Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180137, vloženo 20.10.2021 21:27:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vnímáte to jako aroganci?
Mám na mysli takové ty poměrně povýšenecké prupovídky (většinou osob staršího věku) typu: "Jó holka, to bys koukala...", "...to by ses divila...", "to co já sem v životě zažila, to vy byste se z toho zbláznili..." atd. Vážně mi to vadí, ale obávám se, že dotyční si zřejmě vůbec neuvědomují, že to je vůči druhé osobě ofenzivní a ponižující. Je to záměr? Nebo jim snad nevadí vést diskusi stylem, který toho druhého shazuje? Proč těm starým důchodcům chybí takový ten základní respekt, když jim ten druhý nic špatného neříká, ani nedělá? Kde se v nich bere tahle zbytečná arogance?
 D6L1 Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.10.2021 03:34:38
majú viac skúseností a v kombinácii s povahou niektorí si myslia,že už požrali všeckú múdrosť sveta. nechaj ich dožiť a umrieť v ich sebaklame, len by si strácala čas im iečo vysvetľovať.
 urbi et orbi
21.10.2021 09:19:37
Tomu se rika moudrost stari. Vy, dnesni mladi, jste totiz zhyckane cukrove panenky, ktere se dramaticky hrouti z toho, kdyz vam nekdo vypne internet nebo se na vas treba nedejboze podiva ukosem.
Je to takova hysterie kombinovana s narcismem. Ale az vam bude padesat, zjistite, ze to vetsinu z vas zase preslo. Ale budete to rikat dalsim generacim, aby to nezapadlo.
 Kvetak
21.10.2021 07:52:21
Mě to třeba vadí u starých lidí, kteří mají tyto povýšenecké řeči. Oni to porovnávají s dobou, ve které žili oni a jedou si lajnu, že dnes se všeobecně mají všichni lépe, než to bylo za nich v našem věku. To je žvást a to zejména kvůli tomu, že to srovnávat prostě nejde. Ona každé doba má svá pro a proti.
Smajlík  Řemdich Muž39 Kategorie
20.10.2021 21:42:30
Spíše mi to vadí. U důchodců se párkrát nadechnu a nechám je si to užít a vážím si toho, že já si mohu dopřát jiné druhy slasti a naplnění potřeby uznání, ale fakt mi to vadí u lidí o pár let mladších než já. Je to pro mě fakt divné, když mi někdo o dva tři roky mladší řekne "až budeš tak stará, jako já, tak to pochopíš" a podobně. Občas se mi to stává a z toho se mi fakt ježí hřbet.
 Víla z paneláku Žena32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk