsal, tak mi zmizel ten inzerát tady na Zpovědnici, tak možná je to znamení... Ale fakt si nejsem jistá... Už přemýšlím, jestli si koupit nový inzerát...
A nemám radši umřít? Už nebude bolest...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 13:28:05
1. kde pracuješ?
2. i kdyby si měla covid, tak je to v pohodě. Infekční již nejsi.
3. opatrně se jej zeptej, jestli to rande platí.
4. takovými myšlenkami se vůbec nezaobírej. Uvidíš, že tě má rád a budete mít krásný vztah.
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
20.10.2021 13:26:29
Undertaker: Tak byla jsem 3 roky vdaná a než se to začalo tak kazit, tak jsem fakt nežila ve strachu, že mě opustí... Tak prostě to mám ověřené, že mě to fakt naplní... Jak jsem byla s Honzíčkem, taky jsem byla šťastná a ani mě nenapadlo, že by mě mohl opustit... To fakt ne... Když ho najdu, tak budu šťastná, to vím.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 13:23:53
"Stejně se to vyřeší tím, že najdu toho pravého..."

To, že se tvoje mysl tak moc upíná na myšlence, že tě jednou od negativních emocí a samoty vysvobodí ten jeden, znamená, že podstata tvý existence a naplnění všech tvých potřeb závisí na tom, že se ten princ na bílým koni zjeví. Jenže jakmile se ukáže někdo, kdo se pro tebe stane tím rytířem, a kdo se ti začně věnovat a najednou se tvůj svět rozzáří, zdá se mi nepravděpodobný, že bys nepřešla do módu konstantního strachu a úzkostí z toho, že toho rytíře, který tě zachránil z toho všeho, ztratíš anebo že tě opustí a ty se vrátíš zpátky do tý černoty. Takže ti moc nevěřím když říkáš, že bys neměla konstatní strach z toho, že tě opustí, už jenom protože "toho jednoho" tolik vyhledáváš a je to pro tvou existenci a štěstí tak neskutečně důležitý
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 13:15:48
Pyrrolidin: To bych ho ale musela mít... Myslíš, že já na něj nemyslím? Vždyť on se taky trápí, že já sám... Já ho taky chci zachránit...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 13:10:53
Rýpal Obecný

To nemá nic společnýho s touhle poruchou. U ní jde o to, jak se chováš k ostatním lidem a primárně k partnerovi/potenciálnímu partnerovi, a taky trochu o tom jaký máš vztah k sobě. To co popisuješ ty je typická vlastnost každýho člověka do nějaký míry, spíš spojená s IQ - schopnosti skepticismu, sebereflexe a nízký inklinace k deziluzím. Ale to se této poruchy vůbec netýká.
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 13:09:37
Přijde mi, že je to spíš o tom myslet na toho druhého. Že tě těší, když je spokojený a v dobré náladě. Ne že k tomu primárně přistupuješ tak, že jdeš do vztahu, aby bylo líp tobě. To je sobecké. Neříkám, že je špatné myslet na sebe, to vůbec, ale v tom případě se zase zaměřuješ na sebe, místo toho, aby nastoupil ten prožitek blízkosti s další bytostí, což vytváří ten specifický pocit vztahového, společného štěstí, pocit ne-samoty...
 Pyrrolidin
20.10.2021 13:05:16
Undertaker: Ale já když už s někým jsem, tak jako nežiju ve strachu, že mě opustí. A ono je přeci stejně jedno, čím to je. Stejně se to vyřeší tím, že najdu toho pravého... Já neumím být šťastná sama a je jedno proč. Řešení je najít toho pravého manžela, ať je to způsobené čímkoliv...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 13:03:52
Undertaker: Hele a to, že se člověk citově upíná víc na vlastní představy, iluze a přání než na skutečné jevy, to je součástí této poruchy, nějaká spešl varianta, nebo další jev, se kterým se to míchá?
 Rýpal Obecný
20.10.2021 12:55:48
Možná se budeš divit, když ti řeknu, že na spektru týhle poruchy je 25-30% všech lidí
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 12:49:58
Diamond vampire

znaky úzkostně ambivalentní vazby (typ C) ":

Nízké sebevědomí, nízká soběstačnost a časté vyhledávání souhlasu s vlastními činy u ostatních, silný strach z odmítnutí, častá žárlivost, špatná dovednost zvládat krizové mezilidské konflikty, špatná schopnost regulovat vlastní emoce, ve vztazích vysoká závislost na partnerovi a konstantní strach z opuštění partnerem, silný strach ze samoty, prioritizování potřeb ostatních nad vlastními, excesivní trápení se.

Tahle porucha vzniká, když tě v brzkém dětství, do 4-6 let, opustí jeden z rodičů, a když vůči tobě má vlastní matka ambivalentí přístup. Tzn. zobecněně, v jednu chvíli na tebe absolutně kašle a v druhou si tě všímá.

Možná se pletu, ale tvoje zpovědi na mě působí dost dojmem úzkostně ambivalentí vazby, ale třeba to není tvůj problém a jde o něco jinýho. Ale zkus se nad tím víc do hloubky zamyslet předtím než to odhrneš jako možný zdroj tvých potíží
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 12:37:57
Pyrrolidin: Že jsem celá, že mám tu druhou půlku. Že mám s kým sdílet ten život...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:36:58
Diamond vampire: A dokážeš to i nějak vysvětlit? Proč potřebuješ toho jednoho člověka jenom pro sebe? Co tam nastane za změnu, že pak dokážeš být šťastná?
 Pyrrolidin
20.10.2021 12:36:49
Undertaker: Právě že když jsem s někým byla, tak jsem byla prostě šťastná, to jsem se nebála, že mě opustí... Naplnilo mě to... Jako fakt mi to dalo tu iluzi štěstí...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:32:57
Pyrrolidin: Já ne. Já bez NĚJ nemám nic než samotu a bolest.
Vlastně si myslím, že HO hledám celý život, i když jsem nevěděla, co hledám... Já třeba jako dítě už jsem se vždycky pověsila na jednu kamarádku a nikdo jiný mě nezajímal, a pak jsme se pohádaly, že ta kamarádka měla i jiné kamarádky... Vždycky jsem chtěla mít prostě toho JEDNOHO člověka jenom pro sebe... Akorát jsem nevěděla, že to má být jako manžel, tak v dětství jsme to hledala v těch kamarádkách. Ale bylo to ve mně vždycky, i když jsem tomu nerozuměla...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:32:26
Jsi nemocná, ale psychicky. Máš "Úzkostně ambivalentní vazbu (typ C) ". Je to naprosto jasný z tvých zpovědí. Dokud budeš mít tuhle poruchu bude pro tebe nesmírně náročný žít, protože jakmile budeš ve vztahu, budeš se neustále trápit tím, že tě dotyčný nechce a opustí, a když nebudeš ve vztahu, trapít se budeš tím, že nemáš na koho se silně vázat. Dokud se z toho nevyléčíš u specializovanýho terapeuta na citové vazby tak tyhle stavy budeš mít donekonečna. Taky se z toho dá vyléčit přes dlouhodobý několikaletý vztah kde tě bude partner utěšovat a klidnit, ale to je docela nerealistický očekávání od obyčejnýho člověka.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Teorie_citov%C3%A9_vazby
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 12:29:59
Diamond vampire: A myslíš, že hned od porodu jsi byla nešťastná, protože tam nebyl ON? Chci tím říct, jestli si fakt myslíš, že člověk jako tvor nezná základní spokojenost i bez partnera.
 Pyrrolidin
20.10.2021 12:28:27
Odporník odporný: Tak kde jsou? Proč nejsem zavalená zprávami od nich?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:27:38
Pyrrolidin: Bez něj není nic než samota a bolest. Ta šťastnější stránka se ukáže, až když přijde ON. Nebo když mám iluzi toho, že třeba už přišel...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:27:29
Tak v podobné situaci je dnes u nás 80 % mladších mužů, někteří nemají ani tu šanci
 Odporník odporný
20.10.2021 12:26:06
A fakt to nejde jinak, než takhle brečet? Mám tím na mysli, jestli na toho svého pravého nemůžeš čekat i z té své šťastnější stránky své povahy...
 Pyrrolidin
20.10.2021 12:21:48
Já se taky furt z toho nemůžu dostat. Taky žlutá až zelená rýma, kašel, horečky. I přes ATB už měsíc se mě to drží jako klíště.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
20.10.2021 12:20:45
Co takhle zbytečně nečekat a zkusit něco sama? Velká část zdroje tvýho trápení je v tvojí hrdosti, že nedokážeš udělat první krok ty, jelikož mi přijde, že si myslíš, že jenom kluk by měl dělat první krok a jestli neudělá tak budu sama. Spolkni svojí hrdost a pozvi ho na rande ty! Když si tak rozumíte a bavíte se tak tím nic nezkazíš a třeba ho tím i "rozšoupeš", aby byl činný i on a potom už se to rozjede a budete spolu.
Stačí přestat čekat a spoléhat se na někoho jinýho!
Smajlík  SoudceFranta
20.10.2021 12:10:17
Sorayaaa: Každá vteřina bez něj je ztracená... Přežívám zbytečně... Ztracený čas... Včera bylo pozdě, tak jak nemám spěchat... Třeba mám umřít, stejně nemám pro koho žít... Proč se to tak bojím udělat? Nepřišel doteď, tak proč by přišel třeba den potom, co umřu?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
20.10.2021 12:05:02
DV, nespěchej, jestli to má být, tak to bude. Uzdrav se, ono to, že se ti to tak táhne může být i psychikou. Vem si nějakou knížku a začti se do příběhu někoho jiného. Máš moc silný fokus sama na sebe a to není dobrý. Jsme jenom mravenci ve velkým mraveništi. Každej si něco vláčíme sebou, tvůj individuální osud není pupek světa, žiješ v blahobytu. Já jsem vždycky klientům, kteří se moc hrabali sami v sobě, měli moc velký ego, doporučovala, ať jdou někam na chvíli dobrovolničit. Neprospívá ti vůbec ani ten homeoffice. Potápíš se v tom čím dál víc. A máš málo fyzické aktivity, celkově blbě pro psychiku.
 Sorayaaa
20.10.2021 11:44:42
Vypadá to tak, že nechceš být sama se sebou a myslíš, že ten vztah s tvým princem bude spása. To není dobrý, taková naivita. To je taky důvov, proč je rozvodovost zde dosahuje 50%.
 pipuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk