Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1180144, vloženo 20.10.2021 23:20:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nejsem ničeho schopný
Poslední dva roky jsou utrpení, nic mě nebaví. Všechny koníčky co jsem měl mě přešly a zkoušení nových věcí pro mě postrádá smysl. Opakuju stejný ročník školy opět znovu a jen se každý den přemáham do té školy dojít a nutit se aby mě nějak "bavila"
Často do školy zaspávám nebo mi často ráno býva nechutně a zle, takže se mi někdy povede skončit i s hlavou v míse na pár minut dokud se mi neudělá o něco líp. Za ty dva roky jsem přerušil snad všechen kontakt s lidmi v mojem okolí, mluvit s lidmi a poslouchat je, je naročné a ubyjející. Můj obor na škole mě nebaví, ale jít opět na nový obor je už velká ztráta času a to si nechci dovolit... Navíc mám strach že by to bylo stejné... Plno lidí mi příjde nesympatických a poslouchat jejich blbé diskuze mě nebaví. Většinou příjdu domů a jdu spát a když nejdu, jdu hrát na pc nebo se dívat na filmy. Když už usnu tak se vzbudím a chce se mi spát znovu, nejraději bych spal furt... Co mám dělat...
 nejaktonebavi Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2021 10:10:59
Viz alloe, mohlo by se jednat o depresi.
Mně se podobně, i když v mírnější formě, projevila po 17. narozeninách. Byla jsem strašně líná, nic se mi nechtělo, každodenní činnosti mi připadaly namáhavé.
Pamatuju si, jak mě ráno vyčerpávalo oblékání do školy - tolik vrstev šatstva! A ve škole v šatně se zas přezout, sundat kabát. Pak převlékání na tělák a po hodině zase do běžného oblečení :)
A divila jsem se, kolik toho lidí v okolí zvládají a ještě předstírají dobrou náladu (přišlo mi nemyslitelné, že by skutečně mohli být pozitivně naladěni). Taky jsem opustila své koníčky.
Matka mě ale dost brzo vzala k psychiatrovi, protože duševní nemoci máme v rodině, tak to na mně poznala. Dostala jsem léky a zabraly mi skvěle asi po dvou týdnech, v horizontu pár dní. Byla jsem jako vyměněná, s úžasem jsem si začala všímat, jak je na světě krásně :) Ten přelom byl tak dramatický, že mi doktor málem ta antidepresiva zase sebral, protože máme v rodinné anamnéze i bipolárku, tak měl podezření na hypománii. BP ovšem nemám, to se časem ukázalo.

Tak neváhej a vyhledej odbornou pomoc, je velká šance, že se ti léčbou uleví. Držím palce :)
 Teta Dana Žena42 Kategorie
21.10.2021 14:15:24
Že školu nějakým způsobem dodělat musíš asi moc dobře víš, ale jak už píšou lidi pode mnou.

První krok z tvé strany by měl být směr psycholog nebo psychiatr, případně se domluvit s ním na individuálním vzdělávacím plánu do školy, aby pro tebe studium s tvými obtížemi bylo uzpůsobeno a zvládal jsi to líp, nebo tento krok vynech a vem to přes pedagogickopsychologickou poradnu, výukovými potížemi se nechápou jen poruchy učení, ale i psychické problémy.

Tahle pomyslně malá věcička ti podle mě může ulehčit poslední roky než školu dokončíš, škola by měla být seznámena s tvými potížemi, aby ti mohla nějakým způsobem vyjít vstříc.
 E6H9
21.10.2021 03:41:04
Čus more
Asi jsi zjistil že většina, drtivá většina, lidstva je trash. Prostě ti spadly brýle naivity, to se občas některým jedincům stává. Posloucháš nerad ty jejich žvásty? A víš proč? Páč to jsou v drtivě většině opravdové žvásty. Víš proč tě nebaví škola? Protože ty kecy tam jsou povětšinou úplně k h....u. Všechno jsou to totiž umělé konstrukty a fantasmagorie.... Jako celá lidácká civilizace.

"Plno lidí mi příjde nesympatických" Mě se zase většinou dělá zle jen někoho vidím. Třeba v práci čumět na ty CENSORED a ještě se musím přetvařovat jak se mi zdají vtipní :-P Přitom mě absolutně nezajímají. Nebo když jdu na úřad, někde, to se musím vždycky obrnit aby nešlo poznat už jenom z mých očí jak s nimi opovrhuji.

Podívej třeba já. Jenom věčně poslouchat ty hlupákoviny co mele moje matka..... U Odinova oka! To se povětšinou nedá, takové tupé řeči bez obsahu. A v práci? Ty průměrňácké řeči ty zaostalé názory, nebo blekotání o jejich životech, které mě ani trochu nezajímají!

A co máš tedy dělat? No.... uvědomit si sám sebe. Uvědomit si že jsi se probral z domestikačních brýlí, že začínáš vidět lidáckost a civilizaci v její nejodkrytější podobě..... v ubohosti a marnosti toho všeho.

Uvědom si svoji výjímečnost, nenech se znovu zatáhnou to jejich malichernosti a zbytečnosti.
Užij jsi to jaký nyní jsi.
Smajlík  Vlčí oči Muž36 Kategorie
21.10.2021 00:05:35
Mohla by to být deprese. Četl sis něco o depresi? Nepoznáváš se v tom? Možná by Ti pomohla antidepresiva nebo nějaké bylinky (třezalka, rozchodnice). Pokud svůj život vnímáš jako utrpení, dle mě by stálo za to navštívit psychiatra.
Smajlík  allloe Žena29 Kategorie
20.10.2021 23:48:09
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.10.2021 23:45:04
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.10.2021 23:42:42
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.10.2021 23:25:02
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk