Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180119, vloženo 20.10.2021 17:40:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Věříte v UFO?
Do nedávna jsem na UFO nevěřil. Moc jsem se o to téma nezajímal... Kruhy v obilí? To bylo již "debunknutý". Amatérský záběry létajících kruhových objektů? Počítačový animace. Kdyby UFO existovalo, tak bychom měli víc empirických důkazů. Očité svědectví? Prostě se někdo zhulil, nebo byl na houbičkách, LSD atd. či má schizofrenii a pak se mu zdálo, že ho unáší UFO a operuje mu ledviny, aby už tolik nechlastal, nebo je to prostě jedinec co má deziluze.

Jenže nedávno jsem se dozvěděl o místu jménem Skynwalker Ranch, který za sebou má docela bizarní a věrohodný ufo příběhy. Od roku 1999 v té lokaci probíhají vědecký výzkumy a mají za sebou řadu zaznamenaných anomálií včetně záběrů. Pak je tu oficiální zpráva Pentagonu, že tyto neznámé létající objekty existují, jejich podstata létání se vymiká se našemu chápání fyziky a spousty příslušníků airforce je již zaznamenalo. Pak jsou tu příbehy lidí jako je Travis Walton, s kterým jeho další 4 přátelé v roce 1975 uviděli v lese po směně v noci ohně, přijeli to zkontrolovat, a tam na palouku levitovalo velký ufo. Travis Waltona pak vylezl z auta a unesli ho. Policie potom obviňovala jeho 4 přátelé, kteří tomu únosu byli svědky. Že lžou, že ho zavraždili a tělo ukryli v lese. Detektor lži ani u jednoho nezaznamenal výkyby. Pět dní na to se Walton objevil u asfaltky bez jakýhokoliv znaku fyzickýho zranění, jako třeba jizvy z toho, že byl 5 dní ztracený v lese, byl jenom psychicky vyčerpaný. Potom to vypnutí deseti atomových raket v roce 1969 v Maelstormu, kde všichni vojáci na základně vypovídají o tom, že viděli ufo. Dál tuny 411 příběhů zmizelých lidí, kteří se po zmizení objeví po několika měsících mrtvý v absurdních místěch bez jakýchkoliv stop toho, jak se tam dostali. Nebo to dvouletý dítě, který přes noc přošlo 20 kilometrů zasněženou hornatou krajinou, a když ho našli, bylo furt naživu.

Je toho prostě tolik, že si říkám, že na tom všem asi něco je. Že UFO asi existuje. Co nebo kdo to je, co chtějí, proč tu jsou? Tak jsem si řekl, že pokud někdo kdo chodí na Zpovědnici patří mezi entity z jiného světa anebo dimenze a neobjasnil nám tady pozemským, vo co de? Nebo dostal jsem se do sítí těch UFO příběhů tak moc, že jsem se stal věřícím, a je to celý jenom konstrukt lidský fantazie
 Undertaker Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.10.2021 15:06:44
Ufoni a jejich létající talíře můžou existovat. Vesmír je neprozkoumaný a ani Elon Musk nemá tolik dolarů, aby se pustil do hlubin tajemna.
 npv
21.10.2021 14:51:33
A co když UFO nepochází z jiné planety, ale jsou to návštěvníci z budoucnosti?
 Cestovatel
21.10.2021 14:06:57
Prosimtě, proč se s tim fanatikem vůbec bavíš? Je vtipný, jak lidi, co maj svojí zkostnatělou představu o chování vesmíru ("je to takle a nesmí to bejt jinak"), považujou každýho za "věřícího"... Dokonce podle nich se nesmí ani přemejšlet o tom, že by věci mohly bejt jinak. Jediný, co se smí, je rovnou to "dokázat".
Smajlík  Tukan
21.10.2021 12:31:40
Ale dostals mě :-)
 Undertaker Muž22 Kategorie
21.10.2021 12:28:50
Ten nadpis nijak neimplikuje jestli já sám věřím. Je to jenom otázka. Víra je tedy špatně použité slovo, víra v pravděpodobnost ale nezní dobře, takže nevím, jaký slovo jsem místo toho měl použit
 Undertaker Muž22 Kategorie
21.10.2021 00:37:24
Undertaker - svůj článek jsi správně nadepsal "Věříte v ufo?" A sám sis odpověděl, cituji: "dostal jsem se do sítí těch UFO příběhů tak moc, že jsem se stal věřícím, a je to celý jenom konstrukt lidský fantazie".

Takže jsem se ani nemusel namáhat. Sám ses sebe zeptal a sám sis odpověděl.
Smajlík  asi tak nějak
21.10.2021 00:02:24
asi tak nějak

Ty se mě snažíš vyprovokovat tím, že mi cpeš do pusy vlastní víru v to co já tvrdím, zatímco tvrdím něco jinýho. Argumentuješ s někým jinym, ne se mnou, tak to pak asi nemá cenu
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 23:46:05
asi tak nějak

Existujou tvrzení, u kterých objektivně víme, zda-li jsou pravdivé. Například 1 = 1. Vejce je vejce. Den má 24 hodin atd. A když ti někdo řekne, že obloha je zelená a padají z ní lívance, a věří tomu, tak jen do toho a dej mu to pořádně sežrat. Ale pak existují tvrzení, u kterých nemůžeš prokázat ani pravdu ani nepravdu. Můžeš odhadnout, co z těch dvou možností je pravděpodobnější. Třeba na základě mých informací věřím ve vyšší -pravděpodobnost- toho, že UFO mimozemštani nás sledují než v kterou věříš ty. Kdybych řekl 90% pravděpodobnost, je to jasný. Ty mě můžeš vyzvat, proč si myslim, že je to na 90% pravda, a pokud bych tě nepřesvědčil, tak mě měj za ezouše. Tady v tomhle případě já osobně spekuluju, že ta šance není 0%, ale určitě bych nešel výš jak 20%. Chápeš?
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 23:40:53
že jednou budeme schopní vyhrabat nějaký zkratky v kódu vesmíru samotného a tudiž ohýbat prostorem samotným.... je jen otázka času, než rozluštíme "kód" vesmíru, teda sjednocenou teorii všeho, a třeba budeme i jednou schopní manipulovat realitou samotnou.
Undertaker Muž22A vlastně tohle uměl už Ježíš. Předešel dobu. Vždyť je to přesně ono. Ježíš našel zkratky v kódu vesmíru a uměl ohýbat prostorem samotným. Neměl problém manipulovat s realitou samotnou. Taky vyletěl do vesmíru nakonec a uletěl i svým učedníkům. Ale ještě předtím měl kouzlenou ošatku, z níž byl schopen nakrmit 5000 lidí, aniž by doplńoval zásoby. Přikázal bouři a ta zmizela. Gravitace pro něho nebyla problém, viz jeho chůze po vodě. Takže je vidět, že když se chce, všechno jde.
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 23:38:04
Já mám zas otevřenou mysl vůči stromům, na kterých místo jablek či švestek porostou klobásy a vajíčka ... přesto se na mě dost lidí dívá, jako bych z nějakého takového (dost vysokého) stromu zrovna spadl...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.10.2021 23:34:44
asi tak nějak

Jenže já na to nevěřím. Možná mám tendence k tomu chtít tomu věřit. Ale v tom je rozdíl mezi esoterikem/slepě věřícím a člověkem co má otevřenou mysl. Já sympatizuji s tvým postojem, prověřuj a ověřuj. Když ročně obětuješ stádo ovcí bohu ostrova, aby na tvojí vesnici přestal chrlit popel z aktivního vulkána, tak se můžeš utěšovat myšlenkou, že děláš tu správnou věc, jsi tím pádem věřící, protože nemáš žádný důkazy o tom, že to funguje a jenom v to slepě věříš. Dokud ten ostrov neopustíš tak jednou ta vesnice vymře. Stejně tak mám otevřenou mysl vůči tomu, že UFO v podobě mimolidské inteligence která nás sleduje může právě teď existovat anebo že jednou budeme schopní ohýbat prostorem vesmíru. To ale neznamená, že tomu věřím, tak si strč toho svýho esoterika někam do análu. Píšu, že to něco asi existuje ale veřejnost neví, co to přesně je.
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 23:16:04
že jednou budeme schopní vyhrabat nějaký zkratky v kódu vesmíru samotného a tudiž ohýbat prostorem samotným a tvořit portály na místa v jiných galaxiích, jenom tvrdím, že je to hypoteticky jedna z možných budoucností. Nemyslím si, že to znamená, že tenhle názor ze mě dělá ezoterika...já si myslím, že je jen otázka času, než rozluštíme "kód" vesmíru, teda sjednocenou teorii všeho, a třeba budeme i jednou schopní manipulovat realitou samotnou.
Undertaker Muž22

Jsi věřící. Máš svoji představu a té věříš. Hádat se s věřícím nemá smysl. Jsi esoterik. Ale to neznamená, že bys byl podčlověk. Esoterikové mají legitimní právo na existenci. Můžeš o tom psát i knihy a na nich vydělávat. Když najdeš své čtenáře a třebas i následovníky.... Já tvůj posluchač určitě nebudu. Páč kdo s nějakým tvrzením přichází, musí ho dokázat. No a s vámi ufonisty to je stejné jako s těmi, co tvrdí, že jde udělat z vody víno, že hadi mluví a panna porodila spasitele. Když jde o důkazy, prchají pryč...
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 23:11:56
Undertaker:
Myslím, že možnosti inteligentních bytostí (jako jsme my) dost přeceňuješ.

My si tady na Zemi myslíme, co všechno už jsme nevymysleli, ale z pár kilometrů od Země už si nikdo nevšimne, že tady vůbec žijeme ... akorát možná zjistí, že v el. mag. spektru je nějaká lehce zvýšená úroveň šumu někde v rozsahu 1MHz - 10GHz, ale to je tak všechno.

Největší stavby, co lidstvo vytvořilo jsou z planetárních měřítek zcela nicotné ... a naše představa, že jednou dokážeme ohýbat vesmír k obrazu svému zatím nesvědčí o ničem jiném, než o lidské pýše a nekritičnosti...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.10.2021 23:04:20
asi tak nějak

Tvůj pohled na omezení navigování v časoprostoru plynoucích z našeho současného chápání rychlostí částic v prostoru, teda nejrychlejšího fotonu a gravitačních vln, je střídmý, ale na základě nich nemůžeš definovat omezení hypotetické vyspělejší civilizace.

"ani černá díra nebo neutronová hvězda a to jsou superhmotné objekty se supersilou. A ani ty nejsou schopné "překročit svůj stín"

Černá díra ani neutronová hvězda nejsou inteligentní bytosti které uvažují nad vesmírem, ale jevy vesmíru samotného. Gravitační vlny černé díry by k nám dorazily za 4 roky, protože ta černá díra se neptá sama sebe jak zrychlit vlastní gravitační vlny. Ona prostě je. Zatímco lidstvo je na vlně progresu a neustále hledá odpovědi a způsoby, jak těch odpovědí využít. Resp. pokud bychom zjistili, že ohýbání prostoru je možné, tak vyrobíme stroj který toho využije.

Nicméně neříkám, že jednou budeme schopní vyhrabat nějaký zkratky v kódu vesmíru samotného a tudiž ohýbat prostorem samotným a tvořit portály na místa v jiných galaxiích, jenom tvrdím, že je to hypoteticky jedna z možných budoucností. Nemyslím si, že to znamená, že tenhle názor ze mě dělá ezoterika. Ale třeba máš pravdu a blížíme se konci chápání vesmíru a taková oklika není v žádným případě možná. Ale já si myslím, že je jen otázka času, než rozluštíme "kód" vesmíru, teda sjednocenou teorii všeho, a třeba budeme i jednou schopní manipulovat realitou samotnou.

Nicméně se domnívám, že lidstvo už mnoho staletí v této realitě nebude, protože technologie a lidský zájem se soustředí na vytvoření virtuálního vesmíru do kterého lidstvo jednou přemigruje. A jakmile budeme ve vlastním virtuálním vesmíru, tak nám může realita být putna pokud se to netýká udržby zařízení nebo riziko obřího meteoritu. Ale to je na jinou diskuzi.
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 22:53:27
>>>Poradne nevime, co je to hmota a energie.<<<

To víme náhodou docela přesně. Energie není nic ... je to jen zcela uměle vykonstruovaná veličina, kterou nelze nijak měřit, lze ji jen spočítat ... a její zachování je přímým důsledkem toho, že fyzikální zákony nezávisí na čase.

Přišla na to matematička Noetherová, že s kažou symetrií fyzikálních zákonů se pojí veličina, jež se zachovává.

Se symetrií vzhledem k poloze v prostoru se pojí zachování hybnosti.
Se symetrií vzhledem k poloze v čase se pojí zachování energie.
Se symetrií vzhledem k natočení se pojí zachování momentu hybnosti.

A jsou i jiné symetrie a s nimi se pojící zachování veličin.

My samozřejmě nevíme, jestli se fyzikální zákony v čase opravdu nemění, ale zatím tomu vše nasvědčuje. A pokud se nemění, bude se energie zachovávat (a tudíž taky bude možné energii vyjádřit jako funkci veličin, které lze měřit).

Legrační problém ovšem je třeba to, že energii elektromagnetického pole lze vyjádřit (nekonečně) mnoha způsoby, a nelze nijak rozhodnout, který z nich je ten správný....

V Einsteinově gravitačním poli nelze energii rozumě definovat vůbec, což souvisí s tím, že v Einsteinově gravitaci není čas nezávislou proměnnou.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.10.2021 22:52:29
Problem je, ze my ty fyzikalni zakony poradne nezname. Dosud poradne nevime, jak vlastne gravitace a elektromagnetizmus funguje. Poradne nevime, co je to hmota a energie.
lsehrlieh

Samozřejmě, že neznáme, jak fyzikání zákony fungují, ani kdo je udělal, ani odkud se vzal vesmír a velký třesk a proč tu je něco, když by taky nemuselo být nic. Ale to neznamená, že americké sci-fi filmy jsou realita. Ani to neznamená, že se dají parametry vesmíru měnit. Znovu opakuji, že to nedokáží ani ta největší telesa vesmíru s největší hmotností a energií. Prostě čarovat, koulit nejde. No a někteří z vás věří tomu, že se někde může vyvinout civilizace, která umí kouzlit, vzdálenosti pro ni nejsou problém. Je to prostě náboženská představa.
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 22:38:59
"Ani sebevyspělejší civilizace nedokáže porušovat fyzikální zákony"

Problem je, ze my ty fyzikalni zakony poradne nezname. Dosud poradne nevime, jak vlastne gravitace a elektromagnetizmus funguje. Poradne nevime, co je to hmota a energie. Zasneme nad tim, jak mohou castice ve vakuu samy od sebe vznikat a o chvili pozdeji opet zanikat.

Ja osobne na mimozemstany neverim. Mam za to, ze zarizeni, ktere vyuzivaji nejaky fyzikalni princip k snizeni/neutralizaci sve setrvacne sily a sve hmotnosti jsou produktem lidskeho vyvoje.

Mala exkurze do historie - do prvni svetove valky vstoupily vsechny staty nepripraveny. S druhou je to podobne, prevratne zbrane se zacaly vyvijet az po zacatku valky. Po valce bylo vsem velmocim jasne, ze takto to delat nejde - a tedy armadni vedecka vyvojova oddeleni se svymi obrovskymi rozpocty vyijela pokrocile technologie do supliku. Aby byly pripravene pro pripad valky o preziti statu. A proto je potreba mit technologie vyvinute, otestovane a vycvicene posadky v dostatecnych poctech.

Proto se dle meho nazoru pozorovani UFO deje hlavne v zemich, ktere jsou hospodarsky a vojensky silne a zaroven u vojenskych instalaci. Ne proto, ze nas nejaka civilizace "pozoruje".
 lsehrlieh
20.10.2021 22:28:57
A taky jste mnozí ovlivněni americkými sci-fi filmy....
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 22:25:24
Argument, že nás žádní mimozemšťané nenavštěvují, protože mezihvězdné vzdálenosti jsou příliš velké, nemám moc rád. My můžeme na případnou mimozemskou civilizaci nahlížet pouze naší optikou, tedy na základě naší úrovně znalostí fyziky a technologie. Dělá nám problémy odhadnout vývoj vlastní civilizace na desítky let dopředu. Jak to asi může dopadnout u civilizace, která je vyspělejší třeba o stovky let než my, a navíc o ní nevíme vůbec nic. Mohou mít k dispozici znalosti fyziky, ke kterým se možná dopracujeme za stovky, ne-li tisíc let. To, co se nám se současným poznáním zákonů přírody jeví jako nemožné či nepředstavitelně obtížné může být pro takové mimozemšťany běžné jako pro nás létání letadly. Dokonce si i myslím, že velmi nepatrné množství svědectví o údajném kontaktu může být pravdivé.
TenMajkl Muž31 Kategorie

Jenže to je esoterické uvažování. Ty sis zbožštil vědu a dáváš jí nadpřirozené schopnosti. V tom je tvůj problém. Ani sebevyspělejší civilizace nedokáže porušovat fyzikální zákony. To neumí udělat ani černá díra nebo neutronová hvězda a to jsou superhmotné objekty se supersilou. A ani ty nejsou schopné "překročit svůj stín". Kdyby se třebas objevila namísto malé hvězdy Proxima Centauri, která je od nás 4 světelné roky daleko černá díra té největší možné velikosti, tak ani gravitace od té černé díry k nám nepřijde rychleji než za čtyři roky. Nepocítíme gravitační účinky dříve. S prostorem nejde hýbat. Ani s rychlostmi. Ty nechápeš, že to všechno je z nějakého meteriálu nebo nějaké energie. No a ty k tomu přistupuješ jako k esoterice. Čili nehmotný původ. A nehmotné prostředí. Hmota má své limity. Ale ty na limity nevěříš. Sám jsi napsal, že si představuješ civilizaci, pro kterou nic není nemožné. Ale přesně to říkají pobožní lidi o svém bohovi. Že pro něj nic není nemožné. Takže pro tebe jsou mimozmšťani něco jako bohové. No a proto je to esoterika. Nebo víra.
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 21:13:43
Kolem UFO je dost teorii. Jedna z nich, mnohem pravdepodobnejsi nez ze se jedna o mimozemstany je, ze se jedna o produkty vyspeleho zbranoveho vyvoje, ktere vyuzivaji casti fyziky, o kterych civilni obyvatelstvo nema ani tuseni.

Muze se jednat o vyvoj/testy/vycvik posadek ruznych letajicich stroju s nekonvencnim pohonem. Tomuto vysvetleni nahrava i to, ze zminene jevy byly velmi casto zachyceny v blizkosti vojenskych zakladen/vojenskych instalaci.

Jsou i pripady, kdy UFO testovalo obranyschopnost vzdusneho prostoru nejakeho statu (i CR, viz badatele.net) a dokonce zautocilo a uspesne znicilo stihacku, ktera za nim vystartovala (vygoogli "iranian ufo")
 lsehrlieh
20.10.2021 20:44:57
Argument, že nás žádní mimozemšťané nenavštěvují, protože mezihvězdné vzdálenosti jsou příliš velké, nemám moc rád. My můžeme na případnou mimozemskou civilizaci nahlížet pouze naší optikou, tedy na základě naší úrovně znalostí fyziky a technologie. Dělá nám problémy odhadnout vývoj vlastní civilizace na desítky let dopředu. Jak to asi může dopadnout u civilizace, která je vyspělejší třeba o stovky let než my, a navíc o ní nevíme vůbec nic. Mohou mít k dispozici znalosti fyziky, ke kterým se možná dopracujeme za stovky, ne-li tisíc let. To, co se nám se současným poznáním zákonů přírody jeví jako nemožné či nepředstavitelně obtížné může být pro takové mimozemšťany běžné jako pro nás létání letadly. Dokonce si i myslím, že velmi nepatrné množství svědectví o údajném kontaktu může být pravdivé.
 TenMajkl Muž31 Kategorie
20.10.2021 20:08:45
Není důvod nevěřit na UFO (=(dosud) neidentifikovaný létající objekt).
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.10.2021 20:00:10
lucasi, rozepiš se trochu...
Smajlík  kotakt 9tého stupně
20.10.2021 19:59:39
Ano, věřím. Jen lidská mysl je natolik okleštěná, že není schopna připustit existenci věcí mimo naše logické chápání. Pak je spíše vytěsní. Naše vnímání je o ovlivněno očekáváním. Vidím například létající objekt na obloze a automaticky předpokládám, že je to letadlo. A podobně.
Před lety mi o podobném velice intenzivním zážitku vyprávěl člověk, u kterého opravdu nevidím důvod, aby si cokoliv podobneho vymýšlel. Pán v důchodovém věku, katolík, vzdělaný člověk. O tyto věci se naprosto nezajimal. A přesto zažil něco, co si absolutně nebyl schopen vysvetlit jinak než setkáním s jinou civilizací. Zda jde o mimozemšťany, anděly, démony, lidi z budoucnosti nebo bytosti z jiné dimenze...to si netroufám říct. Svět je mnohem pestřejší, než si dokážeme predstavit i připustit.
Smajlík  Štěně
20.10.2021 19:53:39
Nejenom naše rodina tyto talíře několikrát viděla... byl jsem i v kruhu v řepce. Doposud nikdo nedokázal, že původem kruhů v obilí je člověk a jsou i videa o tom, jak vznikly... bylo to v mžiku. Navíc dle toho co jsem viděl/četl, tak tu nejspíše létali ještě v době, kdy jsme si o létání mohli jen zdát.

Amerika to vždy zatajovala, ale v poslední době to oficiálně přiznala. Další státy jako třeba Británie, Izrael a další taktéž.

Jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet... doufám, že nás tím USA nehodlá strašit.
 C23H
20.10.2021 19:50:43
Já zažil kontakt v 5-ti letech.

Během dospívání mě nenavštívili.. nebo jsem si to nepamatoval.

Letos jsem zažil kontakt 5-tého stupně... zavolal jsem je.... a posral se strachy.. 32-letech.
 lucas
20.10.2021 19:31:03
Undertaker - tomu, co popisuješ, se říká esoterika :-) To je spíše záležitost víry, ne vědy.
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 19:12:07
asi tak nějak

Tak samozřejmě pokud pochází z daleka, resp. vzdálenosti jako např. 1000 světelných let, tak jsou vědecky a v chápání fyziky a vesmíru jinde a dokáží se přemisťovat buď nadsvětelnou rychlostí anebo otevírat portály. Ano tím UFO nemyslím jenom doslova neidentifikovatelný létající objekty. diskutuji o tom, že nás sleduje a zkoumá nějaká ne-lidská inteligence, anebo lidská inteligence, ale z budoucnosti, anebo jde o nějakou utajenou technolohii bůhvíjakýho státu, ale to mi přijde nepravděpodobný. Ale pravda. Zatím asi nemáme dostatek empirických důkazů abychom jednoznačně věděli, že toto sledováni probíhá, jenom zprávu pentagonu, videa, skinwalker ranch, věrohodný výpovědi svědků kteří prošli detektorem lži
 Undertaker Muž22 Kategorie
20.10.2021 18:49:27
Na existenciu mimozemšťanov verím. No údajné pozorovania považujem v drvivej väčšine za vymyslené alebo fejky.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
20.10.2021 18:47:23
Aby z nějaké vzdálené části vesmíru letěla nějaká mimozemská delegace ufounů statisíce let nějakou raketou, přistála na nějaké planetě s názvem Země a udělala tam kruhy v obilí, a pak zase letěla statisíce let zpátky - na to opravdu nemůžu věřit. Notabene, když před těmi statisíci lety ani tato naše planeta nevykazovala známky toho, že je obývaná. Rádiové signály vysíláme teprve několik desítek let. Pokud o nás někde vědí, tak leda v nejbližším hvězdném okolí, ale i to je tak vzdálené, že to přesahuje schopnosti lidského mozku to vnímat. A i kdyby byla civilizace na té úplně nejbližší soustavě u Proxima Centauri, tak jenom světlo, či rádiový signál tam letí 4 roky. Takže dneska v roce 2021 jim napíšeš SMSku, jak se máte, ta ta, dorazí až v roce 2025. Oni ti napíšou: máme se fajn. A tato jejich odpověď sem přijde v roce 2029. Kdybys tam chtěl poslat raketu, tak poletí 30 000 let. Bavíme se přitom stále o nejbližší další soustavě. Většina hvězd v naší Mléčné dráze je vzdálená více. Stovky, tisíce světelných let. Průměr naší galaxie je 105 000 světelných let. A co teprve další galaxie vzdálené miliony, miliardy světelných let. Není v kapacitě mozku homo sapiens pochopit nebo vnímat vesmír.
Smajlík  asi tak nějak
20.10.2021 18:30:00
UFO? Neidentifikovatelný létající předměty? Proč bych nevěřil.

Zde je identifikace, co se za tím často skrývá:
http://odkrytelzi.cz/alien-abduction-unosy-do-ufo/
 Positive plus Muž Kategorie
20.10.2021 18:28:43
Vzdálenosti ve vesmíru jsou neskutečně veliké, takže o nějakém kontaktu nemůže být asi řeč. Spíš bych sázel na radioteleskopy, ale byla by to také, asi velká náhoda.
Na druhou stranu, třeba byl na Marsu před miliardou let život a teď už není :))
 Dawe432Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk