Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180114, vloženo 20.10.2021 15:56:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
panicové musí mít smůlu
Jinak se tomu nedá rozumět.Když chce a nikdo ho nechce musí to být zákonitá smůla a nebo totální asocialita.Jak tomu rozumíte vy?Mě to přijde zvláštní.
 Jinak to nechápu Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.10.2021 13:00:50
Je to pravda! To je prostě taková nepředstavitelná smůla že by jinej nevěřil. Celej život narážím na samé podivíny jako jsem sám a většinou i horší. Kámoši nic moc a na holku můžu rovnou zapomenout + introverse, asocialita. Holky to mají snažší, kluci za nima chodí sami. Vím že mám problém, ale to je jenom část té velké smůly, okolí také hraje svoji roli.
 singlemen Muž35 Kategorie
21.10.2021 17:13:22
Podle mě nízké sebevědomí, introverze, asocialita či jakákoliv kombinace toho všeho. Velice pěkný příklad vidím v sobě - neumím se seznamovat (a nemyslím jen v rámci partnerských vztahů), všichni moji kamarádi a ex začali oni, jakákoliv moje snaha zahájit komunikaci vždy selhala. (A i s přáteli je to těžké - když se zajímám jak je, co řeší a tak, odsekávají a zcela zjevně se se mnou nechtějí bavit. Musím *vždy* počkat, až oni sami budou chtít - potom jako vrba funguji zřejmě dobře.)

Donedávna jsem se snažil chodit do společnosti, především v rámci podobných zájmů, ale prostě mi to nejde. (Teď už na to kašlu, lidi mě stejně nenávidí, protože nejsem očkovaný, takže jsem teď vrahem babiček a dědečků, či jak se to dnes říká.)

Jedno meme říká: jak si introvert nachází kamarády? Zalíbí se nějakému extrovertovi a ten si jej adoptuje. A mazlíčci jsou taky kamarádi.

To je za mě dost přesné - panic nejsem jenom a pouze proto, že jsem se zalíbil jisté extrovertce a zrovna jsem tou dobou měl období „holky mě nezajímají,“ takže projev nezájmu vzala jako výzvu k překonání. Samozřejmě se po deseti letech rozešla, protože se v životě posunula, ale já zůstal mentálně zaseklý na nějakých dvaceti, takže jí to nemohu vyčítat ¯_(ツ)_/¯.

Takže ve výsledku nesouhlasím se zakládáním "klubů utlačovaných paniců," problém je v nás, ne "tam venku." Stížnosti "holky mají rády jen hajzly" podle mě není na místě - protože holky letí na sebevědomí a to prostě hajzům nechybí, to je celé. Naopak "klub pro trénování zdravého sebevědomí a komunikace" by nejspíš byl na místě, ale asi nemám moc co kecat, když jsem v průběhu posledního lockdownu svoje dlouho a těžko nabyté sebevědomí jaksi neudržel. Asi nestálo za nic :D.
 Igorito
21.10.2021 14:22:38
Těžko říct, kde je příčina. S panictvím jsem měl taky problém. Přitom jsem byl docela hezoun, suverén ve společnosti. Holky se kolem mne celkem točily, ale chtěly mě mít jen jako kamaráda. Úspěchy sklízeli ti neholení, nemytí a celkem primitivní. Tak se v tom vyznej.
 Beduin1234 Muž52 Kategorie
21.10.2021 09:17:11
Kde není poptávka není ani nabídka. Otázkou zůstává jestli je lepší založit svaz, kde a) by byly snahy přijít o panictví anebo kde b) by se zůstalo v celibátu navždy. Víc by mě to samozřejmě táhlo do svazu a), ale pokud by byla dobrá společnost, tak ani účast ve svazu b) by mi nevadil.
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
21.10.2021 08:48:17
Nejlepší na tom všem je, že přijít o nějaké panictví i jako muž nemusí být vůbec nějak nepřekonatelná věc. Jsou holky které jsou taky zoufalé, alkohol může pomoct atd. Zase když má někdo metr šedesát, deformovaný obličej, nějakou vážnou vrozenou vadu s komunikací inteligencí atd tak jasné, dostal karty do života s kterýma asi nemá jak vyhrát. Jen když už má muž dostatečné kvality, skutečně šťastný bude s ženskou která ho bude opravdu přitahovat. Ta co mu bude věrná, protože ji bude až do smrti dost dobrý. Jenže to už aby byl člověk superman
 Kolemjdoucíí
20.10.2021 21:06:58
Jojo, jak píše Teta - je to naše vina - ženy nedobrovolně panicové nejsou...
 Odporník odporný
20.10.2021 20:42:35
Teta Dana: jsi hloupá nebo navedená? To, že někdo je panic, a někdo ne, je přece naprosto evidentní důkaz toho, že chyba je na straně toho, kdo není panic.
 Svitavy a Svitavy
20.10.2021 20:41:00
Spíš než smůla je příčina v tom, že něco dělají špatně. Těch důvodů může být víc, nejčastěji to podle mě bývá nedostatek sebevědomí a uzavřenost (je téměř pravidlem, že panicové nemají žádný okruh kamarádů, a přitom právě prostřednictvím přátel a známých se vztahy navazují nejsnadněji, není to tak násilné a nepřirozené jako seznamky nebo oslovování cizích holek na ulici.

Co mě ale dostává - jak většina těchto paniců hází vinu na vnější okolnosti. A pak že se mužské myšlení řídí logikou :))
Já už jsem to tu psala, ale to je jako kdybych ze svého drogového problému v nedávné minulosti obviňovala zlé okolí. Naštěstí mám zbytky sebereflexe a musím uznat, že jsem si tento problém přivodila jen a jen sama.

Ale né, místní panická podmnožina uživatelů bude dál nadávat na hypergamii, krasavečky, zkažené ženské a jejich prohnilá těla a duše, dnešní dobu, konzumní společnost, dostupnost Internetu...
 Teta Dana
20.10.2021 17:41:19
Zákony na vztahovém trhu hovoří jasně.
Smajlík  Bílý heteromuž 0
20.10.2021 17:19:58
@Svitavy a Svitavy

Koukám, že nejsem jediný koho irituje absence mezery za interpunkčním znaménkem.
 TenMajkl Muž31 Kategorie
20.10.2021 16:50:44
Chybí ti mezery po tečkách a otaznících. Chybí ti čárky. Máš tam "mě" místo "mně".
 Svitavy a Svitavy
20.10.2021 16:41:03
PanicJeBozsky:
A protestovat se bude před budovou Unie atraktivních dívek, co?
https://videacesky.cz/video/the-onion-unie-atraktivnich-divek

Jinak když mi bylo 19, tak jsem se tak zabouchl do jedné ve vážném vztahu, že jsem jsem víc než rok neměl o jinou zájem. Nevím, jestli něco takového počítáš do "zákonité smůly", ale dokážu si představit, že kvůli přílišné vybíravosti apod. někdo zůstává panicem i výrazně dýl, než je průměr. (Ostatně 19 + víc než rok je taky výrazně dýl než průměr XD )
 Rýpal Obecný
20.10.2021 16:28:37
Jakožto panicové bychom měli vytvořit klub nebo “organizaci utlačovaných a diskriminovaných paniců” dělali bychom protesty jako dělají všemožní zelení, feministky a minority, jako rabovači z BLM asi úplně ne, utvoříme rovnoprávnou organizaci za zájmy a cíle paniců, neboli kluků a mužů co to v životě nemají lehké!

Tato zpráva mi přišla jako natolik skvělý nápad že to dám do samostatné zpovědi
Smajlík  PanicJeBozsky
20.10.2021 16:14:34
Mně přijde že to panictví je normálně nakažlivé, jsem panic a citím se být větším čím víc čtu ty zpovědi o panictví tady
 TakyPanicFakt
20.10.2021 16:11:36
Hurá, hlavní téma zpovědnice je zpět. Už těch diskuzí o volbách apod. bylo dost
Smajlík  Odporník odpornýPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk